MonsterGecko - Opis cz. 1

Dostosuj

MonsterGecko - Opis cz. 1

Co my tutaj mamy, czyli kilka słów o opakowaniu

Większość z Was, zapewne już wie, że przywiązuję wagę do opakowania produktu, a to bowiem ma to znaczenie zarówno estetyczne, jak i praktyczne, albowiem większość produktów dla graczy nie jest dostępna w tradycyjnych sklepach i jedynie można zakupić je w sklepach internetowych. A jak wiadomo, nie zawsze w tych sklepach przywiązują uwagę do solidnego zapakowania towaru, tak aby paczka zniosła nacisk 5 innych rzuconych na nią paczek. Krótko rzecz ujmując – dobrze jest jak producent dba aby jego produkt nie uległ uszkodzeniu podczas przesyłki pocztą.Jak widać na zdjęciu powyżej, opakowanie prezentuje się dość tajemniczo, a zarazem charakterystyczne logo firmy rzuca się w oczy. Jak już wspominałem na początku – jest to jedyny egzemplarz w Polsce, typowo przeznaczony do testów, więc pudełko jest już trochę „zużyte”.Wystarczy odwrócić pudełko, aby dowiedzieć się, czym jest MounsterGecko Pistol Mouse FPS. Ci co nie domyślili się z nazwy – już wiedzą. Jest to kontroler do gier w kształcie pistoletu. Myszka-pistolet, czy jak kto woli – pistolet-mysz. Na pudełku z tyłu, oprócz fotki, znajduje się kilka wskazówek, czego możemy spodziewać się po tym produkcie, dokładne parametry omówię w dalszej części recenzji.Dla porządku, zdjęcie boków. Powyżej widzimy wymagania – czyli klasyka: port USB i Windowsy. Do tego mamy jeszcze możliwość podłączenia myszki pod Mackiem, czyli fani Jabłuszka też będą mogli pograć w swoich sześć gier :)Po drugiej stronie mamy wymienione zalety pistoletu, zdaniem producenta oczywiście.Jako, że jest to amerykański produkt, nie mogło zabraknąć ostrzeżeń o tym, że niektóre gry są nieodpowiednie dla młodszych odbiorców. Wiadomo – przez pozwami trzeba się jakoś zabezpieczyć.

Ogólnie określając to opakowanie, to jest ono zarówno estetyczne jak i spełnia bardzo dobrze swoje zadanie w postaci ochrony zawartości. Nie ulega to wątpliwości, albowiem ten egzemplarz już wielokrotnie był wysyłany tam i z powrotem, w tym przez ocean.
Wstęp | Opis cz. 1 | Opis cz. 2 | Opis cz. 3 | Testy cz. 1 | Testy cz. 2 | Podsumowanie

KomentarzeKomentarze

 • Dodawanie komentarzy dostępne jest jedynie dla zalogowanych użytkowników.
  Jeżeli nie jesteś jeszcze użytkownikiem eSports.pl, możesz się zarejestrować tutaj.
Komentarze pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu eSports.pl oraz serwisów pokrewnych, który nie ponosi odpowiedzialności za treść opublikowanych opinii. Jeżeli którykolwiek z postów łamie zasady, zawiadom o tym redakcję eSports.pl.
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

1191 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

 1. 0%

  Słaba postawa Fear Factory

 2. 0%

  Dobra gra UF Gaming

 3. 14%

  Tłumy widzów na sali kinowej

 4. 14%

  Mało miejsca

 5. 71%

  Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

 • Shooters.pl
 • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.