Instalacja i SetPoint.

Dostosuj

Instalacja i SetPoint.

Instalacja:

Jak zwykle Logitech zaskakuje interfejsem, który przeprowadza Nas przez proces instalacyjny. Windows błyskawicznie wykrywa mysz, po podpięciu jej do portu USB, wkładamy płytke i proces instalacyjny przebiega jak burza - szybko i z dawką czegoś niezwykłego. A samo MENU ? A właśnie. Jest dziecinne proste w obsłudze i bardzo przejżyste. Dzieli się na trzy zakładki, z których ostatnia najbardziej zadowoli graczy:


1 zakładka: Tutaj dostosowujemy zmianę funkcji przycisków, czyli w najbardziej prosty sposób mówiac: Nie podoba Ci się, że dwukrotne klikanie w lewy przycisk otwiera katalogi? No problem. Błyskawicznie możesz przenieść tę funkcję na każdy inny przycisk.


2 zakładka: W drugiej zakładce modyfikować można parametry pracy myszy. W dowolny sposób ustawiać można działanie scrolla i kursora. Ustawienie akceleracjii też nie jest problemem, jak zawsze do wyboru akceleracja na niskim, średnim lub wysokim poziomie. Może ona być wyłączona. Nie zabrakło oczywiście funkcjonalnej opcjii Smart Move, dzięki której kursor, po wykonaniu jakiejkolwiek operacjii (np usunięcia pliku do kosza), automatycznie przeniesie się na aktywne okno.


3 zakładka: Ostatnia i trzecia z kolei, pozwala nam dostosować pracę pięćset osiemnastki do różnych gier. Tutaj najbardziej odnajdą się wszyscy zwolennicy gier komputerowych. To właśnie dzięki niej, możemy tak dostosować mysz, by najlepiej sprawdzała się w naszych ulubionych grach.Po błyskawicznym wykryciu przez SetPointa gry, możemy dostosować ustawienia myszy do własnych potrzeb. Ba! Możemy je nawet zapisać i przystosować z osobna do każdej innej strzelanki.


Koniec? Nie. Na tym etapie nie odpoczniemy:) Po prawej stronie na dole, widać w pięknym, złotym kolorze, odnosnik otwierający kolejną zakładkę. Wydaje się, że nie bez powodu przypomina złoto, bo cenić ją będziecie bardzo. Sam wygląd jest już kosmiczny, ale to co oferuje jest jeszcze ciekawsze. Z lewej strony widać pięciostopniową regulacje czułości myszy. Działą ona w ten sposób, że przed uruchomieniem jakiejkolwiek gry, SetPoint automatycznie dostosuje czułość, w taki sposób, w jaki ją ustawiliśmy.Różnica między poprzednikami:

A właśnie, po co kolejny model? Otóż Logitech goniąc konkurencję usprawnia swoje myszki tak, by były wciąż na topie. Od strony technicznej zmieniło się kilka rzeczy:
Przede wszystkim poprawiono rozdzielczość pracy sensora, która w tym modelu wynosi: 1600dpi. (Dla porównania dodam, że jej poprzednik MX510 pracował przy 800dpi). Zmieniono także szerokość szyny danych, która komunikuje się z naszymi komputerami. Wynosi ona 16-bitów. (Mx510 posiadał 12-bitową). Dla bardziej wtajemniczonych dodam, że przyśpieszenie jakie potrafi myszka przenieść, to 15g. Najbardziej jednak zaskoczyła mnie prędkość, z jaką sprzęt wg konstruktorów powinien sunąć po podkładce: Jest to wartość 65 m/s, czyli w przybliżeniu około 236 km/h ! Szokujące?

Interfejs przeprowadzający Nas przez proces instalacjii, a przede wszystkim całe oprogramowanie, które przygotowała dla Nas firma Logitech, zaskakuje i jak najbardziej zadowala. Znajdziemy tutaj wszystko, o czym kiedyś każdy użytkownik mógl tylko pomarzyć. Olbrzymi plus, za tak obszerne i obfite obdarowywanie swoich klientów tym, czego bardzo potrzebują i co staje się użyteczne.


Logitech MX518 Gaming Grade | Dla oka i dłoni | Instalacja i SetPoint | MX518 a podkładki | MX518 a gry | Podsumowanie

KomentarzeKomentarze

 • Dodawanie komentarzy dostępne jest jedynie dla zalogowanych użytkowników.
  Jeżeli nie jesteś jeszcze użytkownikiem eSports.pl, możesz się zarejestrować tutaj.
Komentarze pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu eSports.pl oraz serwisów pokrewnych, który nie ponosi odpowiedzialności za treść opublikowanych opinii. Jeżeli którykolwiek z postów łamie zasady, zawiadom o tym redakcję eSports.pl.
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

5584 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

 1. 0%

  Słaba postawa Fear Factory

 2. 0%

  Dobra gra UF Gaming

 3. 14%

  Tłumy widzów na sali kinowej

 4. 14%

  Mało miejsca

 5. 71%

  Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

 • Shooters.pl
 • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.