Copperhead a gry

Dostosuj

Copperhead a gry

Pierwsza gra, w którą pograłem parę godzin na nowym gryzoniu to stary i poczciwy Quake3:Arena. Po Odpaleniu pierwszej mapki i zaczęciu gry czułem się trochę dziwnie machając Copperhead'em. Nie mogłem przyzwyczaić się do myszki, dlatego też dziwnie mi się celowało i strzelało. To uczucie zniknęło jednak po parunastu minutach gry. Przystosowałem się już do innego kształtu niż IE 4.0 i od razu poczułem się pewniej. Zdecydowanie lepiej trafiałem Lightning Gun czy podstawowym Machine Gun, dalej miałem trudności z Rail'em - to także jednak minęło i dziś (dobrych parę dni po dostaniu myszki) gra mi się już świetnie. Rozegranych paręnaście partyjek z koleżanką, a potem także dwoma kolegami pozwoliły mi "wprawić się" w używaniu myszy, dzięki czemu nie czułem już żadnych problemów. Opisany wyżej efekt dziwnego uczucia, to oczywiście wynik zmiany kształtu, położenia guzików i sensora myszki w stosunku do poprzedniej jakiej używałem. Zapewne każdy z Was czułby się na początku grania podobnie zmieniając sprzęt z jednego producenta na innego.

Kolejnym tytułem, który sprawdziłem była darmowa gra America's Army, którą uwielbiam z powodu dobrego oddania realistycznej walki. Poszukałem na AllSeeingEye jakiegoś nisko-pingowego servera na ulubionej mapie Pipeline i dołączyłem się do gry. Po paru minutach byłem pewien, że nie zamienię tej myszki na żadną inną. Nie wiem czy pozytywna różnica jaką odczułem w celowaniu w stosunku do poprzedniej była wywołana parametrami czy kształtem, wiem natomiast że bardzo mi się spodobała. Prócz tego bardzo dobrze nadały się klawisze po prawej i lewej stronie myszy. Prawymi zmniejszałem lub zwiększałem czułość podczas używania celownika broni (przystawionego do oka), lewymi zaś wyglądałem za boki ścian w korytarzach dzięki zbindowaniu odpowiednich funkcji w menu. Ogólne odczucie z gry bardzo pozytywne, z tego powodu dobrych paręnaście godzin przesiedziałem na AA w ciagu 3 dni - robiąc sobie niepotrzebne zaległości na uczelni :)

coppgaming.jpg


Ostatnią grę, z której wrażenia opiszę jest Warcraft III. Po zaproszeniu brata na partyjkę 2vs2 kontra komputerowym przeciwnikom odpaliliśmy grę i zaczęliśmy rozbudowę. Pierwsze ruchy wydały mi się dziwne, lecz szybko przyzwyczaiłem się budując kolejne łuczniczki i bohaterkę. Po parunastu minutach przypuszczaliśmy już z bratem ataki na kolejne kopalnie (jak wiadomo bronią ich neutralni przeciwnicy), aż w końcu na osady głównych dwóch wrogów na mapce. Gdy podczas ostatnich starć rozstrzygaliśmy losy tego miłego, 4fun pojedynku czułem się wyśmienicie. Copperhead i tutaj zdał egzamin, pozwalając na szybką wymianę zaklęć i wiele APM (actions per minute), choć i tak zapewne nie była to monstrualna ilość, biorąc pod uwagę mój skill w tej grze ;) Oogólniając: w różnych grach "miedziany łeb" działa wyśmienicie.

Sprawdziłem już mysz w różnych sytuacjach i grach, teraz czas na podsumowanie, wyciągnięcie na wierzch zalet i wad - oraz oczywiście końcową ocenę, jaką otrzymał ode mnie Razer Copperhead.Wstęp | Wprowadzenie | Pierwsze spojrzenie | Technika ++ | Copperhead a podkładki | Copperhead a gry | Podsumowanie

KomentarzeKomentarze

 • Dodawanie komentarzy dostępne jest jedynie dla zalogowanych użytkowników.
  Jeżeli nie jesteś jeszcze użytkownikiem eSports.pl, możesz się zarejestrować tutaj.
Komentarze pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu eSports.pl oraz serwisów pokrewnych, który nie ponosi odpowiedzialności za treść opublikowanych opinii. Jeżeli którykolwiek z postów łamie zasady, zawiadom o tym redakcję eSports.pl.
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

10556 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

 1. 0%

  Słaba postawa Fear Factory

 2. 0%

  Dobra gra UF Gaming

 3. 14%

  Tłumy widzów na sali kinowej

 4. 14%

  Mało miejsca

 5. 71%

  Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

 • Shooters.pl
 • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2022

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.