Vengance I OSP TDM 2v2 Cup - dywizje
Bardzo szybko po naszej informacji o starcie zapisów do dwójkowego pucharu Vengance I OSP TDM 2v2 Cup zapełniły się wolne miejsca. Jak widać pomysł Wam się bardzo spodobał, gdyż większość zgłoszonych w ostatnim czasie drużyn to właśnie Polacy. Nasz kraj będzie reprezentowany przez dziewięć ekip, z czego aż cztery zobaczymy w Premiership.
W ekstraklasie wystartują przedstawiciele dwóch najsilniejszych w ostatnim czasie klanów w Polsce. UVM Logitech będzie miało swoich trzech graczy w najwyższej klasie rozgrywek, natomiast
Dinhz wystawiło czterech zawodników. Ośmym Polakiem będzie były gracz między innymi kopaczy dup oraz taboo -
bl4ck.
Cieszy fakt, że tak licznie zobaczymy także innych Polaków. Do gry powraca "różowa dupa", czyli ekipa W Dupe Hej, dwa składy wystawiła dywizja Q3 TDM multiklanu
VooDoo oraz jeden multiteam
slayers in Rage. Dziwi mnie tylko fakt, że ci ostatni wylądawali w najniższej dywizji. Patrzać na listę klanów w Div1 chłopaki by sobie tam spokojnie poradzili, no ale taką decyzję podjęli organizatorzy. Miejmy nadzieję, że wysokimi zwycięstwami chłopaki pokażą w Div2, że należy im się udział w wyższej klasie rozgrywek.
Premiership
FOE (Zon!c, K!cker)
JaC (Dem0n, Cobs)
Logitech UVM (pionier, uksz)
mwc (a1r-r41d, p1stol)
NoRu (s8n, snorlax)
strajk (v3rb, Azghard)
2Kings (jocko, draven)
Drunken every Day (kaboom, blq)
MIEL (Spart1e, unity)
Perkele (pada, kekkie)
Harnas vs Heniek (equador, mayhem)
Two Stupid Dogs (bloodlike, mzik)

e-Rencontre (ttnek, Arch4ngel)
Hustle your pussy (ermac, rock)
mynameisthe (yaw, law)
paradox Of life (SobriuS, kurv3n)
Vires alit (mobster, spawn)
e-Rencontre (Ondyman, SmallWizard)
e-Rencontre (Nathan, bfree)
mob (HeavyIndo, killha)
tiger pumping (eri, runge)
W Dupe Hej (wow, Slepy)
blAck iCe (dante, crack)
Nemesis (Saharak, pAAve)
remix (foc, dooby)
tdi#2 (SlayRe, Raiden)
the effect (style, fragma)
VooDoo (iver, crezz)
choopachoops (ramm, chosen)
QuakeVince (Vince, Ashtray)
Jebozovni (kape, sTFu)
teh (megro, plaZma)
VooDoo2 (najt, xenophob)

Bodom (puma, kc)
dead (eMeralD, neji)
hu$orianer (daweed, grave)
Missbildad (Tmp, mopphas)
Rising Tied (Blubjuh, Clueless)
slayers in Rage (xrb, Yack00)

Quake Vince
#0 | atix
2006-04-14 18:15:49
#0 | yac
2006-04-14 18:20:41
Co do samego turnieju - szkoda, że grane są tylko 2 mapy i wybierane w taki sposób. Kanon jest naprawdę zadowalający, ale wydaje mi się, że w większości będą grane pro-dm6 i ztn. Gdyby była możliwość odrzucania 2x 2 map i grania pozostałych 3 wyniki byłyby bardziej miarodajne, bo paru amatorom odrzuciłoby się dm6 i ich świat by się zawalił. Nie wiem czy tylko w Polsce panuje taki zwyczaj, że spora częśc graczy (nawet tych czołowych) nie zna kompletnie map ospdm11 i pro-t7. Moim zdaniem takie turnieje powinny być konstruowane właśnie w taki sposób, żeby weryfikować umiejętności i tępić tę przykrą dwu-mapowość.
#0 | kaboom
2006-04-14 18:58:14
#0 | xrb
2006-04-14 20:24:56
#0 | Mav_
2006-04-14 20:33:34
a szkoda, bo bym się zapisał, a co mi tam, czasami trzeba się od książek oderwać :p
#0 | kaboom
2006-04-14 21:52:25
#0 | kaboom
2006-04-14 21:53:23
#0 | Mav_
2006-04-15 00:38:26