Zmiany w Going For Ownage

Dostosuj

Przez kilka ostatnich tygodni nie słyszeliśmy nic z życia Going For Ownage, dzisiaj nastąpiła pewna zmiana, a właściwie ich kilka. Pierwszą wiadomością jest wchłonięcie kilku dywizji i zarządu byłego eSports Factory, a z czym to się wiąrze w składzie GFO zobaczymy nowych reprezentantów. Następną nowiną jest pozyskanie drużyny Counter-Strike 1.6 z Mateuszem "JOYMATem" Domańskim na czele. Zespół ma już okazałą listę osiągnięć na swoim koncie, więc zapowiada się ciekawie. Jakby tego było mało do GFO dołącza gracz Pro Evolution Soccer, Patryk "SkonGoku" Skonecki, który już nie raz pokazał na co go stać.

 

Wszystko zaczęło się kilka tygodni temu, gdy właściciele Going For Ownage zaczęli rozmowy z Sebastianem "iNq" Sietlerem, jak widać wszystko wyszło na dobre, wraz z nowym udziałowcem do organizacji zawitały nowe drużyny. Pierwsza wspomniana, czyli zespół Counter-Strike 1.6 już 27 sierpnia ma wystąpić na nadchodzącym ELO w Ostrowcu Świętokrzyskim, jak podczas tej imprezy zaprezentują barwy nowej działalności, zobaczymy. Wraz z nowymi reprezentantami do GFO przyłączył się sponsor, została nim firma Reevolt.pl, która ma dostarczać graczom koszulki.

 

Oświadczenie Sebastiana "iNq" Sietlera, nowego udziałowca organizacji: - I stało się. Dzisiejszego dnia połączyliśmy siły z organizacją GFO. Teraz możemy powiedzieć tylko jedno "Będzie lepiej !". Mam nadzieję, że te słowa zmotywują pozostałą organizację. Osobiście jestem zadowolony, że udało się nam dojść do porozumienia z organizacją GFO i od tej pory będziemy rywalizować pod wspólnym tagiem.

 

Wypowiedź zarządu Going For Ownage: - Dziś nasz zespół przechodzi wielką rewolucję, w naszych progach witamy nowych kreatywnych ludzi, z którymi mamy nadzieję dążyć do rozwoju naszej, od dzisiaj wspólnej marki.Wierzymy, że nasza formacja wraz z nowymi siłami wniesie wiele świeżości, ciekawych wydarzeń do polskiego e-Sportu. Sądzimy iż wspólnie z naszymi sponsorami i partnerami będziemy realizować założony plan . Pozostaje nam tylko obiecać, że już wkrótce do wiadomości publicznej zostaną podane nowe, pozytywne fakty związane z prosperowaniem organizacji Going For Ownage, wynikające z ciężkiej pracy jaką zamierzamy włożyć w naszą drużynę, która dnia dzisiejszego nabiera nowej jakości.

 

Komentarz gracza Pro Evolution Soccer, Patryka "SkonGoku" Skoneckiego: - Cieszę się z faktu dołączenia do tak dobrej oraz rozpoznawalnej organizacji jaką na pewno jest Going For Ownage. Liczę na długą i udaną współpracę oraz same obustronne korzyści. Ze swojej strony obiecuję, że dołożę wszelkich starań do osiągania kolejnych sukcesów.

 

Oświadczenie Mateusza "JOYMATa" Domańskiego, lidera zespołu Counter-Strike 1.6 w Going For Ownage: - Witamy, bardzo się cieszymy, że od tego momentu jesteśmy częścią GFO Gaming, stoi przed nami nie lada wyzwanie aby godnie reprezentować barwy organizacji. Także trzymajcie za nas kciuki, a my postaramy się wygrywać, bo co nam pozostaje.

 

Skład Counter-Strike 1.6:

Polska Mateusz "JOYMAT" Domański
Polska Paweł "innocent" Mocek
Polska Mateusz "velios" Nieciecki
Polska Kacper "hamtaro" Warzecha
Polska Damian "raison" Mazurek

 

Źródło: clangfo.pl

KomentarzeKomentarze

 • Dodawanie komentarzy dostępne jest jedynie dla zalogowanych użytkowników.
  Jeżeli nie jesteś jeszcze użytkownikiem eSports.pl, możesz się zarejestrować tutaj.
Komentarze pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu eSports.pl oraz serwisów pokrewnych, który nie ponosi odpowiedzialności za treść opublikowanych opinii. Jeżeli którykolwiek z postów łamie zasady, zawiadom o tym redakcję eSports.pl.
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

9398 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

 1. 0%

  Słaba postawa Fear Factory

 2. 0%

  Dobra gra UF Gaming

 3. 14%

  Tłumy widzów na sali kinowej

 4. 14%

  Mało miejsca

 5. 71%

  Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

 • Shooters.pl
 • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2022

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie