Rosyjsko-kazachska drużyna UNiTED okazała się bezkonkurencyjna podczas drugiego w tym roku turnieju Arbalet CUP, który tym razem odbył się w Moskwie. W wielkim finale "Zjednoczeni" pokonali 2:1 w mapach ukraińską ekipę PinG. Za podium znalazł się zwycięzca zawodów z Ałma Aty, Na'Vi.
Zwycięstwo UNiTED podczas drugiego przystanku Arbalet CUP jest z pewnością sporym zaskoczeniem, bowiem przed kilkoma tygodniami w Ałma Acie rosyjsko-kazachska drużyna nie przeszła nawet przez fazę grupową. W stolicy Rosji "Zjednoczeni" nie mieli jednak żadnych problemów, nie przegrywając w przekroju całej imprezy żadnego starcia.
O dominacji UNiTED świadczą chociażby ich wyniki z fazy grupowej, gdzie najwięcej rund zwycięzcom - dziesięć - "urwała" ukraińska ekipa Ataka. Faworyci turnieju - DTS.chatrix i forZe - nie podejmując wyrównanej walki przegrały swoje mecze ze "Zjednoczonymi", którzy pewnie awansowali do fazy playoff. Walka o podium była kontynuacją wspaniałej gry UNiTED, które dołożyło zwycięstwa po dość wyrównanych pojedynkach z PinG i po raz drugi z forZe.
W wielkim finale ekipa Dmitriy'a "hoocha" Bogdanova rozpoczęła dość niepewnie, bo od dość wysokiej wygranej PinG na de_nuke. Drugą areną ponownie okazało się być de_nuke, które tym razem lepiej rozpoczęło UNiTED, prowadząc po pierwszej połowie aż 12:3. Po zmianie stron do gry wrócili zawodnicy ukraińskiej drużyny, którzy punktowy dystans skrócili już do czterech oczek. Ostatecznie zwycięstwo przypieczętowali reprezentanci rosyjskiej formacji. Za zwycięstwo w Arbalet CUP na konto UNiTED trafi 5 tys. dolarów.
1.  UNiTED - 5 tys. dolarów
 UNiTED - 5 tys. dolarów
2.  PinG - 3 tys. dolarów
 PinG - 3 tys. dolarów
3.  forZe - 2 tys. dolarów
 forZe - 2 tys. dolarów
4.  Na'Vi
 Na'Vi
Przy okazji dekoracji zwycięzców przyznano statuetkę dla najbardziej wartościowego gracza turnieju. Kapitanowie drużyn, organizatorzy oraz przedstawiciele mediów za MVP wybrali Mihaila "Dosię" Stolyarova, zawodnika trzeciej ekipy turnieju - forZe. Jego brat, Sergey "Fox" Stolyarov, został zaś wybrany najlepszym snajperem zawodów.
Źródło: HLTV.
 
				
			 
					 
		  
		 
 Komentarze
Komentarze
 Ostatnio publikowane
Ostatnio publikowane 
			 Napisz do redakcji
 Napisz do redakcji


