To koniec Voodoo Gaming!

Dostosuj

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych organizacji w Polsce Voodoo Gaming kończy swoją działalność. Laleczki przez ostatni czas borykały się z problemem braku pieniędzy. Tytularne Betsson nie wywiązywało się ze wszystkich uzgodnień, a poszukiwania nowych inwestorów zakończyły się fiaskiem. Właściciel marki Radosław „Norad” Górniak postanowił, więc zamknąć zespół.

 

Kolejnym czynnikiem, który wpłynął na upadek BVG według Górniaka, było złe zarządzanie. Norad przyznaje się, że w niektórych sprawach popełnił błąd, chociaż wtedy myślał, że wszystko było w porządku. Nie wiemy, co stanie się z zawodnikami do tej pory występującymi pod banderą laleczek - prawdopodobnie wkrótce pojawią się w innych rodzimych organizacjach.

 

 

Norad udaje się teraz na zasłużone wakacje /fot. GoldenLine.pl

 

 

Na przestrzeni lat, w których Voodoo Gaming istniało, przewinęło się przez jej struktury wiele znanych zawodników. Wystarczy wymienić m.in. TeRRoR'a, Paladyna, Saviole, Coolera, czy ths'a, a to przecież tylko część wybitnych graczy reprezentujących ten zespół. Organizacja pojawiała się na wszystkich największych imprezach w naszym kraju. Wiadomość o zamknięciu działalności takiego długoletniego i dobrze rozpoznawalnego zespołu na pewno nie jest dobrą informacją dla polskiego esportu. Miejmy nadzieję, że Norad za jakiś czas postanowi wrócić i laleczki ponownie zobaczymy na salonach naszego sportu elektronicznego.

 

 

„To już jest koniec, nie ma już nic” - Norad

 

KomentarzeKomentarze

 • Dodawanie komentarzy dostępne jest jedynie dla zalogowanych użytkowników.
  Jeżeli nie jesteś jeszcze użytkownikiem eSports.pl, możesz się zarejestrować tutaj.
Komentarze pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu eSports.pl oraz serwisów pokrewnych, który nie ponosi odpowiedzialności za treść opublikowanych opinii. Jeżeli którykolwiek z postów łamie zasady, zawiadom o tym redakcję eSports.pl.
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

1051 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

 1. 0%

  Słaba postawa Fear Factory

 2. 0%

  Dobra gra UF Gaming

 3. 14%

  Tłumy widzów na sali kinowej

 4. 14%

  Mało miejsca

 5. 71%

  Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

 • Shooters.pl
 • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie