Seria wywiadów z TaZem

Dostosuj

Dopiero co zakończyły się światowe finały Electronic Sports World Cup 2010, a już jeden z zawodników Frag eXecutors, jednej z dwóch polskich ekip biorących udział w tych rozgrywkach udzielił już serii wywiadów. O kim mowa, oczywiście o Wiktorze "TaZie" Wojtasie. Wszystko zaczęło się od odpowiedzenia na kilka pytań serwisowi Cadred.org, a potem się już potoczyło. TaZ gościł w programie CyberTV, którego prowadzącym jest Piotr "neqs" Lipski, który zadawał mu pytania. Ostatnią rozmowę z Wiktorem ujrzeliśmy na łamach Frag eXecutors.

 

Wiktor Wojtas wpadł z przysłowiowego deszczu pod rynnę, wywiad za wywiadem. W ostatniej rozmowie zdradza szczegóły podróży do Paryża, gdzie odbyły się tegoroczne finały ESWC, a także co myśli o grze swojej drużyny. Dodatkowo TaZ sprowokowany przez Łukasza "LUqa" Wnęka odpowiada, że powodem wyrzucenia jego z drużyny była jego słaba forma i brak zaangażowania w grę. Dodaje, że jeśli przyjdzie mu grać przeciwko Łukaszowi zrobi to, w końcu to nic nadzwyczajnego.

 

Wywiad z TaZem dla Frag eXecutors

 

Choć TaZ nie obwinia się za wyrzucenie LUqa z zespołu, fani mogą odebrać odwrotne wrażenie, czy uznają Wiktora za czarny charakter polskiego esportu, czy jednak nie, o tym przekonamy się niebawem. Jak ten skwer podziała na piątkę Frag eXecutors, czy doda im to motywacji, czy wybije ich z równowagi, zobaczymy. Zapraszamy do lektury wywiadu Wiktora dla FX, do którego link możecie znaleźć powyżej.

 

Źródło: Frag-eXecutors.pl

KomentarzeKomentarze

 • nukemski

  #1 | nukemski

  2010-07-11 18:14:14

  FX POWER!
 • Dodawanie komentarzy dostępne jest jedynie dla zalogowanych użytkowników.
  Jeżeli nie jesteś jeszcze użytkownikiem eSports.pl, możesz się zarejestrować tutaj.
Komentarze pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu eSports.pl oraz serwisów pokrewnych, który nie ponosi odpowiedzialności za treść opublikowanych opinii. Jeżeli którykolwiek z postów łamie zasady, zawiadom o tym redakcję eSports.pl.
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

6646 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

 1. 0%

  Słaba postawa Fear Factory

 2. 0%

  Dobra gra UF Gaming

 3. 14%

  Tłumy widzów na sali kinowej

 4. 14%

  Mało miejsca

 5. 71%

  Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

 • Shooters.pl
 • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie