QPAD kolejnym sponsorem ESWC

Dostosuj

Po tym jak organizatorzy Electronic Sports World Cup ogłosili, że wspierać będzie ich znana firma produkująca samochody Peugeot, teraz przyszedł czas na kolejnego sponsora. Francuskie finały wspierać będzie dobrze znana w esportowym świecie marka QPAD. Poza wytworzeniem specjalnej edycji podkładek ESWC 2010, QPAD zajmie się też kręceniem filmów wideo z samej imprezy, w których udział weźmie Emil „HeatoN” Christenssen.

 

- Jesteśmy bardzo szczęśliwi, ogłaszając QPAD-a, jako naszego nowego, oficjalnego partnera, ponieważ jest to jeden z najstarszych i najbardziej szanowanych producentów sprzętu dla graczy na całym świecie. Mamy nadzieję, że to partnerstwo będzie początkiem długoterminowych relacji pomiędzy naszymi dwoma firmami - napisał w swoim oświadczeniu dyrektor generalny ESWC Stephane Cosse.

 

- To wielki zaszczyt dla QPAD-a być sponsorem ESWC we Francji, w Paryżu. Jest to pierwszy rok, kiedy QPAD wspiera ESWC na globalnym poziomie i przynosi to ogromne możliwości na przyszłość. Uważamy, że partnerstwo jest dobre na kilku płaszczyznach, zwłaszcza że QPAD i ESWC mają taką samą wizję budowania wielkiej przyszłości dla E-Sportu - powiedział prezydent marki QPAD Said Christer Körnbäck.

 

 

HeatoN będzie reprezentował QPAD-a na ESWC 2010 / fot. QPAD.se

 

 

Jak mogliście przeczytać już wcześniej Electronic Sports World Cup 2010, które wraca po rocznej przerwie związanej z bankructwem, odbędzie się w stolicy Francji - Paryżu. Turniej rozegra się na przełomie czerwca i lipca w parku Disneyland.

 

Źródło: Informacja prasowa.

KomentarzeKomentarze

 • Dodawanie komentarzy dostępne jest jedynie dla zalogowanych użytkowników.
  Jeżeli nie jesteś jeszcze użytkownikiem eSports.pl, możesz się zarejestrować tutaj.
Komentarze pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu eSports.pl oraz serwisów pokrewnych, który nie ponosi odpowiedzialności za treść opublikowanych opinii. Jeżeli którykolwiek z postów łamie zasady, zawiadom o tym redakcję eSports.pl.
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

8959 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

 1. 0%

  Słaba postawa Fear Factory

 2. 0%

  Dobra gra UF Gaming

 3. 14%

  Tłumy widzów na sali kinowej

 4. 14%

  Mało miejsca

 5. 71%

  Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

 • Shooters.pl
 • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2022

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie