Powrót Happy Five Friends

Dostosuj

Dzień jak dzień, ale nie bez wrażeń, kilka z nich sprawili nam właściciele Happy Five Friends, którzy właśnie dzisiaj postanowili wznowić swoją działalność po ponad półrocznej nieobecności. Tydzień pełny emocji i zaskakujących wiadomości, najpierw UF Gaming powróciło na scenę, potem Voodoo Gaming, a teraz H5F, co jeszcze przyniesie nam życie, zobaczymy. Na domiar dobrych informacji, Happy Five Friends rozpoczyna kolejną podróż w sporcie elektronicznym z dywizją Counter-Strike 1.6.

 

Piątka szczęśliwych przyjaciół nie raz pokazała na co ich stać, lecz w ostatnim czasie nie wykazywali większej aktywności, ale teraz ma się to zmienić. Organizacja wraca do walki na esportowej arenie wraz ze składem CS-a z Jakubem "HiszpaNem" Antczakiem na czele. Pamiętamy, że działalność w latach świetności była znana ze swej doświadczonej dywizji Amercas Army, czy wkrótce pozyskają owy skład, zobaczymy wkrótce.

 

Oświadczenie managera organizacji, Michała Bogacza: - Po ponad pół roku zastoju organizacja Happy Five Friends dostaje solidny zastrzyk energii dzięki świeżej krwi. Jestem pewny, że w nowym składzie będziemy mogli przywrócić H5F należne jej miejsce w polskim esporcie. Wiem, że współpraca będzie wyglądała wzorowo i liczę na to, że przyniesie wymierne efekty. Życzę powodzenia wszystkim, którzy będą zajmować się trzymaniem organizacji w ryzach. GL&HF.

 

Wypowiedź Jakub "HiszpaN" Antczak, lidera zespołu Counter-Strike 1.6 w Happy Five Friends: - Kolejny raz mamy możliwość dołączenia do prestiżowego multigamingu podczas jego reaktywacji. Wierzymy w swoje umiejętności, a także w poprawność naszej współpracy z Happy Five Friends, która będzie na poziomie conajmniej bardzo dobrym. Z naszej strony możemy jedynie podziękować za okazałe zaufanie oraz obiecać, że zrobimy wszystko, aby promować H5F swoją dobrą grą oraz uzyskałymi osiągnięciami.

 

Komentarz dotyczący nowej dywizji wypowiedziany przez Michała Bogacza: - Drużyna, która będzie reprezentować barwy Happy Five Friends po reaktywacji to zespół ludzi, którzy wiedzą czego chcą i mogę ze stuprocentową pewnością powiedzieć, że na pewno nie odpuszą w dążeniu do wcześniej ustalonego celu. Od dłuższego czasu śledziłem ich grę, a gdy tylko pojawiły się dogodne warunki do nawiązania współpracy podjęliśmy kluczową decyzję. HiszpaN i spółka będą reprezentami H5F na ELO2010 w Ostrowcu Świętokrzyskim - liczę na to że przede wszystkim tam pokażą na co ich stać. Chciałbym podziękować także naszemu sponsorowi - firmie 4Game.pl za wsparcie i pomoc w reaktywowaniu multigamingu.

 

Obecny skład Happy Five Friends:

Polska Kamil "Quam" Fedorko (Manager)
Polska Jakub "HiszpaN" Antczak
Polska Łukasz "lasic" Sobczyk
Polska Michał "nvm" Głąbik
Polska Jarek "phyze" Kałwa
Polska Paweł "Figo555" Gola

 

Źródło: H5F.pl

KomentarzeKomentarze

 • pablopl16

  #1 | nicejoke

  2010-08-06 00:49:07

  gl
 • Michu7

  #2 | Michu.=]

  2010-08-06 13:23:13

  gl
 • Dodawanie komentarzy dostępne jest jedynie dla zalogowanych użytkowników.
  Jeżeli nie jesteś jeszcze użytkownikiem eSports.pl, możesz się zarejestrować tutaj.
Komentarze pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu eSports.pl oraz serwisów pokrewnych, który nie ponosi odpowiedzialności za treść opublikowanych opinii. Jeżeli którykolwiek z postów łamie zasady, zawiadom o tym redakcję eSports.pl.
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

9453 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

 1. 0%

  Słaba postawa Fear Factory

 2. 0%

  Dobra gra UF Gaming

 3. 14%

  Tłumy widzów na sali kinowej

 4. 14%

  Mało miejsca

 5. 71%

  Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

 • Shooters.pl
 • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2022

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie