Otwarty turniej od Vita Nova

Dostosuj

Sezon zerowy Ligi Enemy Down organizowanej przez Vita Nova powoli dobiega końca, pozostało w nim do rozegrania kilka spotkań. W związku z tym i jego sukcesem administratorzy przygotowują się do rozpoczęcia publicznego laddera, który będzie otwarty dla szerszego grona, niż poprzedni zamknięty turniej.

Nowa liga kierowana jest do wszystkich drużyn pragnących uczestniczyć w projektach wspieranych przez Vita Nova. Tym razem niewymagane jest posiadanie preinvite bądź invite, bowiem zmagania będą ogólnodostępne. Niemniej w zawodach nie mogą brać udziału ekipy, które wystąpiły w sezonie zero. Również będzie to ladder mający głównie na celu przetestowanie zasad i przygotowanie administracji oraz społeczności graczy do zasadniczego startu.

Jak założyć zespół w Enemy Down?
Zapisz się do laddera

Rejestracja drużyn otwarta jest do jutra. Obecnie na liście uczestników znajduje się prawie 150 zespołów (impreza przeznaczona jest wyłącznie dla drużyn i wszelkie mixy będą usuwane z rozgrywek). Liga potrwa cztery tygodnie - od 8 maja do 8 czerwca - i przez ten okres każda formacja będzie mogła rozegrać dowolną ilość spotkań. Meczów należy szukać na kanale #enemydown.cod4.

Nagrodą na zakończenie ligi będzie start w Dywizji 4 w głównym turnieju od Vita Nova. Taką możliwość otrzymają zespoły, które uplasują się na pierwszym i drugim miejscu w ladderze. Formacje z lokacji 3-9 będą mogły wystąpić w Dywizji 5. Dodatkowo wszystkie te drużyny dostaną dostęp do #cod4.preinvite.

 

Źródło: Tek-9.

KomentarzeKomentarze

 • Dodawanie komentarzy dostępne jest jedynie dla zalogowanych użytkowników.
  Jeżeli nie jesteś jeszcze użytkownikiem eSports.pl, możesz się zarejestrować tutaj.
Komentarze pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu eSports.pl oraz serwisów pokrewnych, który nie ponosi odpowiedzialności za treść opublikowanych opinii. Jeżeli którykolwiek z postów łamie zasady, zawiadom o tym redakcję eSports.pl.
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

9587 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

 1. 0%

  Słaba postawa Fear Factory

 2. 0%

  Dobra gra UF Gaming

 3. 14%

  Tłumy widzów na sali kinowej

 4. 14%

  Mało miejsca

 5. 71%

  Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

 • Shooters.pl
 • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2022

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie