GameGune 2010 - Relacja

Dostosuj

Zbliżający się koniec lipca to nie czas wakacji dla profesjonalnych graczy. Zawodnicy, zamiast leżeć na plaży, siedzą przed komputerami i ciężko trenują do hiszpańskiego turnieju GameGune 2010. Jak co roku impreza z Bilbao przyciąga kilkadziesiąt zespołów, które powalczą o nagrody pieniężne. Wśród nich nie mogło zabraknąć Polaków - BenQ DELTAeSPORTS.COM oraz Frag eXecutors. Zapraszamy do śledzenia relacji!

 

GameGune od lat było turniejem z obsadą pozbawioną tych najlepszych, najsilniejszych ekip. Wszystko dlatego, że w tym samym czasie odbywały się zawody eStars Seul, które bardziej przyciągały czołówkę Counter Strike'a. W tym roku się to zmieniło - organizatorzy koreańskiej imprezy postanowili przełożyć swojego LAN-a, więc w Hiszpanii pojawią się w tym roku lepsze zespoły, co oznacza tylko jedno - więcej emocji!

 

Czytaj dalej

 

Z gigantów światowej sceny CS-a w Bilbao zobaczymy - Natus Vincere, Fnatic, Mousesports, czy będące ostatnio w słabszej dyspozycji Frag eXecutors. Na liście brakuje kilku formacji (m.in. mTw, SK Gaming, H2k), ale z pewnością nie będzie, na co narzekać. Kto, więc zwycięży tegoroczny GameGune?


Jeżeli by zapytać o to przeciętnego widza zmagań Counter Strike'a, to odpowiedź może być tylko jedna - Na`Vi. Ukraińcy są w tej chwili w niebotycznej formie. Ich dyspozycja pozwala im bez problemu wygrywać wszystkie turnieje, na których się pojawiają, w tym roku. Wiele osób porównuje ich do polskiego Pentagramu, który w czasie swojej świetności podobnie dominował na światowych salonach CS-a.


Edward i spółka to murowany faworyt, lecz pamiętajmy, że wygranej pragnie też kilka innych składów. Chodzi tutaj przede wszystkim o Fnatic, które zostało przez Ukraińców ostatnio podczas ESWC srogo zbite. Szwedom po zmianach w drużynie może grać się znowu tak dobrze, jak w 2009, kiedy to oni dominowali wszelkie turnieje. Poza tym do gry wraca mouz, które zajęło 2 miejsce na Arbalet Cup Dallas, chociaż tutaj będzie grało w innym składzie (Mousesports bez dwóch zawodników na GameGune).


Nie możemy zapominać o naszych rodzimych „katach” z Fx, którzy powoli również wracają do czołówki, a co ciekawe - nie grali jeszcze z Na`Vi na żadnym z turniejów. Może Polacy znajdą sposób na aktualnych Mistrzów Świata, tak jak BURNING!, z którymi Ukraińcy polegli ostatnio dwukrotnie (na ESWC i AC Dallas)? TaZ i reszta drużyny nie zadowoli się miejscem na podium, egzekutorsi na pewno będą chcieli wrócić na szczyt i wygrać GG 2010.


Na koniec warto wspomnieć o zespole BenQ DELTAeSPORTS.COM, którego założenia są trochę inne niż Fx. Pomarańczowi celują w top5, czyli powtórzenie wyniku, jaki osiągnęli w tamtym roku. Czy 80 godzin na Steam'ie wygrane przez każdego z Delciaków pozwoli im, może sięgnąć wyżej? Z pewnością chcielibyśmy, to zobaczyć, więc pozostaje nam tylko śledzić ich losy i mocno trzymać kciuki.

 


 AKTUALNOŚCI 


Sobota - 24.07.2010r. (Dzień trzeci)

 

20:14:06 - Na pewno możemy wysnuć kilka szybkich wniosków po turnieju. Pierwszy - Frag eXecutors ponownie zapukało w drzwi z napisem „Światowa Czołówka”. Polacy udowodnili, że mogą się do niej zaliczać wygrywając z Natus Vincere, czy z Fnatic w drabince wygranych. Drugi - Fx będzie jednak czuć po hiszpańskiej imprezie niedosyt i brak jednego ważnego elementu - wygranej. Mimo wszystko kibice na pewno odetchnęli z ulgą, bo kolejny turniej bez podium byłby następnym nieudanym występem. To wszystko, kończymy relację z tegorocznego GameGune 2010.

 

20:06:09 - Fnatic wygrywa z Na`Vi i ponownie mierzy się z Fx. Tym razem niestety Szwedzi okazali się lepsi. Na mapie de_train, gdzie wszystko powinno się przesądzić, Polacy zagrali bardzo słabe terro, co wynagrodziło świetne ct. Dogrywka przyniosła rozstrzygnięcie w stronę Fnatic. Na drugiej planszy de_nuke Gux i spółka zaczęli bardzo dobrze, po zmianie stron Polacy obudzili się, ale to nie wystarczyło - Fnatic.MSi wygrało GameGune 2010. Frag eXecutors na drugiej lokacie!

 

14:04:24 - Co się odwlecze to nie uciecze - mogą rzec gracze Fx, dogrywka została szybko rozstrzygnięta na korzyść egzekutorów. To Polacy są teraz w komfortowej sytuacji i czekają na rozstrzygnięcie finału drabinki przegranych. Kto by się tego spodziewał przed turniejem?

 

13:45:46 - Świetne spotkanie. Frag eXecutors straciło sporo rund po stronie atakującej, ale odrobiło po przeciwnej. Przy stanie 15:13 dla naszych zawodników wydawało się, że wszystko jest przesądzone, jednak Szwedzi nie zrezygnowali i doprowadzili do remisu. Teraz standardowo dogrywka mr3.

 

12:20:46 - Szwedzi podejmą Polaków o godzinie 13:00. Spotkania drabinki przegranych, czyli Na`Vi vs K1ck oraz wCrea vs CNB Gaming rozpoczną się już za 10 minut - o 12:30.

 

12:13:38 - Fx vs Fnatic - to finał drabinki wygranych. Szwedzi nie bez problemów uporali się z Brazylijczykami, którzy wczoraj sensacyjnie ograli osłabione mouz. Niemcy pojawili się w Hiszpanii w zmienionym składzie i efekty tych roszad widać - niestety naszych zachodnich sąsiadów spotkanie z k1ck w drabince przegranych było pożegnaniem z Bilbao.

 

12:07:52 - 16:13!! Frag eXecutors pokonuje Mistrzów Świata. Pierwszy pojedynek pomiędzy tymi świetnymi drużynami na korzyść Polaków. Tym samym markeloff i spółka spadają do drabinki przegranych, a passa Fx trwa dalej w najlepsze.

 

11:51:29 - Świetne pistolety w wykonaniu pashy! Snajper Fx zatrzymał szybki rush na drzwi strzelając w całej rundzie 3 piękne głowy.

 

11:47:29 - Nie wygląda to za ciekawie. Fx przegrało dość wysoko stronę terrorystów i musi zagrać bardzo dobre CT. Polakom do wygranej brakuje aż 11 punktów, a Ukraińcom tylko 6. Standardowo w egzekutorach dobry występ notuje Neo, poniżej oczekiwań na pewno gra kuben, który przez 15 rund zabiły tylko dwukrotnie.

 

Piątek - 23.07.2010r. (Dzień drugi)

 

20:13:55 - Stało się to, co mogliśmy przewidzieć - Frag eXecutors po raz pierwszy podejmie Natus Vincere. Zarówno Polacy, jak i Ukraińcy bez żadnych problemów wygrywali ze swoimi dotychczasowymi oponentami. Z bardziej niespodziewanych wyników godny zanotowania jest rezultat spotkania CNB Gaming z Mousesports. Myszy uległy Brazylijczykom, którzy zmierzą się teraz z fnatic i spadły do drabinki przegranych.

 

16:09:33 - Pierwsze spotkanie za FX - Francuzi odesłani do drabinki przegranych! Polacy zmierzą się teraz z d4 gaming o 19:30. Zwycięzcą spotkania zagra z kimś z dwójki - Na`Vi / bet4gamer. Bardzo prawdopodobne, że w końcu dwa najlepsze zespoły z Polski i Ukrainy skrzyżują karabiny!

 

14:57:47 - CNB Gaming, K1ck esport Club, aAa oraz wCrea awansowały do dalszej fazy z ostatnich dwóch grup. Mecz Polaków w fazie pucharowej z eLogic o 15:30. Czy Fx pomści DELTE? Miejmy taką nadzieję.

 

 

Czwartek - 22.07.2010r. (Dzień pierwszy)

 

23:44:20 - Stało się to, co pewnie większość z was przewidywała po fatalnym spotkaniu z eLogic gaming - BenQ DELTAeSPORTS.COM zamiast czekać na fazę pucharową, może już planować powrót do domu. W spotkaniu z bet4gamers widać było, że Hiszpanie grają bardzo dobrze, a pomarańczowi prezentują się poniżej swoich możliwości. Na pocieszenie Frag eXecutors wygrało ostatni pojedynek i z kompletem oczek awansowało dalej w rozgrywkach. Tyle na dzisiaj!

 

23:03:56 - Fx na razie zgodnie z planem wygrywa spotkanie po spotkaniu, a DELTA niestety poniżej oczekiwań. O ile pomarańczowi podołali hiszpańskiemu k2, to polegli w starciu z eLogic, co może być końcem turnieju dla delciaków. Wszystko zależy od tego, czy w rozgrywanym starciu z bet4gamers wywalczą 3 punkty. Jeśli tak się nie stanie, to zawodników pomarańczowych powrócą do kraju.

 

19:12:21 - Zgodnie z planem awans do fazy pucharowej z grupy B i C z pierwszych miejsc zanotowało Fnatic oraz Mousesports. Ponadto awansowało Antwerp Aces i Dark Passage.

 

13:51:59 - Pierwszymi zespołami, które awansowały do fazy pucharowej, są Natus Vincere oraz D4 Gaming. Karkołomny plan dignitas nie mógł się powieść, bo coketa nie była drużyną, która mogła chociaż na moment zagrozić Francuzom, a Brytyjczycy polegli z kretesem w boju z Ukraińcami. O godzinie 16:00 powinny rozpocząć się kolejne spotkania następnej grupy. Niestety tutaj smutna wiadomość, bo organizatorzy zmienili trochę terminarz i grupy obu polskich ekip rozpoczną się o 21:00.

 

12:07:20 - Team Dignitas, dla którego nie jest to już pierwszy GameGune, będzie miał spore problemy z wyjściem z grupy. Brytyjczycy nie podołali Francuzom w pierwszym spotkaniu, a właśnie ten mecz miał zadecydować o wyjściu do fazy pucharowej. Zawodnicy z Wysp muszą liczyć teraz na porażkę D4 Gaming z coketą oraz swoją wygraną z Natus Vincere - scenariusz trochę science fiction, prawda?

 

00:32:10 - Delciaki pojawiłysię w Bilbao dzień wcześniej, więc wolny czas wykorzystali na spacer po mieście. Jak możecie zobaczyć - chłopacy się nie nudzili (BenQ.DELTAeSPORTS.COM: Galeria - Dzień zero).

 

00:02:26 - Jakiś czas temu poznaliśmy pełen terminarz. Wszystkie zespoły z grup (poza zbiorem G) zagrają ze sobą dzisiaj. Dzięki korzystnemu harmonogramowi będziemy mogli oglądać zarówno spotkania Fx, jak i Delty. Egzekutorsi zaczną o 16:00, a pomarańczowi dopiero o 21:00 (możliwe, że dopiero po 22, jeżeli organizatorzy nie znajdą zastępcy Paranoids, a właśnie z nimi Delta miała grać w pierwszej kolejce). Jeśli możemy coś w tej fazie rozgrywek wykalkulować to, to że BenQ DELTA zagra ostatnie spotkanie z najsilniejszym B4G, co powinno być dla niej korzystne, bo będzie prawdopodobnie już pewna awansu do fazy pucharowej. Na koniec warto dodać, że transmisje pojedynków polskich ekip zobaczymy w HeadShot TV oraz CyberTV.

 

Aktualności - Środa - 21.07.2010r. (Dzień zero)

 

23:28:07 - Mamy małe zmiany na liście formacji, które wezmą udział w turnieju. Poza x6tence jutro nie zobaczymy Paranoids, co powinno ułatwić zadania BenQ DELTAeSPORTS.COM. W tej chwili organizatorzy nie podali, kto wskoczy w miejsce Portugalczyków. W grupie A nie zobaczymy EUSKAL tylko coketa. W miejsce x6tence wskoczy natomiast erandio.

 

16:12:25 - Każdy z kibiców BenQ DELTAeSPORTS.COM będzie z pewnością mocno trzymał kciuki za Polaków. Tymczasem pomarańczowi wrzucili pierwsze materiały przed imprezą. Artur „BEn” Ostrach napisał bloga, a drużyna nakręciła pierwszego wideobloga. Wszystko dostępne w naszej relacji - MEDIA / Blogi, wideoblogi.

 

15:41:46 - Ułatwione zadanie dla Mousesports? Niewątpliwie. X6tence e-Sports Club poinformował na swojej stronie internetowej, że po sześciu latach rezygnuje z dywizji Counter Strike'a. Oznacza, to że Hiszpanów zabraknie na GameGune, a to oni teoretycznie mogli tylko przeciwstawić się niemieckiemu powerhouse'owi.

 

14:15:24 - Zaczynamy relację! W tej chwili nie znamy jeszcze szczegółowych godzin rozpoczęcia jutrzejszych spotkań, ale postaram się je jak najszybciej uzupełnić. Na razie wiadomo, że pierwsze spotkania prawdopodobnie rozpoczną się o godzinie 11:00.

 

 

 INFORMACJE 

 

Nagrody

 

12 000 EURO (~50 000 PLN*)

6 000 EURO (~25 000 PLN*)

3 000 EURO (~12 500 PLN*)

1 500 EURO (~6 250 PLN*)

~ - wartość przybliżona; * - na podstawie kursu walut z dnia 21-07-2010r.

 

Mapy

 

de_dust2

de_inferno

de_nuke

de_train

de_tuscan

 

Lista uczestników

 

Polska BenQ.DELTAeSPORTS.COM - BEn, ths, ham, rDh, bs7

Polska Frag eXecutors - TaZ, Loord, Neo, kuben, pasha

Ukraina Na`Vi - starix, ceh9, Zeus, markeloff, Edward

Szwecja Fnatic - GuX, dsn, f0rest, cArn, GeT_RiGhT

Niemcy mousesports - cyx, gob b, Kapio, Blizzard, d0m

team dignitas - wez, Kurt1s, Aaron, f0z, KYESAR

Francja D4 Gaming - sklep, Ozstrik3r, mshz, kuta, Maverick

Francja prodigy-es - KaRa, ferg, zboub, nota, ScariuM

Belgia Antwerp Aces - Apollo, nookbrid, nunji, ciseta, Monu

Hiszpania duellum - lego, Hank, v1Tu, vity, fumAx

Hiszpania erandio - fabi, FuNNy, Mikk, PoRRaS, QLe

Turcja Dark Passage - venza, xylm, marqnue, prostar, COOL

Portugalia Defining Stars - TBA, TBA, TBA, TBA, TBA

Francja mythiX - kDj, YiiKoN, maLou, revz, moderation

Bułgaria HEADSHOTBG - lurE, Peshkyy, pNshr, geko, minko

Hiszpania 4FRAGS - TBA, TBA, TBA, TBA, TBA

Hiszpania B4G - MusambaN1, FeldmaN, sioK, Kairi, xhiroz

Hiszpania coketa - nargu, menta, rodri, gallo, green

Francja eLogic - TBA, TBA, TBA, TBA, TBA

Francja wCrea - TBA, TBA, TBA, TBA, TBA

Francja adeclik - TBA, TBA, TBA, TBA, TBA

Portugalia k1ck - axoN, fox, SHOU, mUttt, coachi

Hiszpania UNIR - amic, eNnok, dark, digi, psycko

Brazylia CNB-Gaming - cky, btt, spacca, prd, mkr

Francja aAa - atLaNtis, eternalz, faculty, heuka, instanz

Portugalia Revolution Games - aim, brazuca, knight, livio, vsk

Portugalia x-function - TBA, TBA, TBA, TBA, TBA

 

System rozgrywek

 

Faza grupowa: best of one (do 1 wygranej mapy), mr15

Awans: dwa najlepsze zespoły z poszczególnych grup awansują do fazy pucharowej

Faza pucharowa: drabinka podwójnej eliminacji (drabinka wygranych, drabinka przegranych), best of one (do 1 wygranej mapy), mr15

Finał: Zwycięzca drabinki przegranych gra z zwycięzcą drabinki wygranych. Zespołowi z winner bracket do zwycięstwa potrzebna jest tylko jedna mapa.

 

 MEDIA 

 

STREAM:

 CyberTV.pl

 HeadShot.pl

 

Galerie

Blogi, wideoblogi

Wywiady

 

 FAZA GRUPOWA 

 

GameGune 2010 - Grupa A Wygr. Remis Przegr. Pkt.
1 Ukraina Natus Vincere 3 0 0 9
2 Francja D4 Gaming 2 0 1 6
3 Wielka Brytania team dignitas 1 0 2 3
4 Hiszpania coketa 0 0 3 0

informacje o meczach

Mecze
Ukraina Natus Vincere 28
Hiszpania coketa 2
Data: 2010-07-22 11:00:00
dust2
Wielka Brytania team dignitas 12
Francja D4 Gaming 18
Data: 2010-07-22 11:00:00
dust2
Ukraina Natus Vincere 17
Francja D4 Gaming 13
Data: 2010-07-22 12:10:00
nuke
Wielka Brytania team dignitas 22
Hiszpania coketa 8
Data: 2010-07-22 12:10:00
nuke
Ukraina Natus Vincere 20
Wielka Brytania team dignitas 10
Data: 2010-07-22 13:20:00
inferno
Francja D4 Gaming 27
Hiszpania coketa 3
Data: 2010-07-22 13:20:00
inferno

 

GameGune 2010 - Grupa B Wygr. Remis Przegr. Pkt.
1 Szwecja FnaticMSi 3 0 0 9
2 Belgia Antwerp Aces 2 0 1 6
3 Francja prodigy-es 1 0 2 3
4 Hiszpania duellum 0 0 3 0

informacje o meczach

Mecze
Szwecja FnaticMSi 23
Hiszpania duellum 7
Data: 2010-07-22 16:00:00
dust2
Francja prodigy-es 5
Belgia Antwerp Aces 25
Data: 2010-07-22 16:00:00
dust2
Szwecja FnaticMSi 21
Belgia Antwerp Aces 9
Data: 2010-07-22 17:10:00
nuke
Francja prodigy-es 27
Hiszpania duellum 3
Data: 2010-07-22 17:10:00
nuke
Szwecja FnaticMSi 25
Francja prodigy-es 5
Data: 2010-07-22 18:20:00
inferno
Belgia Antwerp Aces 25
Hiszpania duellum 5
Data: 2010-07-22 18:20:00
inferno

 

GameGune 2010 - Grupa C Wygr. Remis Przegr. Pkt.
1 Niemcy Mousesports 3 0 0 9
2 Turcja Dark Passage 2 0 1 6
3 Portugalia Defining Stars 1 0 2 3
4 Hiszpania erandio 0 0 3 0

informacje o meczach

Mecze
Niemcy Mousesports 28
Portugalia Defining Stars 2
Data: 2010-07-22 16:00:00
dust2
Hiszpania erandio 2
Turcja Dark Passage 28
Data: 2010-07-22 16:00:00
dust2
Niemcy Mousesports 21
Turcja Dark Passage 9
Data: 2010-07-22 17:10:00
nuke
Hiszpania erandio 2
Portugalia Defining Stars 28
Data: 2010-07-22 17:10:00
nuke
Niemcy Mousesports 26
Hiszpania erandio 4
Data: 2010-07-22 18:20:00
inferno
Turcja Dark Passage 20
Portugalia Defining Stars 10
Data: 2010-07-22 18:20:00
inferno

 

GameGune 2010 - Grupa D Wygr. Remis Przegr. Pkt.
1 Polska Frag eXecutors 3 0 0 9
2 Francja mythiX 1 0 2 3
3 Bułgaria HEADSHOTBG 1 0 2 3
4 Hiszpania 4FRAGS 1 0 2 3

informacje o meczach

Mecze
Polska Frag eXecutors 25
Hiszpania 4FRAGS 5
Data: 2010-07-22 21:00:00
dust2
Francja mythiX 13
Bułgaria HEADSHOTBG 17
Data: 2010-07-22 21:00:00
dust2
Polska Frag eXecutors 21
Bułgaria HEADSHOTBG 9
Data: 2010-07-22 22:10:00
nuke
Francja mythiX 19
Hiszpania 4FRAGS 11
Data: 2010-07-22 22:10:00
nuke
Polska Frag eXecutors 21
Francja mythiX 9
Data: 2010-07-22 23:20:00
inferno
Bułgaria HEADSHOTBG 14
Hiszpania 4FRAGS 16
Data: 2010-07-22 23:20:00
inferno

 

GameGune 2010 - Grupa E Wygr. Remis Przegr. Pkt.
1 Hiszpania B4G 3 0 0 9
2 Francja eLogic 2 0 1 6
3 Polska BenQ DELTAeSPORTS 1 0 2 3
4 Hiszpania k2 0 0 3 0

informacje o meczach

Mecze
Polska BenQ DELTAeSPORTS 23
Hiszpania k2 7
Data: 2010-07-22 21:00:00
dust2
Hiszpania B4G 21
Francja eLogic 9
Data: 2010-07-22 21:00:00
dust2
Polska BenQ DELTAeSPORTS 14
Francja eLogic 16
Data: 2010-07-22 22:10:00
nuke
Hiszpania B4G 30
Hiszpania k2 0
Data: 2010-07-22 22:10:00
nuke
Polska BenQ DELTAeSPORTS 8
Hiszpania B4G 22
Data: 2010-07-22 23:20:00
inferno
Hiszpania k2 5
Francja eLogic 25
Data: 2010-07-22 23:20:00
inferno

 

GameGune 2010 - Grupa F Wygr. Remis Przegr. Pkt.
1 Portugalia k1ck eSport Club 3 0 0 9
2 Francja wCrea 2 0 1 6
3 Hiszpania UNIR 1 0 2 3
4 Francja adeclick 0 0 3 0

informacje o meczach

Mecze
Francja wCrea 20
Francja adeclick 10
Data: 2010-07-23 10:00:00
dust2
Portugalia k1ck eSport Club 25
Hiszpania UNIR 5
Data: 2010-07-23 10:00:00
dust2
Francja wCrea 17
Hiszpania UNIR 13
Data: 2010-07-23 11:10:00
nuke
Francja adeclick 1
Portugalia k1ck eSport Club 29
Data: 2010-07-23 11:10:00
nuke
Francja wCrea 13
Portugalia k1ck eSport Club 17
Data: 2010-07-23 12:20:00
inferno
Francja adeclick 12
Hiszpania UNIR 18
Data: 2010-07-23 12:20:00
inferno

 

GameGune 2010 - Grupa G Wygr. Remis Przegr. Pkt.
1 Brazylia CNB-Gaming 3 0 0 9
2 Francja all Against Authority 2 0 1 6
3 Portugalia x-function 1 0 2 3
4 Portugalia Revolution Games 0 0 3 0

informacje o meczach

Mecze
Brazylia CNB-Gaming 20
Portugalia x-function 10
Data: 2010-07-23 11:00:00
dust2
Francja all Against Authority 22
Portugalia Revolution Games 8
Data: 2010-07-23 11:00:00
dust2
Brazylia CNB-Gaming 24
Portugalia Revolution Games 6
Data: 2010-07-23 12:10:00
nuke
Francja all Against Authority 26
Portugalia x-function 4
Data: 2010-07-23 12:10:00
nuke
Brazylia CNB-Gaming 22
Francja all Against Authority 8
Data: 2010-07-23 13:20:00
inferno
Portugalia Revolution Games 14
Portugalia x-function 16
Data: 2010-07-23 13:20:00
inferno

 

 FAZA PUCHAROWA 

 

 • Szwecja Fnatic.MSi
  • Polska Frag eXecutors
   • Polska Frag eXecutors
    • Ukraina Natus Vincere
     • Ukraina Natus Vincere
      • Ukraina Natus Vincere
      • Brak danych TBA
      • 23.07.10 16:0
     • Hiszpania B4G
      • Hiszpania B4G
      • Francja mythiX
      • 23.07.10 16:2
     • 23.07.10 16:3
    • Polska Frag eXecutors
     • Polska Frag eXecutors
      • Polska Frag eXecutors
      • Francja eLogic
      • 23.07.10 16:3
     • Francja d4
      • Francja d4
      • Brak danych TBA
      • 23.07.10 16:0
     • 23.07.10 16:5
    • 24.07.10 13:16
   • Szwecja Fnatic.MSi
    • Szwecja Fnatic.MSi
     • Szwecja Fnatic.MSi
      • Szwecja Fnatic.MSi
      • Francja aAa
      • 23.07.10 16:7
     • Portugalia k1ck
      • Portugalia k1ck
      • Turcja DP
      • 23.07.10 16:10
     • 23.07.10 16:9
    • Brazylia CNB
     • Niemcy Mousesports
      • Niemcy Mousesports
      • Francja wCrea
      • 23.07.10 16:11
     • Brazylia CNB
      • Brazylia CNB
      • Belgia Antwerp Aces
      • 23.07.10 16:11
     • 23.07.10 11:16
    • 24.07.10 16:10
   • 24.07.10 19:16
  • Szwecja Fnatic.MSi
  • 24.07.10 0:2

 

 

Polska Frag eXecutors [16:3] eLogic Polska

czwartek, 15:30

1/8 drabinki wygranej

de_train

 

 

Polska Frag eXecutors [16:5] d4 gaming Polska

czwartek, 19:30

ćwierćfinał drabinki wygranej

de_dust2

 

 

 

Polska Frag eXecutors [16:13] Natus Vincere Ukraina

piątek, 11:00

półfinał drabinki wygranej

de_nuke

 

 

Polska Frag eXecutors [19:16] Fnatic.MSi Szwecja

piątek, 13:00

finał drabinki wygranej

de_inferno

 

 

Finał

Fx
Fnatic
vs
Polska
Frag eXecutors
1
Szwecja
Fnatic.MSi
2
Neo, Loord, TaZ, kuben, pasha
Gux, f0rest, dsn, GeT_RiGhT, carn
Turniej: GAMEGUNE 2010
Data: 2010-07-24 18:00:00

Mapy

awans z wb [16:0] - train [20:22] - nuke [13:16]

 

 

 KLASYFIKACJA 

 

 Szwecja Fnatic.MSi - 12 000 EURO (~50 000 PLN*)

 Polska Frag eXecutors - 6 000 EURO (~25 000 PLN*)

 Ukraina Natus Vincere - 3 000 EURO (~12 500 PLN*)

 Polska wCrea - 1 500 EURO (~6 250 PLN*)

~ - wartość przybliżona; * - na podstawie kursu walut z dnia 21-07-2010r.

 


Relację prowadzi mrk

KomentarzeKomentarze

 • baju

  #1 | baju

  2010-07-21 21:53:45

  Na stronie DELTY w konkursach do wygrania myszki Icon7 - Zapraszam ;)
 • j3sh

  #2 | j3sh

  2010-07-22 00:45:08

  To odpowiednie miejsce do reklamowania?
 • Kermitek

  #3 | Krmtzzz

  2010-07-24 11:35:53

  No to fx pieknie pokaralo Na'Vi ! Gratulacje, wracacie w pieknym stylu
 • Marinsiak

  #4 | MarinS

  2010-07-24 12:38:45

  HAHAHA BRAVO FX!!!

  Wielki Powrót!! OGGIEEEN!!
 • gkm|cod2

  #5 | gkm

  2010-07-24 13:25:14

  Final!:D
 • Kermitek

  #6 | Krmtzzz

  2010-07-24 13:47:41

  sure ;D
 • Marinsiak

  #7 | MarinS

  2010-07-24 15:46:34

  !! HAHAHA OGIEN!!!
 • gkm|cod2

  #8 | gkm

  2010-07-24 18:00:01

  huehue:D
 • Dodawanie komentarzy dostępne jest jedynie dla zalogowanych użytkowników.
  Jeżeli nie jesteś jeszcze użytkownikiem eSports.pl, możesz się zarejestrować tutaj.
Komentarze pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu eSports.pl oraz serwisów pokrewnych, który nie ponosi odpowiedzialności za treść opublikowanych opinii. Jeżeli którykolwiek z postów łamie zasady, zawiadom o tym redakcję eSports.pl.
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

10258 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

 1. 0%

  Słaba postawa Fear Factory

 2. 0%

  Dobra gra UF Gaming

 3. 14%

  Tłumy widzów na sali kinowej

 4. 14%

  Mało miejsca

 5. 71%

  Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

 • Shooters.pl
 • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2022

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie