CEFO nadal bez składu CS 1.6

Dostosuj

Turniej „o czerwony trykot CEFO”, który miał wyłonić drużynę, jaka będzie reprezentować organizację Complete Equipment Fighting przez najbliższe pół roku, wygrał skład 13th. Formacji tej jednak nie zobaczymy w barwach zespołu, gdyż obie strony nie doszły do porozumienia w sprawie podpisania kontraktów.

 

Według oficjalnej strony CEFO zawodnicy 13th nie zostali zakontraktowani z powodu niezapoznania się z regulaminem, który złamali. Dodatkowo organizatorzy otrzymali informacje od osoby, która prowadziła z nimi negocjacje, że drużyna postanowiła nie kontynuować wspólnej gry, co ostatecznie przekreśliło możliwość dalszych pertraktacji.

 

Wiadomości podanych na witrynie organizacji nie potwierdzają zawodnicy. Ich menedżer z racji tego, że jest jednym z redaktorów portalu eSpmania, opublikował tam informację, jak całą sprawę widzą gracze. Zawodnicy utrzymują, że umowy, które mieliby podpisać z CEFO, były dla nich niekorzystne, więc chcieli je trochę zmienić. Skład chciał m.in. skrócić czas okresu gry dla zespołu do 3 miesięcy. Ostatecznie, jednak organizatorzy nie zgodzili się na modyfikacje w kontraktach, więc formacja postanowiła nie grać pod banderą Complete Equipment Fighting. 13th zdementowało również pogłoski o swoim rozpadzie.

 

Rozgrywki „o czerwony trykot CEFO” były dość ciekawą inicjatywą, w której udział wzięła naprawdę duża ilość formacji. Trzeba napisać jednak, że turniej ostatecznie, nie spełnił swojego głównego założenia - wytypowania drużyny, która reprezentować będzie organizację przez najbliższe pół roku, więc zespół nadal pozostaje bez składu na platformie CS 1.6.

 

Źródła: CEFOmg.pl; eSpmania.pl.

KomentarzeKomentarze

 • Dodawanie komentarzy dostępne jest jedynie dla zalogowanych użytkowników.
  Jeżeli nie jesteś jeszcze użytkownikiem eSports.pl, możesz się zarejestrować tutaj.
Komentarze pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu eSports.pl oraz serwisów pokrewnych, który nie ponosi odpowiedzialności za treść opublikowanych opinii. Jeżeli którykolwiek z postów łamie zasady, zawiadom o tym redakcję eSports.pl.
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

8734 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

 1. 0%

  Słaba postawa Fear Factory

 2. 0%

  Dobra gra UF Gaming

 3. 14%

  Tłumy widzów na sali kinowej

 4. 14%

  Mało miejsca

 5. 71%

  Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

 • Shooters.pl
 • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2022

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie