Akcja Serce Maksa

Dostosuj

Jeden z graczy ze sceny Quake'a 3 - Jacek „Music” Gregorczyk zostanie wkrótce ojcem i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie choroba jego jeszcze nie narodzonego syna, która może zostać wyleczona tylko poprzez przeprowadzenie kosztownej operacji. Środki Musica, zwanego także Ananasem, są ograniczone, a zabieg tego typu tani nie jest.

 

Nie ma sensu rozwodzić się nad szczegółami, bo zna je najlepiej sam zainteresowany i możecie je przeczytać w oświadczeniu poniżej. Jeżeli możecie pomóc w jakikolwiek sposób, to kontaktujcie się z nim za pośrednictwem danych, które w nim zawarł. Trzymajmy kciuki za zdrowie Maksa!

 

 

 

 

Witam Was wszystkich
Na wstępie chciałbym powiedzieć, że cieszę się, że mogę właśnie tu i właśnie do was pisać. Scena Q3 to wyjątkowe miejsce, bo chociaż nie jest nas wielu trzymamy się razem.
Piszę w wyjątkowych okolicznościach. Wierzę, że internet to potęga, również do ratowania życia.


Na początku listopada zostanę Tatą, jednak los chciał, że mój Maks urodzi się bez lewej komory serca. Aby mógł żyć potrzebuje trzech operacji. Pierwsza z nich musi zostać przeprowadzona kilka dni po porodzie i kosztuje 32,5 tys euro.
Tego dnia, kiedy się dowiedzieliśmy poczułem czym jest prawdziwym ból – ten mentalny i ten fizyczny.


Wzięliśmy się od razu do pracy. 21 lipca ruszyła strona internetowa
www.sercemaksa.pl. Opiekuje się nami fundacja Cor infantis (www.corinfantis.pl), która pomogła już wielu takim dzieciom – w zakładce jest też Maks. Grupa na facebooku liczy już ponad 500 osób. Piszemy wszędzie i działamy na wielu frontach.
Jestem pewien, że mogę na was liczyć i stąd moja prośba. Każdy z Was pochodzi z innego miejsca i na pewno ma sporo kontaktów, być może również za granicą. Wspólnie możemy dotrzeć do ogromnej liczby osób i nie będzie to wymagało ogromnej ilości czasu.
Przygotowałem specjalny apel, który możecie przesyłać w moim imieniu. Jedyne o co proszę – nie wysyłajcie tego w formie łańcuszka, sami przecież ich nie czytacie, ja też mam do nich uraz bo naciągaczy jest mnóstwo. Może wpadniecie też na inny pomysł żeby dotrzeć do jak największej ilości osób?
Pomóc możecie w każdy sposób – wpłata na konto, kontakty w prasie, tv, radio. Pomoc w organizowaniu zbiórek pieniędzy czy eventów. Mamy dwa miesiące na zebranie tej kwoty. Na stronie internetowej znajdziecie wszystkie informacje – również numery kont, wyniki badań.

Zrobię wszystko żeby uratować życie mojego syna. Jesteście ze mną?

Pozdrawiam was ciepło.

Jacek Grzegorczyk ([email protected], gg: 2574059)
Music (bio’ananas)
” - oświadczenie pobrane ze strony plca.pl




Źródło: sch; plca.pl.

KomentarzeKomentarze

 • Dodawanie komentarzy dostępne jest jedynie dla zalogowanych użytkowników.
  Jeżeli nie jesteś jeszcze użytkownikiem eSports.pl, możesz się zarejestrować tutaj.
Komentarze pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu eSports.pl oraz serwisów pokrewnych, który nie ponosi odpowiedzialności za treść opublikowanych opinii. Jeżeli którykolwiek z postów łamie zasady, zawiadom o tym redakcję eSports.pl.
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

1923 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

 1. 0%

  Słaba postawa Fear Factory

 2. 0%

  Dobra gra UF Gaming

 3. 14%

  Tłumy widzów na sali kinowej

 4. 14%

  Mało miejsca

 5. 71%

  Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

 • Shooters.pl
 • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie