1na1 blanka

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
bodzo

2009-03-21 23:39:46

Dzisiejszego wieczoru mialem nie przyjemnosc gry z fajny1na1 w ramach odbywajacego sie turnieju QL knockout tournament 1v1 by pulseh i oczywiscie jak to zawsze ma miejsce w jego przypadku, musial byc jakis zgrzyt - zgrzyt do ktorego jestem juz przyzwyczajony, jednak mam juz tego serdecznie dosc. W zwiazku z tym postanowilem napisac o tym na forum ESP. Zaczynajac od samego poczatku. Po wejsciu na serwer wraz z administratorem turnieju (pulseh), zaczelismy wybierac swoje mapy. W miedzy czasie na serwer wszedl niejaki “alexei_g”, ktory w taki sam sposob wszedl na serwer w meczu finalowym turnieju QL.cz DUEL CUP przeciwko blance. Juz po tym meczu wiedzialem ze podpowiadal mu jego przyjaciel poniewaz wiedzial doslownie wszystko. W sytuacjach kiedy to ja mialem kontrole nad mapa, a on siedzial w defie na drugiej stronie mapy przybiegal po RA na dm6 spadajac co do sekundy zbierajac go. Procz tego mial dziwne zagrania i smieszne spamowania rakiet w miejsca gdzie sie zblizalem, a nie zawsze mnie slyszal (chodzenie po cichu). Mimo tego bez dowodow postanowilem milczec.

Kontynuujac przebieg dzisiejszych wydarzen na serwerze. Poprosilem administratora aby zawolal trzy osoby w celu zablokowania slotow na serwerze. Powiedzialem rowniez, ze nie zaczne gry do poki “alexei_g” nie wyjdzie z serwera. Administrator zgodzil sie i powiedzial ze zaraz wejda trzy osoby. W miedzy czasie z serwera wyszedl “alexei_g”, a chwile po tym fajny1na1 powiedzial ze idzie sie “wylac”. Po uplywie kilku minut na serwer zaczeli wchodzic ludzie ktorych poprosil administrator oraz K1CK EDEN_ Na pierwszy rzut oka nie zwrocilem uwagi na znak za nickiem " _ " i mysle ze administrator rowzniez. Gdy serwer byl juz zajety 6/6 slotow zaczelismy grac. W trakcie gry znow zaczely mnie dziwic pewne sytuacje oraz przybieganie po fanty co do sekundy w sytuacjach gdy byl w defie na drugiej stronie mapy. Do konca tego 3 mapowego pojedynku nie wiedzialem o tym co mialo miejsce. Otoz mr blanka w trakcie kiedy jego kolega “poszedl sie wypac” zakladal konto pod nickiem gracza z portugalii (kick eden). Przyznam szczerze ze nie byloby o tym glosno gdyby nie sam administrator, ktoremu jestem za to wdzieczny - poszedl sprawdzic kim jest kick eden_, poniewaz jak sam mi powiedzial nie prosil go na serwer. Tym edenem_ okazal sie blanka, a oto jeden z dowodow... http://img96.imageshack.us/img96/4531/1na1blanka.jpg

Chwile po zakonczeniu meczu obydwaj zostali zbanowani przez administratora na kanale turnieju http://img128.imageshack.us/img128/9484/1na1blanka2.jpg


Jako drugi, a zarazem najwazniejszy dowod jest fakt, iz zsx (gracz klanu k1ck) powiedzial na ircu, ze w trakcie kiedy ja gralem z fajny1na1, k1ck-eden gral z nim mecz. ----> http://img80.imageshack.us/img80/4701/1na1blanka3.jpg

Tak sobie mysle i mysle i dochodze do wniosku jakim to nieudacznikiem jest fajny1na1, ktory pomimo ze wiedzial wszystko (gdzie jestem na mapach, kiedy pojawi sie RA, MH itd. nie potrafil ze mna wygrac...). To miedzy innymi pokazuje na jakim poziomie jest ten kolo oraz jego przyjaciel blanka.
Przypomniala mi sie jeszcze jedna rzecz o ktorej fajny1na1 pisal mi po turnieju organizowanym przez kabooma w komentarzach na tym serwisie (kilka miesiecy temu), ze przez moje kolesiostwo z kaboomem i przez to jak bardzo powaznie traktuje to granie zdolalem wygrac turniej. Otoz nie drogi kolego (ja usilowalem doprowadzic do gry bez blanki na spectatorze, ale widac tobie to bylo nie na reke w efekcie czego dostales w/o). To ty pokazales dzisiaj i kilka dni temu kiedy to gralem przeciwko blance jak bardzo powaznie podchodzicie do sprawy i jak bardzo zalezy wam na wygraniu oszukujac w ten sposob. Ja gram uczciwie i nie mam zadnych wyrzutow. Wspolczuje ci troche bo gdybym mial wygrywac w ten sposob to wolalbym sobie dac z tym spokoj. Powiedz, jaka to przyjemnosc skoro nie wygrywasz meczy, turniejow dzieki swoim umiejetnosciom i glowie, tylko dzieki swojemu koledze, ktory ciagle podpowiada ci co robi twoj przeciwnik itd.

MAM wielka prosbe, aby ktos cos z tym zrobil. Ja wiem ze beda zakladaki jeszcze kilkadziesiąt kont badz wiecej, ale mozna przeciez organizowac turnieje tylko dla zaproszonych graczy.

Mam nadzieje, ze moje doznania z nimi beda przestroga dla innych ktorzy rowniez graja w ta gre i byc moze w przyszlosci beda mieli stycznosc z tymi nieudacznikami.

Na koniec dodam, ze zwroce sie do hawr1x’a (administratora ql.cz) o powtorzenie finalowego meczu przeciwko blance - argumentujac to sytuacja z dnia dzisiejszego.

To byloby na tyle.

__

Użytkownik
a1mar

2009-03-22 00:39:04

gg :D

__

Redaktor Naczelny
rml

2009-03-22 00:41:43

:D

__

VIP
Eragorn

2009-03-22 01:07:27

GZ za wygraną 1v2 Bodzo ; D

__

VIP
bodzo

2009-03-22 01:09:00

hehe

__

Użytkownik
dezCartezz

2009-03-22 01:13:07

AAAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAAHAHHAHAHAHAHAHAH

Miejmy nadzieję, iż Polacy udowodnią po raz kolejny, iż liczą się i na tej platformie Quake. Mowa tu szczególnie o takich zawodnikach, jak Polska Bogdan “bodzo” Mazur, Polska Filip “1o1” Suszalski, czy Polska Krzysztof “Blanka” Woźniak. (c) raul :DDD

je*ane pedaly i tyle

__

Użytkownik
t1ny.

2009-03-22 01:16:10

:DDDDDDDDDD
bodzo w kazdym badz razie to zaszczyt wygrac z dwoma PROSAMI z Polski na raz :D

__

VIP
fronki

2009-03-22 01:18:48

najs

to ten sam blanka i 1on1 co gral w q4 na poziomie low+?

__

Użytkownik
GogettO

2009-03-22 02:32:02

Porażka... dobrze, że wyciągnąłeś tą sprawę na światło dzienne

__

VIP
rutt

2009-03-22 09:15:56

zawsze ich o to podejrzewalem ;d

Fronki: tak, to ci sami

__

Były Redaktor
raul

2009-03-22 10:35:40

jeżeli to prawda to brak mi słów...

__

VIP
zoom

2009-03-22 10:46:46

Przecież od samego początku to była para przydupasów. Rozmawiałem z Agentem z q2 o tym 1o1fajny’m to mówił ze zacny z niego kretyn.
Bodzo bardzo dobrze że założyłeś temat bo już po raz drugi fajny robi problemy więc rozwiązanie jest jedne... zbanować dzieciaka i po problemie.

__
Play more promode.

Użytkownik
1o1

2009-03-22 11:49:15

Ja nie moge sie doczekac mozliwosci kupna konta premiun, wtedy na serverze beda tylko 2 osoby i ewentualnie admin, i bodzio nie bedzie mogl wymyslac swoich bezsensownym spiskowych teorii kiedy przegra. Nie mozna udowodnic ze ten eden byl/niebyl blanka, jednak na pewno wszystko wyjdzie w praniu. Bodzo powodzenia z takim podejsciem na LANach, ciekawe co wtedy wymyslisz jak przegrasz :D

__

Użytkownik
n4rf

2009-03-22 12:09:17

a ci dwaj nadal kreca ;DDDD

__

Użytkownik
ij1

2009-03-22 12:34:24

troche to zalosne oszukiwac i pozniej kozaczyc ze jest sie dobrym...a jeszcze bardziej oszukiwac i przegrywac :D:D

__

Użytkownik
qim

2009-03-22 13:14:46

GG :D

__

VIP
bodzo

2009-03-22 14:17:49

1.Gdy przeczytałem pierwsze zdanie w tym twoim komentarzu spadlem z krzesla. Pisze to osoba ktora perfidnie oszukuje i ma na tyle odwagi zeby takie rzeczy wypisywac.
Zarzucasz mi kolesiostwo po raz drugi. Pierwszym było moje kolesiostwo z kaboomem, dzieki ktoremu niby wygralem turniej, a teraz z pulseh’em ktorego w ogole nie znam.

2.Kto inny z polski moglby załozyc konto na minute przed rozpoczeciem meczu podszywajac sie pod k1ck-eden’a tylko po to zeby moc ogladnac mecz w ktorym bierzesz udzial ? Procz was dwoch nie znam takiej trzeciej osoby.

3.O jakim ty spisku piszesz. Ja tylko przekazuje informacje, ktora otrzymałem od administratora turnieju. To on was na tym przylapal, a nie ja (co zreszta wiele osob potwierdzilo na ircu – patrz screeny).

4.Jezeli chodzi o przegrywanie na turniejach lanowych. Przegrywalem juz nie raz i pewnie przegram jeszcze nie jeden raz, ale nigdy nie robilem z tego sensacji – po prostu ktos zagral lepiej ode mnie i to wszystko.

5.To czy k1ck eden_ byl blanka czy tez nie juz wyszlo w praniu.

Sadze ze nie masz czym sie w tej sytuacji bronic i wypisujesz glupoty. Mysle, ze osoby myslace rozsadnie wyciagna odpowiednie wnioski. Ja wyciagnalem je dawno temu jednak potrzebowalem troche czasu, aby wnioski te poprzec odpowiednimi dowodami.

Ostatnia sprawa. Nie osmieszaj sie do tego stopnia, ze wypisujesz do spartiego, aby uwazal na mnie, bo niby Grumx podpowiada mi na team speaku. Wedlug mnie wyglada to tak, ze nie radzisz sobie z zarzutami odnosnie tego ze to wlasnie ty z blanka podpowiadacie sobie i mimo tego nie jestescie wstanie nic ugrac. Nie radzenie sobie w takiej sytuacji doprowadza cie do frustracji, ktora przejawiaja sie takim zachowaniem w stosunku do mnie. Obarczasz mnie wina, ktora sam popelniasz.

Pamietaj klamstwo/kretactwo ma krotkie nogi. Cheatowanie itp rzeczy przedzej czy pozniej wychodza na jaw i konczy sie to zle (patrz sombra / ty).

Dla mnie pozostaniecie tymi osobami jakimi jestescie obecnie bez wzgledu na to co bedziecie robic i jak bardzo sie starac.

Na koniec przytocze twoje zdanie sprzed kilku miesięcy. Brzmialo ono mnie wiecej tak… „Zobaczysz ze to wszystko odwroci sie przeciwko tobie…”

__

Użytkownik
dezCartezz

2009-03-22 14:42:11

1o1 dobre :D a jak wytlumaczysz swoje jasnowidztwo? :D

__

Użytkownik
Blanka

2009-03-22 14:49:39

eden to nie bylem ja i smialo moge poreczyc za to glowa, jak widze co wypisujecie to mi sie railgun w kieszeni otwiera :D

__

Użytkownik
1o1

2009-03-22 14:52:48

Musze przyznac ze naprawde wysnules bardzo udana spiskosowa teorie, poparta rzetelnymi poszlakami, jednak to tylko poszlaki, a ty probujesz mi zaskodzic odkad z toba wygralem, przyznam ze coraz bardziej sukcesywnie. Nie wiem jak to udowodnic ze to nie byl blanka, ale faktem jest ze Blanka mi nie podpowiadal i musisz sie z tym pogodzic, EOT, pozdro & pocwicz & dorosnij :)

__

Użytkownik
kuba123

2009-03-22 15:17:57

wiedzialem ze tak bedzie :S

__

Użytkownik
sch

2009-03-22 15:26:10

abuhahahaha

__
Jakby ktos szukal - kilka Allsopow Raindropow do opchniecia

Użytkownik
qwe

2009-03-22 15:53:34

@blanka

“eden to nie bylem ja i smialo moge poreczyc za to glowa, jak widze co wypisujecie to mi sie railgun w kieszeni otwiera :D

Wow, argumentacja potezna, ze niaml nie spadlem z krzesla.
I co, jesli okaze sie, ze to jednak byles Ty dasz sobie uciac glowe? Stary uwazaj co piszesz, bo kiedys ktos naprawde Ci ja zetnie.


Po takim poscie jestem bardziej sklonny powiedziec, ze to Ty.
Po prostu jak ktos wie, ze klamie to nie wie co napisac i pisze takie rzeczy jak Ty :)

@1o1

Zagrajdzie z bodzem mecz. Niech spectuje ktos neutralny, moge to byc ja, moze to byc annihiluz lub kto inny.
3 osoby na serwie i nikt wiecej. Jesli jestes pewien swojej gry to nie powinienes odmowic.
Dla pewnosci zagrajcie 3 mecze.


Co do dowodow/ poszlak.
Czlowiek ma mozg po to by myslec. Mysli sie po to by dojsc do rzeczy na ktore nie ma 100% odpowiedzi i wysnuc samodzielne wnioski.

http://www.quakelive.com/#profile/summary/eden_ - jak widac profil istnieje
do tej pory nie zagrano na nim nawet sekundy

Pytanie- czy to zbieg okolicznosci, ze:
-poszedles sie wylac co zajelo Ci pare minut
-w tym czasie na QL zarejestrowala sie osoba, ktora jak pokazal bodzo grala akurat na innym serwie, czyli jakis podszywacz
-wbil na serwer na ktorym akurat graliscie spotkanie i sytuacje Twojego jasnowidzenia sie powtarzaly

Pytanie- dlaczego ta osoba zalozyla akurat nicka jakiegos gracza, by zyskac na wiarygodnosci? W dodatku ten gracz gral w tym momencie na innym serwerze.


Aha i nie ubieraj tego w ladne slowa takie jak teoria spiskowa.
Wiem, teoria spiskowa brzmi lepiej, niz zarzut oszustwa

Jesli masz cos na swoja obrone, to przedstaw nam.

Narazie bodzo zmiazdzyl Cie masa zarzutow i argumentow, na ktore Ty odpowiedziales jednym slowem- TEORIA SPISKOWA.
I na bezczela na samym koncu dodales -

EOT, pozdro & pocwicz & dorosnij



Sorry, ale to sa tanie zagrywki godne dzieciaka z gimnazjum. A ponadto kto jak kto, ale pocwiczyc to chyba musisz jeszcze Ty, razem z Twoim kolega blanka.
Najlepiej zakupcie taryfe sami swoi i pocwiczcie komunikacje glosowa.

Jak narazie bodzo wydaje sie mowic prawde. Przynajmniej stara sie tego dowiesc, ty wrecz odwrotnie, uciekasz sie od udzielania jakichkolwiek wyjasnien.

Macie moze demko z tego spotkania?
Na demku latwo zauwazyc czy ktos komus podpowiada.

No i jeszcze jedna, WAZNA sprawa.

Zbierzcie swiadkow, ktorzy byli wtedy na serwie.
Na pewno ktos obserowal gre 1on1 i moze sie wypowiedziec.

__

Moderator
mefikh

2009-03-22 15:59:25

Ja tylko wiem tyle, ze Ty bodzo sam nie jestes swiety jesli chodzi o zachowanie (nie sama gre). Kilka razy mialem z Toba “przyjemnosc” grac w Q3 i Q4 i te kilka razy wspominam tak, ze co chwile slyszalem:

“Walcz! Nie uciekaj!"
“Grasz jak lama! Walcz!"
“Walcz!" :D

Ci mowilem, ze jak widze, ze jestes lepszy to NORMALNA silna rzeczy bede gral raczej defa. A Ty dalej swoje

“Walcz! Nie uciekaj!"

Jak raz Cie pokonalem jednym fragiem to juz w ogole w szal wpadles i koniecznie chciales rewaz i udowodnic jaki to jestes boss ;-D

__

VIP
bodzo

2009-03-22 16:14:00

Mefajpe to prawda. Kazdy popelnia bledy, jednak nie ma to nic wspolnego z ta sytuacja. Jedno pytanie do Ciebie. Jestes kolega z q2 zgadza sie ?

__

Użytkownik
xar!on

2009-03-22 16:18:05

Ja już dawno mówiłem, że (nie)fajny1o1 robi przekręty i tyle :D

__

VIP
[fhn]AL|EN

2009-03-22 16:37:43

Co za nub. Niech ktoś pojedzie do jego domui utnie kabel od neta na centralce. Naprawiać będą ze 3 dni chociaż tyle spokoju.

__
Ta strona umarła...

Użytkownik
nergal

2009-03-22 16:44:10

na miescu bodza bym pomyslal tak samo, i z tym kontem wydaje mi sie ze to nie przypadek, oni jednak oszukiwali szkoda:/ oni maja smieszne teksty ale mialem nadzieje ze sie cos nauczyli grac:|

__

VIP
Preak

2009-03-22 16:44:37

Gumowe cipy, gdzie sie podzial duch uczciwej rywalizacji ? ;]

__

Były Redaktor
so0fka

2009-03-22 17:07:48

qwe znowu ma mokro :(

__

Użytkownik
cow.sndstrm

2009-03-22 17:11:10

to nie zmienia faktu ze ja gracz q4 ( jak to powiedzial grumx BYLEM ZEREM ) bilem ich po 30:0 :D tak ja zerowiec sceny q4! ciekawe obudzenie w ql :U bodzo poczekaj na lana a nie przejmujesz sie...

__

Użytkownik
Blanka

2009-03-22 17:11:12

a ja wam mowie ze to nie ja bylem ten 'eden_', wiem ze trudno wam w to uwierzyc ale taka prawda :D . Chcecie nie wierzcie ;] mi to to kolo ..... lata ;p

__

Użytkownik
1o1

2009-03-22 17:21:27

@qwe
Najlepiej jak by byly logi z serverow ktory by to jasno wyjasnialy, ale teraz raczej nie ma takiej mozliwosci
postaw sie w mojej sytuacji, w jaki sposob moge udowodnic ze to nie prawda? Co najwyzej moge odpowiedziec na twoje zarzuty: “Pytanie- czy to zbieg okolicznosci, ze:
-poszedles sie wylac co zajelo Ci pare minut”
przed rozpoczeciem, kazdej mapy bylem sie 'odlac' czy lalem akurat nie pamietam, faktem jest ze przed kazda mapa poszedlem sie dotlenic swiezym powietzem (czyt zapalic).
"-w tym czasie na QL zarejestrowala sie osoba, ktora jak pokazal bodzo grala akurat na innym serwie, czyli jakis podszywacz”
czy to ze to byl fejk znaczy jednoznacznie ze to byl blanka?
"-wbil na serwer na ktorym akurat graliscie spotkanie i sytuacje Twojego jasnowidzenia sie powtarzaly”
jak zaczynalem grac w qla, bodzo byl wtedy uwazany za jednego z najlepszych graczy (rofl) wiec chac sie czegos nauczyc sporo jego gry ogladalem z demek i na spectcie, rowniez w q3 (jego gra jest bardzo schematyczna i przewidywalna), na bezrybiu i rak ryba :), a co do tego ze akurat na nasz mecz wbil, coz uwazani jestesmy za jednych z najlepszych graczy w qla, i to przyciaga uwage :)

__

Moderator
mefikh

2009-03-22 17:36:21

@bodzo

Nie, nie jestem kolega z 1o1. Pare razy z nim gralem i tyle. Przeciez go nie bronilem w swojej wypowiedzi ;)

__

Użytkownik
qwe

2009-03-22 17:47:14

@Soofka

Ludzie!!! Czy widzicie tego pajaca o kryptonimie Soofka?? Zachowuje sie niemal jak 1on1- osmieszyl sie na lamach esp nie jeden raz (nie mowiac juz o wyjezdzie na bodajze PGA 2-3 lata temu), jego kontargumenty byly gorsze niz 1on1, z calym szacunkiem dla 1on1 (bo 1on1 ich przynajmniej nie podal, a soofka dal tak glupie, ze az przykro czytac)
i teraz przy kazdej okazji probuje sie na mnie “odegrac”.


Jest to juz 3ci temat, gdzie wyrazam swoje zdanie a Soofka sie do czegos przyczepia.
No nic, wystarczy poczytac posty tego kretyna by wiedziec kim on jest-


PRZYKLAD- http://www.esports.pl/forum/temat/9559

Na moje wytlumaczenie Bitmanowi i RR’owi, gdzie poswiecilem czas i nerwy na tym moim durnym laczu, by porobic screeny, soofka odpowiada

A ten sie znowu podnieca. Jeszcze jakiś czas temu to było śmieszne, teraz jest już wku*wiające i aż mi sie czytać cokolwiek na esp odechciewa -_-

Swoją drogą jak długo się uczę fizyki nie słyszałem, żeby cokolwiek przetwarzało energię na hałas :D



Dzisiaj na moj komentarz, ktory jest wyrazeniem MOJEGO ZDANIA na ten temat, soofka komentuje:

qwe znowu ma mokro :(



Glab i na dodatek awanturnik.

Sugerowales sie dlugoscia wypowiedzi, ktorej tresci ZAPEWNE nie zrozumiales, tak jak zreszta wykazujesz to w co drugim pisanym przez ciebie poscie.

I co soofka, moze jeszcze cos napiszesz? Skomentuj, dawaj. Gdy koncza sie argumenty zaczyna sie glupota, szkoda, ze ty tych argumentow nigdy nie miales.


@1on1

czy to ze to byl fejk znaczy jednoznacznie ze to byl blanka?


Nie, to nie znaczy jednoznacznie, ze to byl blanka. Sklada sie na to wiele czynnikow, m.in zalozenie konta w ten sam dzien, Twoja zwloka, po wyproszeniu blanki z serwa, Twoje “jasnowidzenie” itp, jak juz zreszta pisalem wczesniej.

a co do tego ze akurat na nasz mecz wbil, coz uwazani jestesmy za jednych z najlepszych graczy w qla, i to przyciaga uwage
Ło :D Annihiluzz tez kara ta cala “czolowke” QL i na jego mecze jakos nie bija tlumy, co oczywiscie o niczym nie swiadczy.

Ale odniose sie tutaj do czegos innego:
-czemu akurat ktos zalozyl fake konto, tylko po to by obejrzec akurat Wasz mecz?
-skad ta osoba wiedziala, gdzie graliscie? O ile mi wiadomo, w QL mozna znalezc dowolnego gracza, ale nie mozna zdobyc informacji na jakim serwerze obecnia ta osoba gra.
-czy osoba, ktora chce zalozyc konto by obejrzec Wasz mecz, tworzy fake konto osoby z jakiegos klanu, o znanym nicku? Chyba tylko po to by zwiekszyc wrazenie swej autentycznosci i byc moze KOGOS oszukac, zmylic.

__

Użytkownik
wiecek.

2009-03-22 18:09:02

są zerami i tyle :) jeśli ktoś gra po 10h dziennie, ma najwiecej rozegranych meczy ze wszystkich graczy QL, i gra 2vs1 i jeszcze przegrywa to świadczy tylko o nim... nie wiem jak może cieszyć wygranie meczu 2vs1 :/

__

Użytkownik
Linkin

2009-03-22 18:21:19

takie same odczucia miałem jak z nimi przez chwile miałem przyjmnosc na ircu.. kretyni i tyle.. :F
a ten 1o1 pewno na lana nawet nie przyjedzie...

__

Użytkownik
n4rf

2009-03-22 18:43:29

i po co te wyzwiska :F 1o1 jest jaki jest, na serwerach biega masa wiekszych downow niz on, natomiast blanka zawsze wydawal sie normalny

__

Użytkownik
shalu

2009-03-22 19:02:29

Kiedyś miałem przyjemność grania z blanką 1v1 i powiem tak on jest na moim poziomie skillowym a ja tracę lata do bodza więc raczej powątpiewam w jego przegraną w czysty sposób. Mowa tu o duelu w moim wykonaniu; xDDD jeżeli to w ogóle tym nazwać można
Dalej już kiedyś był taki przypadek że bodzo nas prosił byśmy zajęli sloty i tak też zrobiliśmy ale oczywiście na serwerze był fejk oczywiście Polak i oczywiście miał teksty na poziomie “wszyscy wiedzą kogo” admin poprosił nas byśmy z grumixem i vickiem opuścili serwer i tak też zrobiliśmy ale admin z tamtym fejkiem męczył się jeszcze godzinę ....
Dalej pytałem tak jak zoom tylko assasina z którym grałem w q4 kto to jest ten 1v1 to mi odpowiedział że to jest jakiś paź. W q4 go nie pamiętam w ogóle zaczął grać w to kiedy gra już nie żyła....
Powiem tak ludzie którzy mają odbyt jak u eltona johna czyli blanka i lol powinni se dać na wstrzymanie.Bo tak w dupę to niesmacznie Tyle.
Pozdro

__

Użytkownik
shalu

2009-03-22 19:20:46

satan ta masz racje biega dużo więcej śmiesznych osób tylko że one to nicki bez pokrycia w skillu; xD

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

7426 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie