ql - klany instagib

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
bahama_mama

2009-03-20 13:44:14

Mam pytanko, czy sa jakies rozgrywki instagib w quake live w Polsce, jakies klany, scena, cokolwiek ? ;]

Pozdrawiam,

__

VIP
[fhn]AL|EN

2009-03-20 13:55:02

Quake Live Instagib ? Znaczy klan iFFA wesoło podskakujących 16 ludków którzy się napierdalają na raile ? Niby jak to sobie wyobrażasz jak nie ma iCTF, iTDM a nawet i1v1 ? Obecnie można grać tylko iFFA więc praktycznie nie da się grać.

Jest masa ludzi grających instagiba w Quake III Arena w trybach i1v1 i iCTF: q3i.fppcenter.com. Obecnie mają kolejną ligę.

__
Ta strona umarła...

Użytkownik
bahama_mama

2009-03-20 15:33:27

no wlasnie dlatego pytalem, sorry nie jestem obeznany z tematem ;] wiem ze jest tylko ffa ale myslalem ze moze ja nie wiem jak gdzies na serwie zmienic iTDM lub iCTF :]

thx za odp ;]

__

Użytkownik
mad5killz

2009-09-08 21:44:27

Kilka rzeczy uległo zmianie, teraz walczymy w temacie Why Instagib isn’t rated? (quake live forum) hehe. Powstała masa serwerów iDM oraz iCTF między innymi zlokalizowanych w Polsce (temat pingów pozostawię bez komentarza). Zorganizowanych rozgrywek nadal nie ma, bo póki co nie ma do tego warunków (czyt. chętnych osób). Klanów deklarujących grę w “lasery” znajdzie się co najmniej kilkanaście, jednak tych które traktują insta priorytetowo jest zaledwie kilka... głównie zagraniczne i złożone ze "świeżutkich” graczy, na ogół bez dłuższej znajomości z serią quake.

Pocieszające jest to, że może być tylko lepiej, częste aktualizacje nastawiają optymistycznie zagorzałych fanów. : D

o/

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

2500 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie