ClanBase odcinek #224690

Dostosuj

Autor Wiadomość
Zbanowany
T1x

2009-03-04 21:31:35

Otóż kolejny odcinek serialu ClanBase and Adminz właśnie stoi otworem. Na początek link do meczu z adminami cb http://clanbase.ggl.com/warinfo.php?wid=8641075, razem z kumplami wygraliśmy z adminami do 4 bodajże, wszystko good nie? Nie kurwa nie...

#1
Cryptic (Crew) 4 Mar 21:18 Reply
Does this ring any bells in ur head rAstiR3k<3 & aVileKk

http://clanbase.ggl.com/humaninfo.php?hid=2446306

http://game-violations.ggl.com/thread.php?threadid=19113

Return while banned lol

Pierwszy post z ktorego wynika ze moj kolega z teamu jest Reaktivem na cb, coz za zbieg okolicznosci przeciez sa z tego samego miasta, napewno to jest ten sam czlowiek skoro dwa konta na cb maja te same miasto to musi byc jego drugie konto!

Dalej #2
[21:1 <[CB]Dunk^OFF> [03.04.2009 21:01:26] {Plain_Text}|34141| [From #8 9689(VALID) KLAN mxjseEE] “v_speech_00” “v_speech_01” [2 cvar matches found]

Ponoc to sa komendy zmiany dzwieku (wszyscy tak mowia)... ale sa niedozwolone na cb? o_0 Jakby ktoś wiedział dokładnie co to za komendy to rowniez bym poprosil o wyjasnienie bo na komendach sie nie znam.

Dalej, sami admini cb nie przestrzegają zadnych zasad, konkretniej data 15 min po czasie meczu nagle server im sie znudzil i poszli na inny, coz dziwne. Dodać do tego to ze prawdopodobniej rastir i avil dostana bany to najs.

Przydaloby sie rozkrecenie ESL bo to co na cb sie dzieje to jest jakas paranoja.

__

Użytkownik
gregorianxXx

2009-03-04 22:01:46

jest takie cos jak:
“admin ma zawsze racje , NAWET jezeli tej racji w zasadzie nie ma” nie wygrasz z takimi ludzmi , mozna tylko rozgłosnic to ....ale to i tak nic nie da... Admin pewnie zaraz cos zmieni ze to wy cos nabrojliscie .. wiec nie radze sie wychylac ,, moj znajomy mial to samo ale w ET:QW wiec wiem co mowie :))

__
http://www.gamerconfigs.com/configs/gregorian

Użytkownik
rastiR

2009-03-04 22:09:05

Mam coś lepszego 2 osoby o tym samym IP grały na jednym meczu !

__

Użytkownik
aVileKk

2009-03-04 22:10:05

No nie dośc że To samo IP, ogarnialismy Mega jeszcze Demka chcieli i jeszcze nam bana wklepią bo myślą że Ja Rastir Reaktiv to jedna osoba. Smieszne to CB

p.S gralismy w 2 dostaniemy bana w 3 takie rzeczy to tylko na CB

__

Użytkownik
smacky doo

2009-03-04 22:54:41

http://clanbase.ggl.com/warinfo.php?wid=8480627

przyklad innego meczu oczywiscie musza sie do czegos przysrac :)

cb warriory ;q

__

Użytkownik
Qub!c

2009-03-04 23:14:56

o rany to ludzie jeszcze klanbejss grają ? masakra...

__

Użytkownik
rastiR

2009-03-04 23:30:46

Podczas gry z nami pisali chyba o 10 różnych rzeczach, kazali 2 najlepszym dać demka, lecz okazało się że 2 najelpszych gra nam tym samym ip co reaktiv.
Jak z nimi zaczynałem grać myślałem że to normalnie goście po 5 rundach jak dostali było pewne że coś zaczną szukać w więszkości ich przegranych meczy o co się czepiali.

__

Użytkownik
johnm

2009-03-05 08:14:40

to ja tez cos napisze , ale o najloffciajniejszym adminie na swiecie <3 czyli Dunkenie.Niejaki team xql i grajacy tam nasketbar <3( ktory niedawno wyrwal bana w cb za granie snajpa na norecoilu) XD zrobili nam konflikt o brak dem bodajze po 1 dniu od meczu.Rowniez prosilismy ,poniewaz kolega walil troche po scianach ; o ,ale niestety ... do dzisiaj ich nie widzialem . Po wrzuceniu naszych ,zamiast admin potwierdzic score dal nam forfeit 1:0 xD i trzeba bylo z nim negocjowac chyba z pol godziny zeby do jego tempej glowy dotarlo iz w tej sytuacji nalezaloby wpisac prawdziwy wynik.Zeby bylo zabawnie : D D to z powodu ,,pma'' ktory Dunken otrzymal od nasketbara z informacja iz ,,dema zostaly wrzucone'' tydzien po zakonczeniu konfliktu XDDDDDD zostal znowu on otwarty i zmieniony na forfeit heh tylko ,ze dla druzyny xql.Oczywiscie bylo to nieprawda , wiec zalozylismy topic na forum o nim i jego niesamowitej glupocie ... odpisal nam iz popelnil blad i przezyl nowe doswiadczenie ...Przeprosil i powiedzial ,iz zmieni wynik w jak najszybszym czasie : D Po 2 dniach topic odziwo zostal przez kogos usuniety : ( Wyslalismy wiec maila do cryptica ktory odpisal ,ze ,,nie dopatrzyl sie zadnych nieprawidlowosci w jego dzialaniu ,, Pomijajac fakt ,ze moj klan juz nie istnieje i minely juz prawie 2 miesiace od tego zdarzenia , konflikt nadal jest rozpatrzony na korzysc xql a dunken adminuje sobie dalej . Czesc

__

Zbanowany
phoenixpll

2009-03-05 08:25:45

Tylko ESL

Zresztą też gram na “weapnext; wait 2;weapnext” zbanują, trudno :)

__

Użytkownik
rastiR

2009-03-05 09:51:09

@up wiesz za to twoje to rozumie jak się przywalą ale jak o byle co ? O coś od tixa ? albo o to że ktoś ma to samo ip? Wiesz jak się śmiałem jak Ci admini chcieli moje i avila demko pisząc że gramy lepiej niż top10. W dodatku jeszcze podczas meczu czepiali się o to że bugi wykorzystujemy ; /

__

Użytkownik
aVileKk

2009-03-05 09:59:59

No czepiali się o skok na Glicha i Paletę, no ale z tego to się raczej nabijali, bo przecież to jest dostępnę skok na Buga to zwykły jump, paleta moim zdaniem a jumpy są dozwolone. No ale nic zoabczymy jak bedzie dalej. Ja i rastir i Gk mielismy już podobny problem i mielismy mieć bana w 3 ale się udało i nie meilismy mam nadzieję że teraz też się uda dogadać.

__

Użytkownik
miodek1337

2009-03-05 14:26:07

Sprawdzilem na stronie CB i nie ma konkretnie wymienionych niedozwolonych miejsc gdzie nie mozna wchodzic, a skok na dach to nie jest zaden bug, stad moje pytanie, bo jestem tylko zwyklym lowem:

Czy na elo turniejach mozna wskakiwac na dach na crashu (agd)?

Bo ja nie wiem gdzie tu jest wykorzystany jakis bug, skacze sie normalnie w swiecie, na gore nawet autoclimb lapie :/

Tam nie bylo zadnego oporu, doslownie, zero przeciwnika, crash skonczyl sie chbya 17:3, ale coz. Nolife’ami sa jednak nawet admini :(

edit: Te glaby nawet nie rozumieja co to jeden provider:

inetnum: 83.142.120.0 - 83.142.127.255
netname: MEDIA-COM
descr: Media-Com Sp. z o.o.
org: ORG-MSzo1-RIPE
country: PL

organisation: ORG-MSzo1-RIPE
org-name: Media-Com Sp. z o.o.
org-type: OTHER
address: ul. Dluga 19
address: 43-100 Tychy

person: Radoslaw Kojdecki
address: MEDIA-COM
address: ul. Grota Roweckiego 44/208
address: 43-100 Tychy
phone: +48 502 299842
fax-no: +48 32 3264618
e-mail: [email protected]

Ale trzeba jeszcze umiec sprawdzic jaki zakres adresow na lezy do jakiegos providera, latwiej przeciez napisac “wszyscy tak mowia, ile razy to slyszalem”. Ale robiac nagonke na tych pedalow mozna ich chociaz osmieszyc.

Proponowalbym zrobic screeny strony bo te posty moga poznikac ;)

__

Użytkownik
Ik4r.

2009-03-05 14:48:09

CB to pedał

__

Użytkownik
aVileKk

2009-03-05 19:26:25

Ha szczerze nie dośc że mnie wkurza Internet zresztą nie tylko mnie, to jeszcze ban w drodze na CB więc bedize to koelny powód żeby zmienic Internet i od razu kupić nowego Keya, może jednak racja to CB to jakieś gówno, a z adminami nawet nie da się pogadać.

__

Użytkownik
mefistox2

2009-03-05 19:30:58

jak masz jakieś kłopoty z internetem to napisz do admina, z tego co się orientuje to crk jest królem więc pewnie zna podwładnych , wal do niego

__

VIP
reaktiv

2009-03-05 19:35:00

avilek

Nie dostaniesz zadnego bana, ani ty, ani rastir, nie maja zadnego dowodu i nie beda go miec. IP sa rozne, tylko proxy jest to samo, wiec cryptic moze laske objebac co najwyzej.

Chyba ze ktoregos tam z was uwali za ten pseudo skrypt z seismovisiona. ;d

__

Użytkownik
rastiR

2009-03-05 21:32:07

Ja tam nie mam żadnych skryptów :D

__

Zbanowany
T1x

2009-03-05 21:35:31

A na czym ten skrypt polega? Bo kumpel w cfg to wgral i sam nie wie co to jest ; dd

__

VIP
reaktiv

2009-03-05 21:49:13

T1x to nie jest skrypt ktory sie uzywa podczas grania, to sa linie komend z seismovision na przyspieszanie dema itp.

__

Użytkownik
Hunter90pl

2009-03-05 21:50:42

v_speech = +5 do skilla
a tak serio, to jest to chyba podgłaśnianie, oraz wyciszanie dźwięku. W każdym razie jest to do dźwięku (oficjalnie), bo admini z CB mogą wam wkręcić, że macie jakieś niedozwolone skrypty w pliku vec_speech1.cfg , który jest otwierany przez skrypt w configu. To są admini CB i z nimi nie wygrasz. Kretyni i tyle.

__

Użytkownik
rastiR

2009-03-06 08:24:36

Tix pało zmień cfg :D

__

Użytkownik
miodek1337

2009-03-06 11:50:07

Ten debil dalej napisal w komentach, ze to Reaktyw i najlepsze, ze jeszcze powrzuca tych co pyskowali w komentarzach do Abuse, tak jak mnie i ze za fejk log od srAMZeta, a za takie gadki ma kolejny powod do konfliktu.

W ogole nie dociera do tego idioty nic co tam zostalo napisane, bo on ma wszystko na wyciagniecie klikniecia. Tylko kolejny powod dla ktorego ESL powinno sie zaczac grac (csowcy nie graja CB wlasnie z tego powodu wcale), a nie to gowno administrowane przez synow amz’a.

__

Użytkownik
voodkOZOR

2009-03-06 13:05:08

dobra moze admini sa troche jebnieci itp;] ale mozecie mi powiedziec czemu macie jakies komendy w cfg ? co wam da to cfg skilla na bank nie nom chyba ze na allegro kupicie haha Ja nigdy nie mialem problemu z komendami w cfg a co do tego jesli admini nie maja konkretnego dowodu ze to ten sam koles napisz na mail w odwolaniu od bana jak juz go dostaniesz.Jesli nie przedstawia dowodu to mozesz miec szczescie i cie odbanujal;] A jak nie chcecie miec problemow to po prostu z nimi nie grajcie bo to sa lowki siedza tylko w tym cb a grac nie umieja to jak dostana to placza i szukaja byle jakiego pretekstu ;] Trzeba bylo z nimi nie grac i by sprawy nie bylo xD

__

Zbanowany
phoenixpll

2009-03-06 13:14:32

Dz!d3K zal tez z Sosnowca :D

__

Użytkownik
aVileKk

2009-03-06 14:26:38

Wiesz co Reaktiv jak ten pieprzony admin bedzie chciał wklepać bana to go wklepie ja bo jego komentach to po prostu mnie szlak trafia jak ja to czytam, co on sobie mysli OMG, teraz wyjechał z tekstem ze mamy sobie zasady poczytać no przecież jakbym takiego spotkał to bym mu normalnie nie wiem,

__

Użytkownik
miodek1337

2009-03-06 14:30:48

Mimo, ze kretynowi udowodnilem (raz juz jednemu adminowi musialem, wiec mialem screeny), ze avil, gk i rastir to 3 rozne postaci to on dalej twierdzi, ze oni we 3ch to reaktiv, czyli jego jest czterech i dalej czituje.

__

Użytkownik
aVileKk

2009-03-06 14:38:55

No własnie pisałem mu to, wtedy jak była ta afera co screeny były i teraz kretyn się czepia o to samo więc jak dla mnie to tutaj jest coś nie tak.

__

Użytkownik
miodek1337

2009-03-06 16:01:32

ahahah te kutasy daly -120 za to, ze im nie potwierdzlismy od razu :D :D :D

EDIT:
LOOOOOOOL, teraz twierdza, ze nie wiedza skad jest -120 i chca to cofnac

__

Użytkownik
Ik4r.

2009-03-06 16:06:20

jebane skurwiele... wypadałoby to gdzieś rozprzestrzenić, bo to jest kurwa przesada

__

Użytkownik
miodek1337

2009-03-06 16:17:54

Mecz anulowany :OOOOOOOOOOOOOOOOOO

dla dopelnienia dodam:
(o tym jak poweidzialem mu, ze to byl skrypt do przyspieszania dema)


16:39.28 (Cryptic) I know wot it is
16:39.32 (Cryptic) But
16:39.58 (Cryptic) you need to know that lots of players use vstr for excuting scripts such as nade binds faster reload and shit
16:40.12 (Cryptic) they just say its a siemovison bind
16:40.30 (Cryptic) so even the people who are telling the truth suffer for ppl to abuse scripts
16:41.29 (Cryptic) its a shit these days

Czyli wiedzial, ze to skrypt do dem, musial wiedziec, ze Rastir, GK i aVil to nie moze byc Reaktiv bo grali jednoczesnie (chyba, ze Reaktiv ma moc jak Sylar) no i co? I sam wczesniej napisal mi na PM, ze wie, ze dach na crashu to nie bug....

__

Użytkownik
rastiR

2009-03-06 17:49:46

Jakie frajery a gdzie nasze punkty oni mieli wiecej niż mi i nic z tego nie mamy :D

__

Użytkownik
ksaCbol

2009-06-20 02:56:01

Nie widzę problemu... Napiszcie do brixa żeby zhackował cb, będzie spokój... ;)

__

Użytkownik
CeBe

2009-06-20 07:43:32

A ty napisz do psychologa o wizyte... nie odswiezaj

__

Użytkownik
kolektor7

2009-06-20 15:21:50

CB rlz ... Ostatnio musiałem dać wo za skrypt “weapnext; wait 2;weapnext” ... Co im za róznica czy klikne se 2 razy czy raz i na to samo wyjdzie? Niech sie lepiej zajmą tymi cheaterami których jest na cb ostatnio pełno ... W drugiej kolejności powinni doprecyzować ten cały jebany regulamin. Bo tak właściwie nie wiadomo co oni rozumieją przez słowo glitch ... Skok nad AGD na crash, czy na stragan na strike ? Przecież to zwykłe jumpy. Dla mnie glitch to np. patrzenie przez puste tekstury itd ...

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

559 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie