wakacje z q3,piwem i panienka !

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
marVer

2004-07-10 23:46:19

A wiec w wakacje kazdy ma duzo czasu ! wiec recepta jest prosta ! slonce ,piwo, kobiety i plaza = nadszedl czas singbada zeglarza ! a w przerwach male meczyki w q3 ! kto ZA a kto PRZECIW ! ????

__

VIP
fragmat1c

2004-07-12 12:42:44

ja przeciw ;) piwko od czasu do czasu, kobiety raczej nie, kobieta o tak :) Q3? hmm, eswc minelo i w sumie mam dosc emocji zwiazanych z ową produkcją ;)

A do pracy bys tak marver nie poszedl? ;)

__

Użytkownik
marVer

2004-07-13 23:47:52

cytuje "piwko od czasu do czasu, kobiety raczej nie, kobieta o tak :) " wyjasnij mi to ! :D

frg - ja juz pracuje i pracuje ho ho ho dlugi czas :>codziennie od 7-15 :> wiec mam juz dosyc i marze o urlopie :>

__

Użytkownik
marVer

2004-07-13 23:50:04

cytuje "piwko od czasu do czasu, kobiety raczej nie, kobieta o tak :) " wyjasnij mi to ! :D

frg - ja juz pracuje i pracuje ho ho ho dlugi czas :>codziennie od 7-15 :> wiec mam juz dosyc i marze o urlopie :>

__

VIP
fragmat1c

2004-07-14 22:24:47

piwko od czasu do czasu ponieważ nie chce aby mi pewien mięsien odpowiedzialny za składowanie piwa urusł ;)

kobiety nie, poniewaz zdecydowanie wole moja jedna jedyna ;) chociaz nie wiem jak to jest naraz z np. dwoma ;)

dzisiaj robilem od 7:00 do 21:00, jutro to samo, w piatek tez takze moze byc tylko lepiej ;)

__

Użytkownik
marVer

2004-07-15 00:51:05

no to cos jak ja ! dlatego niemam czasu zeby grac ! :> ale to jest lepsze niz q3 :> przynajmniej takie jest moje zdanie !

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

645 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie