radeon 9600 pro, a rozdzielczosc 1680x1050?

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
LoOcas

2008-12-01 18:09:34

Witam wszystkich. Moim problemem jest karta graficzna - gigabyte radeon 9600 pro 128mb. Chciałem zakupić w końcu nowy monitor LCD, bo mój 10 letni CRT jest delikatnie mówiąc zużyty. Na wielu forach pytałem się o to jaki monitor kupić i zauważyłem, że kilka osób zwraca uwagę na to jaką mam kartę graficzną. W temacie jestem kompletnie zielony i nie miałem pojęcia, że na niektórych starszych kartach graficznych tak wysokie rozdzielczości jak 1680x1050 mogą niewłaściwie działać. Przewertowałem całe google w Polsce i za granicą od deski do deski, ale nie znalazłem jasnej konkretnej odpowiedzi czy na mojej karcie graficznej rozdzielczość 1680x1050 będzie prawidłowo działać? Jeśli nie będzie współgrać z kartą, wyklucza to w moim przypadku zakup monitora 20', ale 17' i 19' calowy wchodzi w grę ? Uświadomcie mnie proszę jeśli się mylę. I tu moja serdeczna prośba do Was. Może mieliście podobny problem z tą kartą jak ja, może znajomi go mieli, może gdzieś czytaliście o tym? Liczę na Waszą pomoc, z góry wielkie dzięki :)
PS: Zakup nowej karty nie wchodzi w grę póki co :)

__

VIP
Mateck

2008-12-01 20:43:34

19 i 17 powinny działać w porządku, ale nie jestem raczej w tym temacie dobrze zorientowany, więc poczekaj lepiej na odpowiedź kogoś w temacie. Swoją drogą sam chciałbym niebawem wymienić monitor, bo mój czasami odwala takie akcje, że szkoda gadać. Wiecie, czy 19 i 17 LCD będą działać na GF MX 4000 bez problemów?

__

VIP
El_Matador_SSJ

2008-12-01 22:50:42

W starszym kompie mam jeszcze Radeona X550, czyli generalnie to samo tylko na PCI-E zamiast AGP i pamiętam, że kiedyś męczyłem go rozdziałką 1920x1080 i podczas pracy w windowsie nie było żadnych problemów, co prawda gier i filmów w HD na tym nie pooglądasz, ale internet i aplikacje 2d powinny działać bez większych problemów.

__

VIP
spec_u

2008-12-01 23:18:14

LCD 19’cali 1440x900 @ gf4mx440... smiga jak ta lala !

a twoja karta jest o klase lepsza od mojej :D więc dementuje plotki: karta graf nie wpływa an "normalne" uzytkowanie monitora w wyższych rozdziałkach (nie mówimy tu o jakiś wyjątkowych zabytkach z 3DFX’em czy innych cudach oczywiscie xd)

Btw to ze HD nie pogląda to chyba oczywiste, na 14' CRT też by nie pooglądał (płynnie) wiec żaden argument i monitor nie ma z tym nic wspólnego :)

__
ema

VIP
zoom

2008-12-02 13:55:55

Mogę Ci polecić iiyame 20' 2ms DVI która kosztuje grosze a jest idealna do grania. W Promode nie mam efektu smug tak samo w call of duty 4.

__
Play more promode.

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

2500 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie