unhandled exception caught :D

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
miodek1337

2008-11-28 20:22:45

Od tak zakladam topic, bo chyba ogarnalem slynny blad: unhandled exception caught. Zadzialal na 4 roznych systemach (XP32, XP64 i 2 Visty 64:D). W krotkich slowach: blad ten powstaje przy probie pobrania informacji o koncie z serwera. Chyba ta funkcja wczytuje jeszcze jakies biblioteki z dupy, bo zauwazylem w google, ze metod jest 500, ale i one czasem zawodza (jak u mnie, prawie sie poddalem:D). Ale jest jeszcze opcja:
1) W katalogu z ustawieniami (dla XP: Documents and Settings\UZYTKOWNIK\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Activision\CoDWaW) jest kilka plikow. Usuwamy caly katalog CoDWaW. Stwarza to taki problem, ze nie zapiszemy CFG a co uruchomienie gry bedziemy miec lvl1 :D
2) Po uruchomieniu robimy od razu quit i w/w katalog powinien pojawic sie na nowo. Wchodzimy do niego, a nastepnie do PROFILE a w nim zakladamy katalog np. DUPA. Obok (w profile, nie w dupie:D) tworzymy plik active.txt i wpisujemy w nim TYLKO jedno slowo: dupa (tak jak nazwa katalogu(profilu)).
3) Koniec.

Jakby co to piszcie czy Wam pomoglo;)

__

Użytkownik
kryshak

2008-11-29 11:01:25

U mnie ten błąd powodowany jest przez to, że mam XP Sp3. Dlatego, żeby gra mi się włączyła muszę odpalić ją w zgodności z Windows 95.

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

692 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie