NFS: Undercover

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
Nera

2008-11-28 15:56:31

Gral ktos? Jak wrazenia? Ja tak od niechcenia spedzilem przy tej grze jakies nie wiem 6 moze 7 godzin, mam juz mercedesa slr i... Ta gra jest imo nudna. Wrecz beznadziejnie nudna. Jest za prosta, malo ktora droga nie ma minimum 4 pasow, a AI stoi na uber niskim poziomie. Jedynym pomyslem na 'utrudnienie' gry przez EA jest tuningowanie innym samochodow, zalosne... Szczytem wszystkiego jest imo 'misja' w ktorej wsiadamy do bugatti veyrona, uciekamy na autostrade, gaz do dechy, nitro, predkosc pod 400 kmh i... Wyprzedza nas policyjny suv. Litosci. Moj inny ulubiony moment to po wsiasciu do mclarena f1 (najszybciej przyspieszajacy samochod swiata bodajze) i nie mozemy uciec policji :S

Poza tym, kazdy, ale to kazdy wyscig odbywa sie o wschodzie lub zachodzie slonca, czyli razi nas po galach tarcza sloneczna przez 3/4 gry.

O grze aktorow nawet nie bede wspominac.

A muzyka jak na produkcje EA jest imo slaba, poza paroma kawalkami (justice, pendulum -granite) nic nie wpada w ucho...

Generalnie wielkie oczekiwanie i jeszcze wieksza porazka.

__

Użytkownik
po1nt.x

2008-11-28 16:05:36

Grałem, przeszedłem, usunąłem i powiem tak - jestem zawiedziony. Soundtrack odstaje mocno od tego np. z NFSU2, gra jest nudna i monotonna. Ucieczka przed policja to jakiś bezsens, gdzie zwykły radiowóz dogania moją Carrere GT - sic!

Nie polecam

__

Użytkownik
M4rko

2008-11-28 16:05:44

zgadzam się, no i ta różnorodność pościgów ...

__

Użytkownik
b3D

2008-11-28 16:10:09

ja zlamalem wlasna zasade i sciagnalem pirata zeby zobaczyc co tym razem...pro streeta kupilem w ciemno i...nigdy gorzej nie wydalem kasy na oryginal a wracajac do undercover to rownie zostal usuniety. lipa na max pomijajac gameplay to nawet grafa jest marna.

__
drugs.. rock'n'roll.. bad-ass vegas whores.. late-night booty calls.. shiny disco balls..

Użytkownik
qim

2008-11-28 16:11:55

Dokładnie. Ja mam porshe gt3 i wszystkie częsci na profesjonalnym. Gra jest fajna na początku, gdy trzeba sie powysilać a jak już ma się auto powyżej 200k to nic nie da się przegrać. Trasy są dosyć łatwe i do każdego wyścigu podchodze tak jakbym tracił 3min aby zdobyć 24k $.
Druga rzecz to czemu nie można sprzedać starych aut? Mam słabego Forda GT którego wygrałem w wyścigu. Myśle, mam 350zetke to zbieram na coś lepszego. Wchodze do garażu a tam widnieje tylko usuń :x
Z roku na rok to samo tylko motyw działań inny. Pojeździsz 10h jak nie przejdziesz to sie znudzi i wywalasz z dysku. NFS:U2 bije te marketingowe gnioty na głowe. Ciekawe co za rok...

__

Użytkownik
Borewicz123

2008-11-28 16:38:29

EE tam najlepsze jest to ze zrobili tak ze na oryginale masz nawet na 640x480 25fps i na 1280 tez 25 to juz jest szczyt szczytow zeby wersja RLD musiala naprawiac bledy po producentach.
Druga sprawa ze ani jednego nie przeszedlem wyscigu posciugu z policja po chu* to jak nic nie daje tylko te marne punky kasy zero w karierze nie pomaga
ogolnie policja jest madra mialem 1 poziom w mclernie wjechalem na pobocze czyli 50$ a tu helikopter i porsche mnie scigaja - porazka!
Dzieki tej grze mam zwonu wiecej miejsca na dysku
EDIT: Muzyka juz po pierwszym właczeniu poszła na off, zas miejsce muzyki poszło +6dB na silnik

__

Użytkownik
garo

2008-11-28 16:47:17

Underground2 > oll

__

Użytkownik
chopin

2008-11-28 16:49:24

Wiedziałem ze tak bedzie ~~ Nawet nie sciagne bo transferu szkoda, nie mowiac juz o kupowaniu.

__

VIP
Mateck

2008-11-28 16:52:16

Zgadzam się z garo. Underground 2 najlepszy z NFS-ów.

__

VIP
zoom

2008-11-28 17:32:06

Mnie boli ze na HD4850TOP jest ok 40fps :-/
Nie wiem kto nad tym pracował ale naprawdę trzeba być mega idiotom zęby tak zrypać silnik prostreeta na którym spokojnie miałem 90fps.
Co do samej rozgrywki to auta zachowują się jakby jeździły po torach i przy 300km/h można bez problemu wejść w zakręt. Wiec gameplay jest fatalny równie fatalna jest grafika no a o fps’ach już pisałem wyżej. Jak dla mnie to jest to najgorszy nfs jaki pojawił się.

__
Play more promode.

Użytkownik
b3D

2008-11-28 18:45:28

ja akurat najbardziej lubie carbona ale i wiekszosc wczesniejszych jest poprostu awesome w porownaniu z ostnimi dwoma

__
drugs.. rock'n'roll.. bad-ass vegas whores.. late-night booty calls.. shiny disco balls..

Użytkownik
monikamycha

2008-12-23 17:30:29

najgorszy nfs od czasow U2. seria NFS chyba wchodzi z deszczu pod rynne ;P prostreet byl slaby a ten undercover to wogole cienizna pozdro

__

Użytkownik
kermitzor

2008-12-23 17:42:34

monika. czy ja dobrze czytam? najgorszy od czasow underground 2? imho nfsu2>>>>>>>wszytskie nfs’y

__

Użytkownik
Mazarine

2008-12-23 17:42:52

tej gry to wole nawet kijem nie tykać.

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

9267 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie