cod5 = penis

Dostosuj

  • 1
  • 2
Autor Wiadomość
Użytkownik
Zacky

2008-11-26 21:53:29

-minimalizowanie trwa zdecydowanie za dlugo, przy maksymalizowaniu czesto wywala z serva
-dzwiek jest totalnie z dupy, dzwiek broni z dupy, nie wiadomo skad koles idzie...
-wydajnosc to jakas porazka, w cod4 mialem stale 250, nawet w duzym dymie nie spadaly mi ponizej 150, a tu? 60-80 czasami w dziwnych miejscach mam po 40-50 nie mowiac juz o zadymie.
-gowno widac na tych szarych, ciemnych i brzydkich mapach.
-japonce nie maja butow (!!!)
-nie mozna zmienic nicka podczas gry, nie mozna miec elo tagow tylko jakies gownanie [tag]nick
-skin mp44 - porazka
-TOTALNE żerowanie na sukcesie cod4, perki, dodatki(kolimatory, tlumiki. naloty, psy), to wszystko bylo w cod4
-nie slychac swojego quick chata
-brak komend na nagrywanie i fps (!!!!!!!)

Pier**** promoda, co cod to wiecej trzeba zmieniac, niedlugo to sama nazwa zostanie, wszystko zmienia
STOP COD5! cod5 to <meski_narzad_rozrodczy> a nie gra.

Wpisujecie miasta ktore nie lubia cod5!
-Pińczów

__

Użytkownik
jaszczurka

2008-11-26 22:15:08

Powiedz mi czy ktoś cię zmuszał do kupienia gry?
Jeżeli Ci się nie podoba to nie graj i tyle: X

__

Użytkownik
Segal

2008-11-26 22:19:48

Ja posiadam orginalnego COD 5 i mowiac krotko zal.. nie oplaca sie kupywac odgroma błedów i grafika nie jest wcale rewelacyjna juz nie mowiac o samej fizyce gry itp.

__

Redaktor Naczelny
rml

2008-11-26 22:40:12

fajny temat D:

__

Użytkownik
Zacky

2008-11-26 22:40:18

@paszczurka
Gdzie ja napisalem ze ktos mnie zmusil to kupienia tej gry? Pisze tylko opinie (subiektywna) na temat gry, poczulem ze musze to zrobic, bo jestem szanowany na scenie i licza sie z moim z zdaniem. Mam misje to zrobienia.

__

VIP
virus~T

2008-11-26 22:45:37

Żeby nie było, że na eSports nie szerzy się piractwa, bo ja zawsze tak robię, potem albo gra mi się podoba i kupuję oryginał albo grą zostaje wywalona z dysku.
Ściągnąłem z torrenta COD5. Po demo wersji nie byłem zachwycony. Do pełnej wersji nie chciałem się zrażać, pograłem 4 dni i wy***** z dysku. Nie ma sensu wydawać na tą grę kasy. DNO!

__

Użytkownik
jaszczurka

2008-11-26 22:47:32

Mi też się kilka rzeczy w cod nie podoba ale czekam aż powychodzą patche itd.
Zobaczymy jak będzie, patch 1.2 już nie długo.

__

Użytkownik
fantz

2008-11-26 22:48:06

@Zacky - &quot;bo jestem szanowany na scenie i licza sie z moim z zdaniem.&quot;

o jakiej scenie mowa ?





















:D

__

Użytkownik
jaszczurka

2008-11-26 22:50:07

: D

__

Użytkownik
NIKOM

2008-11-26 22:53:46

cod5 na nowym promodzie jest bardzo fajny ! jeszcze jak wyjdzie patch 1.2 to juz w ogole bedzie > all !!!!!

co do fpsow to mam nadzieje ze pozostanie tak jak jest czyli zlokowane na 125

jesli chodzi o widocznosc to sie zgodze ze troche ssie

__

Użytkownik
m4D

2008-11-26 22:54:37

-to nie minimalizuj, w innych czesciach sie w ogole nie dalo
-z dupy to moze byc kloc, lub jak w twoim przypadku kolezenski _|_
-cry more, nie masz 250fpsow i juz placzesz, idz pograc w cod4 albo popros rodzicow o lepszy komputerek.
-'gowno' widac, nie umiesz grac lub skonfigurowac gry, najwyrazniej w poprzedniej czesci bylo za latwo.
-'japonce' nie maja butow, to chyba nie wymaga komentarza, za to Ty nie masz mozgu (!!!11)
-i co z tego, ze ne mozna zmieniac nicka? jak wejdziesz na pubsona na fejkowym nicku i przypadkiem bedziesz mial 2:0 w statach to juz nie zmienisz nicka na zacky :(
-sukcesem cod4 bylo to, ze taki laps jak Ty w to gral bez wiekszych oporow, 250fps, zoom, spray i gramy.
-'p___dolic promoda, trzeba ciagle zmieniac gre!!111!... z tego co wiem cod4 tez go potrzebowal

stop idiotom w internecie, tak dla testow na inteligencje przed wlaczeniem przycisku power komputera, podpieciu do internetu, i zarejestrowanie sie na esports.pl

szanowany na scenie to ty moze byles bo wszystkim plusy pod komentarzami klikales

nudzilo mi sie.

....

-Lublin!!

__

Użytkownik
jaszczurka

2008-11-26 22:54:49

Mi tam się cod podoba na promodzie :)

Powinni dać ograniczenie fps na 125 wtedy było by git!





```Tarnów :)

__

Użytkownik
nOx

2008-11-26 23:05:18

Co Cie interesuje czy japonce maja buty czy nie?

__

VIP
reaktiv

2008-11-26 23:23:52

Nie wazne jak wam sie podoba ta gra, jak mi sie nie podoba, jak innym sie nie podoba... jest daremna, a przykladem samym w sobie sa blogi pisane przez IW o tworze treyarcha. I nie sa to pozytywne opinie.

Tyle w tym temacie.

__

Użytkownik
razzer

2008-11-26 23:43:56

Samej gry nie będę oceniał bo w nią nie grałem, ale po zobaczeniu bety nawet nie chce mi się tego ściągać nie mówiąc już o wydaniu 150zł na grę, która w tej lepszej wersji kosztuje 80zł ;)
Treyarch po prostu skopiował wszystko z COD4. Jedyna rzecz jaką zmienili to klimat w jakim toczy się rozgrywka, a i tu się nie popisali.
Dźwięki zje**ne, ale idzie się przyzwyczaić
Niektóre bronie strasznie spie**yli ( np. mp44 wygląda jakby ją czołg przejechał)
mapy nie wiem - z tych trzech z bety to castle sie nadaje do gry
Ogólnie się nie spisali.

Ale...
Każdy idzie za modą i gra w najnowszą część coda(jakby to byla fifa x] ) nawet jak jest tak spie**na jak ostatnia cześć. Przez to cod chyba nigdy nie miał stabilnej sceny.
Ogólnie to jest teraz dość dziwna sytuacja, bo sporo osób sie wacha czy grać w cod4 czy 5. Sporo dobrych klanów się rozpada, dobre organizacje pozbyły sie swoich dywizji cod i czekają az gracze wybiorą miedzy cod4 a cod5. Jak tak dalej pojdzie to w dobrych multigamingach nie bedzie CODa bo nie bedzie im sie opłacało przyjmować takiej dywizji na kilka miesiecy, a pozniej wywalać bo wyszedl nowy cod i tam juz tak nie wymiatają...


@reaktiv - Podaj link do ich blogów.

__
www.progames.pl

Użytkownik
damashi01

2008-11-27 07:22:41

DIE POKEMON :&lt; #2

Wczesniejszy mi ktos skasowal koment.. bardzo nie ładnie ?

__
Sygnatura Cie robiła

Użytkownik
sadam^

2008-11-27 07:24:09

Najlepiej nie grajcie w 5ke bo jest zalosna. Niech wszyscy graja dalej w COD4, ktore imo jest druga po vCOD wersja nadajaca sie do grania. A najlepiej grajcie w MOHAA bo to najlepsza gra jaka kiedykolwiek zostala wydana, szkoda ze umiera.

__

Użytkownik
Mazarine

2008-11-27 12:30:23

T-R-A-G-E-D-I-A

Single nawet w połowie nie jest tak wciągający jak w czwórce nie wspominając już o przekalkowanym multi.
Psy psss ale innowacyjność. Udam że tej gry nigdy nie widziałem.

__

Użytkownik
Zacky

2008-11-27 17:17:27

-to nie minimalizuj, w innych czesciach sie w ogole nie dalo


ty baraniaglowo! jak mi slaba nuta w winampie leci to musze ja zmienic, albo jak jakas dupensja pisze mi na gg...w vcod z minimalizerem elegancko bylo, cod2,4 alt+tab bezproblemowo....

-z dupy to moze byc kloc, lub jak w twoim przypadku kolezenski _|_


wszyscy moi e-koledzy twierdzi ze jest z dupy, bo jest!

-cry more, nie masz 250fpsow i juz placzesz, idz pograc w cod4 albo popros rodzicow o lepszy komputerek.


Nie placze nad moimi fpsami tylko nad wydajnoscia tej gry ty czopie

-'gowno' widac, nie umiesz grac lub skonfigurowac gry, najwyrazniej w poprzedniej czesci bylo za latwo.


mapy sa ciemne i z dupy.

-'japonce' nie maja butow, to chyba nie wymaga komentarza, za to Ty nie masz mozgu (!!!11)


nastepnym razem specjalnie dla ciebie bede pisal tagi [ironia][/ironia] to jestes za malo intelygentny aby zrozumiec
-i co z tego, ze ne mozna zmieniac nicka? jak wejdziesz na pubsona na fejkowym nicku i przypadkiem bedziesz mial 2:0 w statach to juz nie zmienisz nicka na zacky :([/quote]
wchodze pod nickiem zacky, jak mi nie idzie to zmieniam na ZACKy-Nof0rM

-sukcesem cod4 bylo to, ze taki laps jak Ty w to gral bez wiekszych oporow, 250fps, zoom, spray i gramy.


mialem straszne opory przed kazdym wejsciem na server

-'p___dolic promoda, trzeba ciagle zmieniac gre!!111!... z tego co wiem cod4 tez go potrzebowal


z tego co wiem to promod w cod4 mniej zmienil

__

Użytkownik
M4rko

2008-11-27 17:40:11

penis za 129,90 :|

__

Użytkownik
r0lka

2008-11-27 20:46:36

No co? Mamy kryzys :(
Banki upadają państwa się walą to i gry więcej kosztują :(

__

Użytkownik
ckzdamo

2008-11-27 20:48:13

COD2 > all ,dzięki.

__

Użytkownik
r0lka

2008-11-27 21:02:57

cod1>all
dzieki

__

Użytkownik
Garrow

2008-11-27 22:25:13

yep CoD1 / UO najlepsze.

Sam w to za bardzo nie grałem, ale koledzy obszernie na TS jeździli po tej grze :D

__

Użytkownik
iamtheone23

2008-11-28 11:40:29

czego wy sie tak bulwersujecie. z tego co wiem, esportowcy to najwieksza grupa odbiorcow gier, wiec jak sie nie podoba cod5 to grajcie w cod4. ci na 'gorze' zobacza, ze w cod4 bedzie gralo dalej sporo ludzi, to sami beda popierac ta gre, a nie promowac cod5. czego wynikiem bedzie niespadajaca popularnosc cod4, a cod5 pojdzie w zapomnienie.

+ sami promujcie dalej cod4 i jestem pewny, ze malo kto bedzie gral w piatke.

proste ?

__
http://benzblog.pl/

VIP
Grmx

2008-11-28 14:54:39

&quot; z tego co wiem, esportowcy to najwieksza grupa odbiorcow gier&quot; (c)

:DDDDDDDDD chyba jedynie CS i Warsow, i innych only ONLINE GAME :D

__

Użytkownik
DamqON

2008-11-30 14:34:36

Nie czaje was, po prostu nie czaje. Jaki to jest problem? Nie podoba ci sie gra = NIE GRAJ. Nikt nie kaze komus grac w CoDWW. Pol sceny placze, jaki to nowy CoD jest do dupy. Przeciez nie musza grac akuratw ta gre, skoro im nie pasuje.

Wyjdzie patch 1.2 i pliki linuxowe i bedzie spokoj.

__

Użytkownik
jacobzz

2008-12-02 11:40:44

Mi ta gra nie przeszkadza(ale i tak wole cod4;d), ale skoro wg xf jest gorsza od CoD2 i 3/4 sceny woli cod4 to mamy ostatnia szanse zeby miec stala scene. W 2010 IW wyda cod6, a ich cody trzymaja poziom w przeciwienstwie do coda5 co robili go ci konsolowcy;q. Jak teraz zostaniemy to w 2010 scena bedzie na tyle silna ze watpie ze na cod6 bysmy poszli, a jak teraz przejdziemy na cod5 to za 2 lata znowu bedzie whine. Moze w koncu czas zeby scena podjela wspolna decyzje:&gt;

__

Użytkownik
FLE5H

2008-12-04 14:28:12

A mi się w ogóle nie podoba, jedynie zombie ;)
Mam nadzieję ,że 3/4 sceny cod4 zostanie na niej.
Za jakiś miesiąc się okaże czy scena cod4 się utrzyma ;)
Ja stanowczo na niej zostaję i z tego co widzę na XF i forach to scena polska się utrzyma na cod4 :)

__

Użytkownik
ruseq

2008-12-04 14:47:42

Mi sie COD5 podoba, i nie rozumiem ZACKyEGO po co założył ten temat? przecież to wszystko zostało powiedziane lubicie pierdolić o tym samym 10 razy i w różnych miejscach? elo dla was ..

__

Użytkownik
veksiorq

2008-12-04 16:07:14

To back to cod1 lub cod2 i nara

__

Użytkownik
ruseq

2008-12-04 16:17:05

SAM SPIERDALAJ NA COD1 LUB COD2, widać jaki ma poziom ziom który założy temat cod5=penis ELO!!!

__

Użytkownik
gkm|cod2

2008-12-23 22:04:21

Ta wypowiedzia, tez nie pochwaliles sie swoim poziomem ziom. ELO!!!szka

__

Użytkownik
Arte

2008-12-24 10:04:46

temat przejedzony przeżuty i wypluty... nie ma o czym gadac, jedyne co mozna zauwazycz ze to ci ktorzy pozostaja przy cod 4 ciagle placza jaka cod 5 jest zla... wyglada to jak obrona.. ale skoro ta gra jest taka zlaa to po co sie przed nia bronicie...

a tak BTW najbardziej mnie rozbawjaja komentarze:
mp44 z dupy wyglada, czolg go przejechal, dziweki do dupy... hmmm a czy wy w ogole widzieliscie na zywo mp44 lub inna bron z tamtego okresu?
znaleźli sie znawcy militariów... hahaha :)

__

Użytkownik
voldo

2008-12-24 10:36:31

moze i wiekszosc osob nie widzialo ale w grach z przed 10 lat wygladalo lepiej....

__

Użytkownik
reinforce

2008-12-25 01:55:56

@Arte ja widziałem broń z tamtych czasów, sam mam PPSH w domu tyle ze bez iglicy, i dobrze, bo jeszcze mógł bym coś komuś zrobić po kilku minutach grania w to gówno. mp44 widziałem, a nawet dotykałem (tez bez iglicy) i zupełnie się różni od tej w grze. Jak chcesz się przekonać, to proponuje wstąpić do jakiegoś muzeum wojskowego gdzie takie gadżety są wystawiane.

- Krasnystaw!!!

__

Zbanowany
NEC4game

2008-12-25 09:15:04

wasz IQ skill przewyższa wszystko normalnie ...
CoD:WW to ... nie udana, wersja gry z tej serii - nie udana = Treyarch
Treyarch chce zrekompensować grę, różnymi dodatkami np. zombie - zombie nawet, nawet = super
lub (to w ogóle zepsuli (w żadnym cod tego nie było))
Raygun (dostępna w misji Mały opór poprzez odkrycie tajnego miejsca) - w zombie dobrze że jest, ale snigle player ?!!?!?!? wtf ?!!
http://pl.youtube.com/watch?v=EjafUO38ZhU&feature=related - tak się robi ray gun-a

Sądzę iż CoD:WW jest zje**** gra, ale nawet nie nadaje sie by ją nadawać na penis - moja opinia = end




@Down - użytkownik ruseq - max lat 13 = IQ ze 70 max = nara dzieciaku, tu są gry prawie każde od 16 lat

__

Użytkownik
Arte

2008-12-25 21:17:32

reinforce... ja nie mowie ze sie nie rozni bo sie hmm troche rozni... nie mowie o drobnych rzeczach...ty jestes w posiadaniu ppsh, ja jestem w posiadaniu repliki lugera, mausera, posiadam nawet wlasne umundurowanie żolnierza heer’y, a to z tego powodu ze jestem rekonstruktorem historycznym(jesli wie ktos z was co to znaczy). ale gadanie jaka to ona jest zla.. jak wiekszosc z tych ludzi uwaza sie za militarystów tylko dlatego bo widziala na zdjeciach albo"bo w grze tak wyglada"

__

Użytkownik
reinforce

2008-12-25 23:21:06

Ja napisałem tylko potwierdzenie zdania kolesia który ma racje co do błędów w odwzorowaniu broni, nie twierdze że jestem wybitnym znawcą broni, w realu jakoś inaczej to wyglądało. Może się czepiamy ale jak by nikt się nie czepiał, to gry nie rozwijały by się, bo po co ulepszać coś co jest idealne i spełnia wszystkie oczekiwania? Może takie czepianie zmobilizuje twórców gier i w kolejnej części dadzą z siebie co mogą aby gra był jeszcze lepsza ;)

__

Użytkownik
Klimek

2008-12-27 20:07:36

Wy tak Gadacie że CoD:WaW jest do dupy i wogule zobaczym jak będzie jak będą następne patche.
A jak było z cod4 patch doszedł do 1.7.
NIegadajcie za prędko co będzie z grafiką i bugami czy czymś tam jeszcze :D

__

  • 1
  • 2
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

5981 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie