EURO 2004

Dostosuj

Autor Wiadomość
PRO
igor

2004-06-20 23:32:43

TRAGEDIA !

__

VIP
scR

2004-06-20 23:35:36

Tragedia by byla jakby Portugalia dostala w dupe :)

__

VIP
Krypton

2004-06-20 23:36:53

No wlasnie ;)
Igor sie nie zna na pilce :D

__

VIP
Nor

2004-06-21 10:39:55

eee... ale nie sadzicie ze tragdeia tez jest to ze Hiszpania ktore tak zapowiadala walke o mistrza... nie wyszla z grupy... Raul ktory jest wiecej warty niz cala Grecka druzyna nie wyszli omfg...

__

Użytkownik
saBek

2004-06-21 11:14:46

Raul cały sezon daje dupy jak cały ten żałosny Real (prócz ZiZu oczywiście)

__

VIP
scR

2004-06-21 11:58:40

Zapowiadac i mowic kazdy moze, co innego zagrac dobrze i zrobic. Hiszpania skonczy Euro2004 tak jak zagrala w turnieju, nie zagrali dobrze - nie przejda do cwiercfinalow. Raul jest wiecej wart niz cala grecka druzyna? No wlasnie widac..

__

VIP
zik

2004-06-21 12:31:04

i hiszpanie odpadli :D dobrze im tak ;) zamiast wpuscic Valerona to jakiegos Morientesa dawaja, wiadomo, ze Deportivo > all ;)
A tak wogole to Czechy i Holandia powinni sie spotkac w finale... mam nadzieje.

__

VIP
Nor

2004-06-21 17:09:51

Real to gowno i wszyscy to wiedza... rozwalil ich Morientes i bardzo odbrze. Czesi wygraja i koniuec. Scenarjusz jest porsty. Czechy wygrywaja z Niemcami a Holandia ze Szwajcarami.

__

Użytkownik
Chester

2004-06-23 23:15:33

AVE CZECHY. NIEMCY DO DOMU I SIEDZIEĆ W BUDZIE.
Tak wogóle, kibicował ktoś z Was drużynie narodowej naszych zachodnich sąsiadów? Jak tak to gratuluję :)

__

PRO
igor

2004-06-23 23:19:13

[color=black]auf Wiedersehen! auf Wiedersehen! auf Wiedersehen!
auf Wiedersehen! auf Wiedersehen! auf Wiedersehen!
auf Wiedersehen! auf Wiedersehen! auf Wiedersehen!
auf Wiedersehen! auf Wiedersehen! auf Wiedersehen!
[/color]
[color=red]auf Wiedersehen! auf Wiedersehen! auf Wiedersehen!
auf Wiedersehen! auf Wiedersehen! auf Wiedersehen!
auf Wiedersehen! auf Wiedersehen! auf Wiedersehen!
auf Wiedersehen! auf Wiedersehen! auf Wiedersehen!
[/color]
[color=yellow]auf Wiedersehen! auf Wiedersehen! auf Wiedersehen!
auf Wiedersehen! auf Wiedersehen! auf Wiedersehen!
auf Wiedersehen! auf Wiedersehen! auf Wiedersehen!
auf Wiedersehen! auf Wiedersehen! auf Wiedersehen!
[/color]

__

VIP
overeq

2004-06-24 00:15:05

cos na poprawienie humoru:
http://www.bild.t-online.de/BTO/sport/em2004/aktuell/06/21/frauen__em__gucken/116x105,property=Bild.jpg
niemcy pizdy :X

__

Użytkownik
Kabu

2004-06-24 10:38:22

Holandia wygrywa ze Szwajcarami?? co za nowosc:D

__

VIP
scR

2004-06-24 12:30:06

Lizbona - 20:45

Portugalia vs. Anglia

Stawiam na Figo, Gomesa i Ronaldo! Czyli oczywiscie Portugalia.

__

Użytkownik
saBek

2004-06-24 12:36:39

2:0 dla Anglików i początek marszu po ME

__

VIP
Nor

2004-06-24 13:21:35

Trudno powiedziec.... Portugali gra u siebie... ale Anglia ma Rooneya :) !
Mecz bedzie ciekawy ale ja jednak stawaim na Anglikow ;)

__

Użytkownik
Chester

2004-06-24 16:29:02

Poniżej podaje dwa linki, gdzie znajdziecie śmieszne komentarze komentatorów z radia i z TV, w pierszym linku, mniej więcej na środku znajdziecie kilka śmiesznych powiedzonek z Euro 2004, a reszta tto starocie.

[url=http://www.dt.ptc.pl/wpadki_komentatorow.txt]Wpadki komentatorow[/url]

[url=http://www.dt.ptc.pl/wpadki_komentatorow2.txt]Wpadki komentatorow 2[/url]

Poniżej znajdziecie coś na zachętę:

"Piłka nabrała potężnego fałszu" - Andrzej Szeląg (TVP).

"No bo Figo we wczorajszym meczu tak jakby obciągał całą drużynę"
/Włodzimierz Szaranowicz/

"Deco podrywa kolegów"
/Dariusz Szpakowski próbuje nas przekonać, że nawet na boisku są rozwiązywane sprawy sercowe/

"Wybił piłkę na tak zwana pałę" - Jan Tomaszewski (Wizja Sport).


"szewinska nie jest juz tak swieza w kroku jak dawniej"

Reszta do wglądu w powyższych linkach, polecam! :>

__

VIP
scR

2004-06-24 23:32:58

ANGLICY DO DOMU!!!! :DD PORTUUGALIA !!!! :D

__

VIP
b0b3k_

2004-06-24 23:38:06

yeahhhhh !:D
daj mi plusa z radości :DD

__

VIP
Nor

2004-06-24 23:43:29

pfff... Beckham... wywalil bym go z reprezentacji Angli. Nie mam pojecia co to mialo byc.. Beckham przez 120min nie zrobil doslownie nic... nie kryl, niue biegal - zero, zupelnie nic ! Oby Portugalia odplada w nastepnej rundzie.

Czechy Mistrzem !

__

Użytkownik
canis

2004-06-25 00:11:09

Panu juz podziekujemy?:P pokarz mi zawodnika ktory w kazdym meczu gral rewelacyjnie?:P dziwi mnie jednak fakt postawienia na tego zawodnika w karnych... coz piekny meczyk byl :)


a wyzej co do czechow to tak farciarskiej pilki dawno nie widzialem :) goscie ich klepia pilka mija ta bramke o minimetry a czesi robia 3 akcje i 2 bramy :D

z holandia mieli mala pomoc sedziego a czerwona kartka to z dupy sie wziela meczu z lotwa nie widzialem :)

mam nadzieje ze na final Holandia - Czechy i tu wygrana holandi :)

ale wydaje mi sie ze holandia nie dotrze do finalu patrzac na ich gre realnie....
coz pozyjemy zoaczymy :)

__

VIP
minineo

2004-06-25 02:44:42

haha beckham i jego karny :D chyba go zlinczują jak wróci do angli :]

__

VIP
scR

2004-06-25 08:02:06

Portugalia spokojnie dojdzie do finalu gdzie spotka Francje :)

__

VIP
scR

2004-06-25 08:05:27

No i gdzie te 2:0 :) ?

__

Użytkownik
akillez

2004-06-25 11:05:36

Bekcham jest stworzony do podawania, nie strzelania. Nie wiem po co selekcjoner go wystawił do karniaków n/c

__

Użytkownik
orlikoVsky

2004-06-25 11:18:56

Jaka farciarska gra ze strony Czechów?, oni są skuteczni i tyle ! A że Niemcy nie potrafia ograć drugiego składu to już ich problem. Jest takie powiedzonko: "szczęscie sprzyja lepszym" i to jest prawda. Czesi grają z pełnym przekonaniem o swoich możliwościach i są tego efekty :)

__

VIP
Nor

2004-06-25 11:40:49

hmm... nie wiem czemu wogule go nie sciagnol z tego boiska.. ci kolesie w studiu trafnie zauwazyli ze beckham nie biega, nie kryje itp...

Co do Czechow to nie ma w ich grze nawet cienia farta... nawet ten drugi gol strzelony przez Barosa w meczu z Holandia byl nie przypadkowy, zgranie klatka Kolera do niego i gol. W Angli, Niemczech gra za wielu obcokrajowcow :>

__

Użytkownik
canis

2004-06-25 14:06:45

Nie wmowisz mi ze to same umiejetnosci poprostu mieli kupe szczescia zarowno w meczu z niemcami gdzie ten sklad gral na luzie i sie nie przejmowal wynikiem a niemcy byli w stresie ze musza wygrac (kibicowalem czecha) ale ich gra naprawde byla bardzo szczesliwa :)... a mecz z holadnia to juz nie bede nic mowil czerwona kartka ktora dostal pomaransczowy to z dupy sie wziela nawet faulu tam nie bylo pozatym nie podyktowanie karnego dla holandi byl tam ewidentnie po 3 minimetry dzielace pilke o pojawienia sie w siatce po strzalach seedorfa i davidsa naprawde holanadia zagrala lepiej od czechow ale braklo im wlasnie tego przyslowiowego szczescia... ale trzeba powiedziec ze czesci graja wspaniale i plusy dla nich za walecznosc to jest ich najmocniejsza bronia...

__

Użytkownik
Chester

2004-06-25 15:18:46

Z anglików najlepiej grał Cole. Trzeba przyznać, że nie dał pożyć Ronaldo. Naprawdę jestem pod wrażeniem gry tego obrońcy.

__

Użytkownik
orlikoVsky

2004-06-25 16:41:51

Nie mówie, ze to same umiejętności, jak napisałem wcześniej "szczęscie sprzyja lepszym" i Czesi są tego doskonałym przykładem. A farta na tych mistrzostwach miało już sporo drużyn. Co do meczu Czechy-Holandia to z tego co pamietam to Pepiczki wyrównały jak Holendrzy grali jeszcze pełnym składem, więc mieli juz wynik korzystny no a potem to już wiele szczęscia ;)

__

VIP
lecho

2004-06-25 17:12:56

nie ma, Portugalia gora \o/

__

VIP
lecho

2004-06-25 17:14:40

Holandia = van Nistelrooy + Robben

reszta to piony w tym turnieju raczej

__

PRO
igor

2004-06-25 23:09:09

[color=blue]au revoir! au revoir![/color] [color=white]au revoir! au revoir![/color] [color=red]au revoir! au revoir![/color]
[color=blue]au revoir! au revoir![/color] [color=white]au revoir! au revoir![/color] [color=red]au revoir! au revoir![/color]
[color=blue]au revoir! au revoir![/color] [color=white]au revoir! au revoir![/color] [color=red]au revoir! au revoir![/color]
[color=blue]au revoir! au revoir![/color] [color=white]au revoir! au revoir![/color] [color=red]au revoir! au revoir![/color]
[color=blue]au revoir! au revoir![/color] [color=white]au revoir! au revoir![/color] [color=red]au revoir! au revoir![/color]
[color=blue]au revoir! au revoir![/color] [color=white]au revoir! au revoir![/color] [color=red]au revoir! au revoir![/color]
[color=blue]au revoir! au revoir![/color] [color=white]au revoir! au revoir![/color] [color=red]au revoir! au revoir![/color]
[color=blue]au revoir! au revoir![/color] [color=white]au revoir! au revoir![/color] [color=red]au revoir! au revoir![/color]
[color=blue]au revoir! au revoir![/color] [color=white]au revoir! au revoir![/color] [color=red]au revoir! au revoir![/color]
[color=blue]au revoir! au revoir![/color] [color=white]au revoir! au revoir![/color] [color=red]au revoir! au revoir![/color]
[color=blue]au revoir! au revoir![/color] [color=white]au revoir! au revoir![/color] [color=red]au revoir! au revoir![/color]
[color=blue]au revoir! au revoir![/color] [color=white]au revoir! au revoir![/color] [color=red]au revoir! au revoir![/color]

__

Użytkownik
e2

2004-06-25 23:35:16

niezłe - [+] :D

__

VIP
3Months?ping500

2004-06-25 23:46:29

juz nie francje :D ale do finalu dojdze napewno

nie wiem dlaczego ale jakos mam wrazenie ze te ME sa podpublike ... powaznie :D

__

VIP
Nor

2004-06-26 00:14:09

hyh... ty fanatykiem jakism jestes :D
uuu zabojady slabiutko :) Do domu...

Czesi maja juz bardzo prosta syctulacje... wygyrwaja z Dunczykami a potem z Grecja no i droga do finalu juz jest otwarta :) Na kogo stawiacie jutro... ? Ja bym chcial zbey wygrala Holandia ale moze byc ciezko... bo narazie Holendrzy nie pokazali nic ciekawego w swojej grze... moze pare bramek ale zawsze zabralko im szczescia... good luck Holandia. Chodz jesli wygra Szwecja to tez dobrze, wkoncu plywamy nad tym samym morzem ;)

__

Użytkownik
canis

2004-06-26 11:08:24

do tego bym dodal Davidsa, Seedorfa, Stama, i paru ktorzy tez calkiem niezle sie spisuja ale fakt ze teraz holandia juz nie ma takiej druzyny jak chociazby 4 lata temu :/

__

VIP
OnliNE

2004-06-26 16:35:14

FRANCJA DO DOMU !!

__

VIP
Nor

2004-06-26 16:47:18

No i dobrze... chodz troszke mnie dziwi tak dobra postawa Grecji... niby byli skazani na niewyjscie z grupy nawet a tu prosze 1/2 juz :O
Dzis wygrywa.... ? Cholera wie.. jak wygraja Szwedzi to bedzie dobrze, jak wygra Holandia to tez ;]

__

VIP
bizzare

2004-06-26 17:40:47

Ja kibicuje Czechom, dziekuje za uwage :p

__

VIP
OnliNE

2004-06-26 18:31:28

ja tez.. z resztą 80% luda tak kibicuje ;p

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

6757 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie