A na kogo ty głosowałeś..??

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
guhard

2004-06-13 21:09:05

Siemanko..
Temat wiadomo co robić tylko chodzi o wybory do Parlamentu Europejskiego

jakby co to ja głosowałem na pana Geremka z Uni wolności.

a tutaj [hide=dowód] http://www.guhard.republika.pl/ja.jpg[/hide]

__

Użytkownik
h1

2004-06-13 21:35:01

a skad mamy wiedziec ze tam jest glos na geremka a nie leppera? :DDD

__

VIP
bizzare

2004-06-13 21:45:38

szczerze to mam dosc patrzenia na te wszystkie spasione mordy z rzadu :/

__

Użytkownik
HeatoN

2004-06-13 22:38:16

wiem ze dalibyscie mi kOOpe [-] ale nie ma :)

Endriu Lepper z Samoobrony :)

__

VIP
OnliNE

2004-06-13 22:48:10

he... nie głosowałem bo sie nie znam na polityce (lol)

__

VIP
coshee

2004-06-13 23:26:59

self defence will be dick of europarlament because they have little eyebitches in their eyes.

__

VIP
acci

2004-06-13 23:36:32

ja tam na po glosowalem :P

__

VIP
acci

2004-06-13 23:36:55

eyebitches rofl ;D

__

Użytkownik
GrEaTEyE

2004-06-13 23:38:45

ja nie głosowałem, ale moi rodzice na kogos tam z PO ;] SamoObrona smierdzi lepperem

__

Użytkownik
akillez

2004-06-13 23:54:09

a ja na IDP ;o

__

Użytkownik
Bs0d

2004-06-14 17:57:59

PO a jakze :)

To jeszcze dodatkowe pytanko:
Kto sie wycwanil i siedzial w komisji? ;))

__

Użytkownik
orlikoVsky

2004-06-14 19:01:16

No naprzykład ja :) Była niska frekwencja no to sie człowiek ponudził te 7 godzin, nie włączając późniejszego liczenia głosów, bo tu już treba było zasuwać :/

__

Użytkownik
D3molk4

2004-06-14 19:45:37

na kogos tam z PO, chyba najrozsadniejsi sa w tym calym popieprzonym rzadzie

__

Użytkownik
Bs0d

2004-06-14 21:24:29

Ha trza sie bylo podzielic komisja na trzy grupy nie dwie, bys siedzial tylko 5 godzin! :D A tego liczenia az tyle znowu nie bylo :P Chociaz u nas w gminie takich gowien sie czepiali ze o 1:30 bylem w domu dopiero :D

__

PRO
igor

2004-06-15 01:32:34

Nie glosowalem, poniewaz polska scena polityczna to cyrk.

__

VIP
mortar

2004-06-15 01:39:25

Cyrk to moze byc, bo nie glosowales.

__

PRO
igor

2004-06-15 01:46:37

Zanim bylo glosowanie tez byl cyrk i te wybory niczego nie zmienia.

__

VIP
mortar

2004-06-15 09:12:24

Troche przykro mi to pisac, ale reprezentujesz postawe typowego, prostego polskiego mieszkanca. Wlasnie przez takich jak Ty w przyszlych wyborach parlamentarnych realnym zagrozeniem jest Lepper. Bo Ty nie glosujesz i masz wszystko w dupie, ale babcie z Radia Maryja owszem. "Wybory ni nie zmienia". A co zmieni, a kto zmieni???

Pamietaj, nie glosujac nie masz prawa w zaden sposob krytykowac dzialan rzadu, bo nie zrobiles nic aby cos zmienic.

__

PRO
igor

2004-06-15 10:04:56

Wedlug mnie to bez roznicy czy wiekszosc w parlamencie bedzie miala Platforma Obywatelska czy Samoobrona RP. Nic w tym pieprzonym kraju na lepsze sie nie zmieni. Politycy to cwaniaki, którzy wykorzystuja swoje stanowiska do prywatnych potrzeb, a nie maja pojecia o polityce.

Tak samo SLD mialo tyle zmienic, mieli prawie 50% mandatow w sejmie, a zobacz ile zdobyła koalicja SLD-UP w Euro-wyborach i jaka popularnoscia moga sie obecnie sie pochwalic.

__

VIP
mortar

2004-06-15 10:48:11

Ja sie z Toba calkowicie zgadzam. Zarowno z pierwszym, jak i drugim akapitem. Masz racje!

Ale my, jako obywatele, mamy wplyw na to co sie dzieje tylko i wylacznie poprzez glosowanie. I dlatego powinnismy glosowac, wybierajac "najmniejsze zlo", jezeli inaczej sie nie da.

To nasz obowiazek. Osobiscie uwazam, ze wybory powinny byc obowiazkowe, tak jak np. w Belgii czy Luksemburgu.

edit: cholera, nie kliknela mi sie odpowiedz :/

__

VIP
mortar

2004-06-15 11:22:57

post nizej ;)

__

Użytkownik
DudE

2004-06-16 01:20:29

ROFL wygralo PO [ujdzie] ale naj naj naj 2 miejsce LPR teraz to Bruksele krzyzami poobwieszaja. Kto na tych kiepow glosowal [nie wliczajac babcie z RM?]
wyrobia nam opinie zascianka i skansenu europy ;[

__

VIP
Nor

2004-06-17 09:20:29

tzn ja osobiesice nie glosowalem bo jeszcze za mlody jestem ale wiem ze gdybym mogl ( lol ) to bym glosowal na PO/UW. No bo nie na faszystow z LPRu czy debili z Samoobrony....

PS : Ta fotka nie jest zadnym dowodem na kogo glowiswales... tylko pokazane jest jak wrzucasz karte.. a moze oddales swoj glos na Giertycha :D

__

Użytkownik
DudE

2004-06-17 09:37:40

po tym fikusnym usmieszku zgaduje ze na bank glosuje na herr Giertycha [skumajcie co sobie mysli w tej chwili: "ale zrobie ich w ch.. Romek jestem z toba my fuhrer" :PP

__

Użytkownik
e2

2004-06-18 13:14:46

pora się wypowiedzieć :P głosowałem na......... PO :P nudziło mi się palić mi się chciało to wyszedłem z domu i stwierdziłem, że zachaczę o komisję :P

__

VIP
Sh1eldeR

2004-06-18 23:17:05

A ja sie z toba calkowicie nie zgadzam. Zbojkotowalem wybory, podobnie jak moi rodzice i przytlaczajaca wiekszosc rodziny (tak, "bo to Polska" - fu, jestesmy Polakami i jestesmy z tego ... dumni!). Wszyscy politycy, zarowno ci z lewicy, jak i z prawicy, to łgarze i oszusci, poza tym sa niewyksztalceni, glupolowaci i sa ostatnimi ludzmi, ktorzy powinni byc politykami (nieco przekorne, ale coz, trudno;)). Traktuja swoja prace jak ... prace i chca sie tylko dorobic. A politykiem powinno sie zostawac z powolania, a nie checi zarobienia pieniedzy przy czesto bardzo slabym wyksztalceniu. Obiecuja tak jak boloman, przekonuja do siebie ludzi za sprawa demagogii (ilu do cholery chlopow widzialo prawdziwy program polityczny leppera, ktorego nawet on sam, ten debil, dokladnie nie zna? zapytany przez dziennikarza o przyblizenie pewnych zalozen programu Samoobrony, odsyla na ich storne internetowa; poza tym ich program wcale nie jest taki super dla wsi, jak to sie "tradycyjnie" uwaza).

Nie chce glosowac za tymi lgarzami, debilami i oszustami. Najblizsze byloby mi pewnie PO, ze wzgledu na to, ze (przynajmniej z poczatku) byli oni partia wyksztalconych ludzi sukcesu (a takim kims chce zostac, hihi kto by nie chcial). Ale i oni sie zdegeneruja i ja to wiem. Rokita zmienil nazwe partii, a ekipa pozostaje ta sama co 5 lat temu.

Do europarlamentu kandyduja poslowie, ktorzy w ogole nie znaja angielskiego. "SE" (ktorego nie lubie, zeby nie bylo, ale czytuje bo codziennie pojawia sie on w moim domu) dzwonil do kilku politykow podajac sie za kogos z Brukseli i ZADEN nie gadal po angielsku chocby w przyblizeniu tak jak ja (stwierdzam to na podstawie bledow w ich wypowiedziach; jesli juz w ogole ktos cos po 'angielskiemu' z siebie wykrztusil), a ja neofilologii nie studiuje (jeszcze).

Parodia. Do Unii glosowac trzeba bylo, bo co by o Unii nie mowic:
1) zaden kraj na dojsciu nie stracil
2) jesli bysmy nie doszli, bylibysmy jednymi z niewielu europejskich krajow, nie bedacych w Europie ;)
Glosowala tez i reszta z mojej rodziny, nie dlatego ze sa wielkimi fanami EU (sa dalecy od tego), ale poniewaz tego wymaga nasza i naszych dzieci dobra przyszlosc.

Z tego tez powodu (m.in.) nie glosuje(my) w innych wyborach. Moze dopiero gdy frekwencja spadnie do 5% to politycy zobacza, ze nie mamy do nich zaufania? Do zadnego z nich? Ze zamiast obiecywac, niech wreszcie cos robia. Zeby po tych kilku latach rzadow jednej partii chcialo sie ich wybrac ponownie. Zauwazyliscie to? NIKT NIC nie robi. Byla prawica, bylo zle. Przyszla lewica, bylo zle, idzie centrum. Kazda nastepna partia bluzga poprzednia. I nic nie robi oprocz tego.

Dla tego mam isc glosowac?

... chcialbym zeby bylo inaczej.

__

VIP
mortar

2004-06-19 14:30:39

Ja rowniez jestem zdania, ze obecna klasa polityczna do niczego sie nie nadaje. Tylko ze jedni bardziej, a drudzy mniej. I dlatego powinnismy glosowac, aby wybrac tych, ktorzy mniej spierdola.

Jak nie zaglosujesz, to wygra Lepper i co? Zbojkotujesz Polske? Wyjedziesz?

Mamy ta namiastke decydowania w postaci tego jednego glosu i powinnismy z tego skorzystac. A co do Twojej argumentacji tego bojkotu, to wierz mi, taka sama ma kazdy ktory nie glosowal. I moim zdaniem to zadna wymowka.

__

PRO
girith

2004-06-19 15:03:15

zacznijmy od tego, ze nie rozumiecie podstawowych pojec jak:
klasa polityczna (co to kurwa jest? :D )
elita polityczna

macie nikle pojecie o sprawie i teoretyzujecie conajmniej jak giertych w tv. proste pytanie, a odpowiedz zaczynacie od podziekowania Bogu i matce whitney houston.

__

VIP
Sh1eldeR

2004-06-19 15:53:05

Wybrac mniejsze zlo?

Ja staram sie nie wybierac zla w ogole. Jesli inni bojkotuja wybory tylko dlatego, zeby zmusic politykow do pokazania czegos, do zrobienia czegos, to bardzo dobrze! Wole zaryzykowac wybranie leppera na prezydenta i przyczynic sie do tego, ze frekwencja bedzie wynosila 10%, jesli to ma pomoc. Choc w drugiej turze wyborow, jesli lepper sie tam znajdzie, chyba pojde do urny. Wydaje mi sie, ze dopiero wtedy ludzie sie kapna, ze taki idiota naprawde moze zostac prezydentem, i druga ture lepper przegra sromotnie. Jesli do niej dojdzie, czego mu serdecznie ... nie zycze ;)

__

VIP
mortar

2004-06-19 17:21:05

Jezeli Ty nie wybierasz zla w ogole, to zrobia to za Ciebie inni. Proste. Tylko, ze wtedy nie masz prawa narzekac.

__

Użytkownik
syzmon

2004-06-19 22:08:40

uuu patrzcie jaka polityka na esp :D - już chyba wiem jak będzie wyglądać w przyszłości klasa polityczna
-Co pan robił jak był pan młody panie prezydencie?
- Ja?? Hmmm... Grałem w Q3!

__

Użytkownik
e2

2004-06-19 22:29:11

-Co pan robił jak był pan młody panie prezydencie?
-Ja? to ja jestem prezydentem? chyba za dużo wypiłem/grałem/zjarałem.

__

Użytkownik
syzmon

2004-06-19 22:54:28

taa taka wersja jest realniejsza :D

__

VIP
Sh1eldeR

2004-06-20 22:36:33

Alez mam prawo. Oczywiscie ze mam prawo. Wolnosc slowa jest w tym kraju zagwarantowana (powiedzmy), wiec narzekac mi nikt nie zabroni, a juz na pewno nie ty. Podobnie jak zagwarantowane jest, ze jesli nie chce isc do urn - to nie musze.
:)

__

VIP
mortar

2004-06-21 00:17:12

I dlatego wlasnie, z powodu tego szlachetnego bojkotu, LPR bylo na drugim, a Samoobrona na 3 miejscu. EOT

__

VIP
Sh1eldeR

2004-06-24 02:45:16

samoobrona byla chyba na 4, co jest bardzo slaba pozycja jak na nich (i co mnie bardzo cieszy!).

eot sux

__


Warning: getimagesize(http://www.guhard.republika.pl/ja.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/esports/library/bbcode/parser.php on line 166
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

9759 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie