koreański gosu w szpitalu!

Dostosuj

Autor Wiadomość
ex-Redaktor
plaszczka

2008-09-05 19:15:47

Blady strach padł na Koreę. Mordercze schody ponownie zaatakowały, i nie wiadomo jeszcze, czy nie jest to początek inwazji na większą skalę. [flag=te] fOrGG, zawodnik który od dawna jest na scenie, ale dopiero od niedawna całkowicie ownuje swoich przeciwników, uległ dzisiaj wypadkowi!

...tak, tak, fOrGG, niszczyciel samego Flasha i postrach większości koreańskich Protossów, spadł ze schodów...

Nie podano do wiadomości, co było przyczyną tej niebywale brutalnej napaści schodów na biednego chudego niskiego progamera. Może był on po prostu zbyt agresywny przez alkohol, a może w całą sprawę zaplątany jest JaeDong, który nie może zapomnieć porażki 0:3 w finale MSL. Jako kolega z zespołu miał z pewnością wszelki sposobności, aby wykluczyć swojego oprawcę z najbliższych spotkań.

Na razie wiadomo tylko tyle, że fOrGG leży w szpitalu. To z kolei wyklucza go z udziału w nadchodzącym wielkim show, jakim jest koreański All Stars Invitational. Spotkanie zaczyna się za 12 godzin, czyli o 7 rano szóstego września. Dla każdego zawodowca w Korei udział w tym meczu to niemałe wyróżnienie (coś jak NBA wschód vs. zachód). Ze szpitala fOrGG do tego czasu na pewno nie wyjdzie, a to oznacza z kolei, że długo wyczekiwany pojedynek fOrGG vs. Kal, który miał odbyć się jutro, zostanie nieco zmieniony. Kto zastąpi pobitego przez schody Terrana? Przekonamy się pewnie dopiero jutro.

[source=http://scforall.com/main.asp]sc4all[/source]

__

VIP
spec_u

2008-09-05 19:30:20

news godny pudelka :D [+]

__
ema

Użytkownik
BNPL|TheNaturat

2008-09-05 21:44:05

W świecie koreańskich progamerów nie zdziwiłbym się gdyby faktycznie jeden z konkurentów stał za tym :D

__

Użytkownik
reudaisu

2008-09-05 22:14:11

W U.S.A. wygrałby górę złota :)

__

Użytkownik
Kombatant

2008-09-06 00:12:10

"Mordercze schody ponownie zaatakowały" pro - lamerzy

__
Pamietasz? jak swoją blizną chwaliłes sie dziewczynie wrogom na głowach rozbijałes butelki ludzie z osiedla cię szanowali dla swoich kumpli byłes wielk...i!!!

ex-Redaktor
plaszczka

2008-09-06 08:46:08

uwierz mi, ze bardzo chcialem umiescic ten tekst jako news na glownej, ale powstrzymaly mnie resztki przyzwoitosci :p

__

ex-Redaktor
Mav9l1ty

2008-09-06 20:29:12

zaje***te

__

Użytkownik
Blademaster

2008-09-06 22:30:24

tru

przez zazdrosc zawisc ludzie gotowi zabic :D

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

38 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie