CoD4 a Razer DA bez sterowników

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
S@deK

2008-08-19 10:52:11

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś używa Razera bez sterowników ?? Jakis czas temu postanowiłem odinstalować sterowniki gdyż zauważyłem, że sporo graczy pro ich nie uzywa i nie wiedzieć dlaczego ;) Gram sporo w Cod4 i po odinstalowaniu sterowników grało mi sie dobrze. Czułość była ustawiana jedynie w windowsie 4/11. Jednak doszły do moejej kolekcji gry gdzie zmiana czułości w OS na mniejszą nic nie dawały a w tych grach czułość była za duża jak dla mnie, więc jedynym rozwiązaniem było zainstalowanie sterowników. Po zainstalowaniu czekała mnie robota dobrania odpowiedniej czułości czyli taką jak miałem poprzednio. Więc robiłem testy w grze CoD4 polegające na wykonaniu obrotu 360 stopni i przeliczeniu ilke potrzebuje [cm] na podkładce do jego wykonania. Tak więc do wykonania 360 bez sterowników potrzebuje 24,5[cm]. Dla zainstalowanych sterowników i ustawionych windows 4/11, mysz 10/10 różeniż potrzebuje 24,5[cm]. Myślałem, że już mam wszystko ustawione jednak wyczułem pewną różnice, a mianowice przy małych i szybkich ruchach wydaje mi się, że myszka bez sterowników działa szybciej i jest bardziej czuła :-\ a mimo tego potrzebuje również 24,5[cm] do wykonania obrotu 360. Dziwne to jest jak dla mnie ale wydaje mi się, że tak jest gdyż sporo przegrałem na takich ustawieniach czyli bez sterowników i po przesiadce czuję różnice, a zwłaszcze, że niekiedy zabraknie mi podkładki - wcześniej nie miałem z tym problemów :-[ Co to może być ?? Czy bez zainstalowanych sterowników może występować interpolacja ?? Czy to jest moje jedynie złudne wrażenie i wszystko działa tak samo ??

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

1823 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie