A4tech?

Dostosuj

  • 1
  • 2
Autor Wiadomość
Użytkownik
mental

2008-08-20 11:28:48

moze faktycznie nieco abstrakcyjnie to napisalem :)

Chodzilo mi o to, ze milej jest polozyc reke na np. myszce pokrytej czyms gumowatym, niz na zwyklym plastiku. Wlasciwosci uzytkowe takiej powierzchni tez sa wazne - dlon lepiej sie trzyma etc.

Poza tym samopoczucie tez jest wazne - chyba czulbys sie lepiej w Porsche niz w maluchu z silnikiem Porsche... ;)

__

Użytkownik
rox.

2008-08-20 12:00:32

a x...bf nie jest pokryte jakimś materiałem? ;> czy to jest tylko taki plastik?

__
:S

Użytkownik
sch

2008-08-20 12:56:02

kup jakas porzadna myszke i wtedy mi powiedz ze dziala tak samo jak twoj a4

__
Jakby ktos szukal - kilka Allsopow Raindropow do opchniecia

Użytkownik
mental

2008-08-20 13:24:50

to czarno-biale imitujace skore weza w dotyku przypomina jakis sztywny material - tak jakby mikro-chropowaty plastik. Reszta obudowy to plastik, pod kciukiem jest tylko kawalek gumy. Odczucia sa przyjemne, ale jakis Razer czy Logitech na pewno oferuje wyzsza klase ;)

__

Użytkownik
garo

2008-08-20 14:14:59

Ludzie, co wy wiecie o myszkach... Kupiliście pierwszą w życiu "lepszą" myszkę od A4Techa i się wypowiadacie... :D

__

Użytkownik
rox.

2008-08-20 15:01:29

Dobra, będę kupować myszkę, ale jakąś do 50zł max 60 ;P. I pytanie jaką wybrać? jakiś a4tech x...., Logitech mx310, Microsoft I.E 1.1a ? Co by wybraliście? pilne!

__
:S

Użytkownik
mental

2008-08-20 15:10:33

Ja kupilem moja bo nigdzie nie moglem dorwac MX-310 ;] Ale cena mx raczej przekracza 60zł i to znacznie. ([url=http://www.ceneo.pl/65933]http://www.ceneo.pl/65933[/url])

__

VIP
samolot

2008-08-20 15:36:34

ja mam ie 1.1 i jestem super zadowolony

miałem w łapkach g5, copperheada, g9 i jakies inne i ie 1.1 jest zdecydowanie najlepsze w moim odczuciu ;p

__

Użytkownik
rox.

2008-08-20 16:03:08

mogę kupić mx310 za niecałe 40zł :D

__
:S

Użytkownik
mental

2008-08-20 16:31:25

no to ja bym się nie zastanawiał ;)

__

Użytkownik
rox.

2008-08-20 16:55:58

właśnie mam dylemat :D mx czy ie :D

__
:S

VIP
postal1

2008-08-20 17:55:06

mialem logitech b58, mx300, mx310, mx510, vx revolution, MS IE 1.1, 3.0, a4 x710.

jedyne roznice pomiedzy nimi to ksztalt i ilosc przyciskow. no nie, b58 to szajs total do biura ale reszta dzialala bez zarzutow.

tak wiec wiem o czym mowie. gram w cs, qw(kiedys) i moze nie jest w tych grach wymagana jakas super precyzja ale roznic ODCZUWALNYCH nie dalo sie zauwazyc.

jestem przekonany o tym ze twoj osad co do wyzszosci topowych marek myszy nad a4 ktore zaczyna na ten rynek wchodzic to kwestia czysto marketingowa. zapewne w sytuacji kiedy mialbys kupic dziewczynie/mamie/bratu/whatever myszke do celow www+divx to stojac w MM przed wyborem b58 a x710 wybralbys logitecha, dlatego ze to logitech.

dopiero w domu okazaloby sie ze wariuje na prawie kazdej powierzchni.

zaprzecz temu bez odbijania pileczki.

__

VIP
postal1

2008-08-20 18:02:28

a tutaj dochodzimy do momentu gdzie punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia :) maluchem przejade 5 x tyle co porshe na tej samej ilosci oktanow :) i oba mnie dowiazą w to samo miejsce. czy bedzie wygodniej w porshe? w polsce to watpie bo z jego twardym zawieszeniem to ci plomby powypadaja po 500km :)))

generalnie nie mam zamiaru nikogo przekonywac do tego ze to jest lepsze od tamtego. uwazam po prostu myszki a4 z serii X za dobry towar w przystepnej cenie.

moze dlatego ze wyroslem z kupowania icemata za 150pln gdzie qck za 40 spelnia te same oczekiwania.

chodzi mi o to ze na pewnym etapie przestalem zwracac uwage na to czy na myszce jest napisane razer,ms,logitech,a4. wazne zeby super dzialalo, dobrze lezalo w reku. a ze jest tanie? super. z zaoszczedzonej kasy dorzuce do skorzanego fotela do kompa bo stary juz sie troche "wysiedzial" :))

__

Użytkownik
mental

2008-08-20 21:33:26

Heh, czyli sądzimy to samo:

Komentarz #7

(...)Ogolnie uznaje A4Tech za niezla, ekonomiczna alternatywe ;)



Sam mam X-718BF i nie wiem czy byłbym skłonny wydać na Logitecha czy Razera 2x tyle, zwłaszcza że teraz gram raczej dla rozrywki.
"Czepiłem" się tylko że jakość wykonania zewnętrznego myszy jest ważna, tylko nie dla każdego warta drugie 100% ceny.

Nie kwestionuję "lepszości" Razera czy Logitecha, ale dla mnie to ma takie samo znaczenie jak zmiana kabli do dobrych kolumn. Zamiast zwykłego beztlenowca kupujemy np. QED Silver za 80zł/m, albo Nordost Valhalla za 1500zł/m ;P - dźwięk poprawia nam się oczywiście, ale dość nieznacznie, lecz różnicę usłyszymy, bo chcemy. Po prostu mamy świadomość, że nasz sprzęt jest bliższy ideału. I to nie jest nic dziwnego, to normalne.
Imo w sprawie myszek występuje to samo zjawisko. Trochę większa rozdzielczość i lepsza czułość nie sprawi nagle, że staniemy się królem serwera - ale świadomość, że się gra na myszce Razer X, albo Logitech X mobilizuje ;)

Natomiast sam zastanawiam się ostatnio nad kupnem klawiatury Razer Lycosa, nie ze względu na jej super właściwości (to tylko klawiera!), tylko na wygląd który sobie wymarzyłem z 5 lat temu - czarna, niebieskie podświetlane znaki, bez żadnych zbędnych guzików multimedialnych. Oczywiście proste i porządnie wykonane rzeczy są znacznie droższe od chłamu z 1000 super-specjalnych guzików. A tylko Razer trafił idealnie w mój gust ;) Jak ktoś używa to będę wdzięczny za opinie ;)

__

VIP
postal1

2008-08-20 23:09:07

czyli cos ten razer w sobie ma :-))

moj temat : http://esports.pl/?id=post&post_id=1879626271

__

  • 1
  • 2
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

563 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie