Problem z blaszakiem

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
Rychoo

2008-06-15 18:12:11

Gdy:
Oglądam film/ słucham muzy i gdy wyskakuje jakieś okienko(gg, avast, etc.) komp się zawiesza temu toważyszy niezwykle nieprzyjemny dźwięk... jakby wiatrak się pierniczył, ale z głośników. Do tego od czasu do czasu jak się tak zawiesi wyświetla się jakiś głupi komunikat windowsowy o tym, że stery mogą być źle zainstalowane/ złe stery/ nowe użądzenie... ale to jest nie prawda, wszystko zainstalowane/przeinstalowane etc... Format nic nie pomaga... proszę więc o solucję, diagnozę etc. wymiana kilku podzespołów mi sie nie uśmiecha... bardzo się nie uśmiecha... jutro przeszukam obudowe, bo widze, że serwis(totalnie beznadziejny, który jest pośmiewiskiem w moim mieście) wstawił mi nową grafe(nie wiem jaką, ale chyba takiej samej generacji GeForce5500fx... widze, że nowa bo ma wejście DVI, a wcześniejsza nie miała... a i jeszcze jedno: jak grałem w TOCE3, to jak się filmik włączały, odgrywały od razu niemal reset kompa sie wpalał i tak se ta ToCa czeka i czeka na sprawny komp(może to naprowadzi). Ja myślę grafa/ zasiłka. Ale nie jestem pewien i nie mam jak sprawdzić... przeczyszcze jutro kompa wyjmę grafe i zobacze jaką sygnaturkę to badziewie ma... może w ogóle złe stery ciągle wpakowywałem o_O... No nie wiem, proszę o rzeczową pomoc krok po kroku... Dzięki!

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

1864 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie