PB czity i błedy, pytanie...

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
Vesp3r

2008-04-06 15:59:10

Witam, chciałbym wiedzieć czy jest gdzieś spis tych błędnych komunikatów PB, któe to zekomo za czity wyrzucają,a to np “irc” albo inne sprawy.
Ostatnio jest podobno napływ tego i każdy mozę powiedzieć ze to był błąd pb... niestey nigdzie nei widziałęm takeigo spisu dlatego sie pytam tutaj ludzi.
Wiem ze 50104 to błąd a czy są jakieś inne?
Bo potem jako admin skąd mam wiedzieć zę dana osoba w 100% teraz czitowałą? zawsze to moze wyglądać jak tutaj:

http://www.game-violations.org/thread.php?threadid=19113

Ehhh kiedyś to było proste z tymi czitami :<

__

VIP
reaktiv

2008-04-06 16:07:20

Poczytaj forum NC. Tam mozesz zobaczyc pare wiolacji.

Co do GV z 50120, nie widzialem jej w spisie zadnym. EB twierdzi, ze to normalny ban, za aimbota. Dodaje ze ktos mogl mi klucz ukarsc. Ja twierdze ze PB jest pier* i ma bledy.

No chyba, ze ktos jest taki sprytny, ze umie wygenerowac 2 key na raz i zbanowac za to samo 2 rozne osoby (one&#039;a i mnie). No coz, bogaty nie jestem by robic z nimi wojne sadowa...

__

Użytkownik
luvvv

2008-04-06 16:31:28

cziter

__

Użytkownik
Vesp3r

2008-04-06 16:33:24

wiem ze pb ma błedy i jest dziurawy jak sito.
Wystarczy ciut lepiej ogarniety informatyk by zablokować pb , ale włąsnei szukam jakeigoś całego spisu tych &quot;błedów&quot; i komunikatów i niestety nigdzie niema :/ a takie szukanie i zbieranie informacji tylko odstrasza ludzi od zagłębianai sie w to wszystko :|

__

VIP
reaktiv

2008-04-06 16:46:22

Nom :) zly zemnie cziter, lubie na spekcie wlaczyc aimbota :DD

__

Użytkownik
esportfun

2008-04-24 11:04:23

poki co to aimbot 50104 i 59121 królują..

__

Użytkownik
Ik4r.

2008-04-25 09:12:05

hehehe xD

Co do tych błędów to ktoś powinien zrobić z tym porządek raz na zawsze, a tak to wydaje mi się, że po prostu nikt się za to nie zabrał, i to najbardziej wkurwia.

__

Użytkownik
veksiorq

2008-04-26 10:37:29

Z tego co mi wiadomo to za bugi uwazane są wiolacje #50104 ; #59121 ; #50120
Sam dostalem banika (: pisanie do adminow gv nic nie pomoglo tylko kupic gre musialem nową ...
http://www.game-violations.org/gv_submits.php?action=details&amp;id=17433

__

Użytkownik
SKY`General

2008-04-26 12:23:49

Dziwne... Mam wrazenie, ze jak masz wszystko ok, nie masz zadnego syfu na kompie to po prostu niemozliwe jest takie zbanowanie. Pewnie dopiero zmienie zdanie jakby mnie &quot;za nic&quot; zbanowalo, no ale jade multiplayera CoD (oczywiscie for fun) od czesci pierwszej i zero takich przypadlosci:))

* - mimo, ze gram for fun, to tez w takim teamie, tez for fun, wiadomo, mecze a latanie po publicku to dwie rozne bajki, to np. naszego norweskiego membera PB kopal za... Skype o_O Oczywiscie byly to kicki 0 minutowe, wiec po wylaczeniu wszystko wrocilo do normy, wiec rzeczywiscie troche ten PB niedorobiony, aczkolwiek nie wydaje mi sie aby to byl zly program - pomyslmy co by bylo, gdyby nie bylo zadnego...

__

Użytkownik
amz

2008-05-03 20:37:59

On nie jest niedorobiony.. on jest dobry, przypominam że wszystkie błędne bany są zdejmowane, przy banowaniu przez PB wysyłane jest zapytanie do master serwera PB, a następnie jest ban, przy ticketcie do EB oni sprawdzają te zapytanie i jeśli tam wyjdzie, że nie powinien za to zbanować to usuwają bana, co do GV to bany są 100% zawsze, ponieważ sprawdza sumy plików, jak ktoś kombinuje to ma bana, przykładem jest absit Rasta, który twierdził ze nie ma aimbota i że to błąd, ma już 2 bany na koncie i 3 guid, inny koleś z absit mial jak mówi celownik dorobiony, ile w tym prawdy nie wiadomo, ale bany nigdy nie są za free, wierzcie mi, mam wjazd na logi GV ( http://www.game-violations.org/profile.php?userid=6448 ).

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

7458 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie