eSp kradnie wiecej niz pgs?

Dostosuj

Autor Wiadomość
Redaktor Naczelny
rml

2008-02-27 14:45:57

prawie jak, kurcze, rywingate

__

Użytkownik
s2e

2008-02-27 14:47:43

Argumentuj człowieku, argumentuj. Bo póki co to nie mamy o czym rozmawiać.

__

VIP
joCkero

2008-02-27 14:49:23

"Ponieważ znając życie kod zostanie natychmiast usunięty - a znajduje sie na niej od przynajmniej 2 lat!!!!!!! - potwierdzenie możemy znaleźć na Google" co to fotka ma pokazywać?! Jakbys umiał czytać, to tam pisze "Oto kopia strony http://esports.pl/?id=archivezapisania przez Google w 21 Lut 2008 05:25:51 GMT."

Śmiem twierdzić, że nie umiesz czytać... a temat mógł tylko totalny idiota założyć, to ma byc riposta na artykul który napisał Ksiaze? Na dole arta jets napisane "Powyższy tekst jest subiektywną opinią autora i nie jest oficjalnym stanowiskiem serwisu eSports.pl." - oto kolejny dowów, że nie umiesz czytać.

__

Użytkownik
garo

2008-02-27 14:52:30

O jasny gwint :D Spadłem z krzesła ze śmiechu ;)

W prezencie, że tak nie lubisz eSp.pl dostaniesz pakiet BAN MAXI, abyś nie musiał wchodzić więcej na serwis okradający reklamodawców ;)

A może chciałbyś mieć u nas banner, co? Oferujemy chowanie go i ukrywanie 24/7 oczywiście za około milion jenów.

eSports.pl - chowamy bannery Wy sknery!

:P

__

VIP
spec_u

2008-02-27 14:57:15

mistrzu SEO:

- skad wiesz na jakich serwerach jest fpp.pl ?
- skad wiesz czy fpp.pl nie nalezy do shooters ?

__
ema

VIP
postal1

2008-02-27 14:58:28

[url=http://youtube.com/watch?v=6vW9gUmooFg]zakładamy temat na esports.pl ;-DDD[/url]

__

Użytkownik
chopin

2008-02-27 14:58:53

to moje ulubione przykazanie ;]

__

Użytkownik
niceaalbosmierc

2008-02-27 14:59:15

a tamten artykul jest chyba zdaniem prywatnym jego tworcy a nie wywodem calej redakcji ;>

__

Użytkownik
s2e

2008-02-27 15:00:14


http://web.archive.org/web/20060714032709/http://www.esports.pl/

__

Użytkownik
s2e

2008-02-27 15:01:03

Ja dobrze wiem ile bierzecie za reklamy.

__

Użytkownik
varfare

2008-02-27 15:02:10

@s2e po pierwsze prosze przeczytaj co pod felietonem pisze... "Powyższy tekst jest subiektywną opinią autora i nie jest oficjalnym stanowiskiem serwisu eSports.pl. Wszystkie podane w nim dane pochodzą z ogólnodostępnych źródeł (google, irc), prywatnych informacji autora lub też są szacunkami opartymi na znajomości rynku."
szukasz dziury w calym. esp nie oczernia pgs tylko pisze jak jest lub spekuluje (tutaj jeszcze raz przeczytaj podpis pod felietonem). fel daje do zastanowienia i ludzie nie zwiazani ze scena csa przynajmniej wiedza po czesci jak jest bo nie koniecznie wszystko to prawda - w koncu jest to subiektywna opinia autora... jakikolwiek flame na esp sensu nie ma. no i jeszcze to 'oszukiwanie userow' bo chyba to chciales przekzac tym tematem tez jst zalosne. co esp oszukuje userow ze pgs robi w jajo swoich graczy csa a esp tez jest zle bo ma ukryte reklamy z ktorych userzy nie maja zysku?! wez sie ogarnij...

"Jeśli jest prawdą to, wręcz, bardzo dobrze że o tym piszą. Jeśli natomiast kłamstwem, wstyd i hańba plus publiczne przeprosiny."

__

Użytkownik
niceaalbosmierc

2008-02-27 15:02:38

ale kiedys esports.pl nalezalo do fpp.pl. Wrezultacie krecilo sie wsio przez aleczapke i mozna bylo cale esp.pl wylaczyc z konsoli majac na fpp.pl admina.

__

VIP
joCkero

2008-02-27 15:09:50

jakoś nie widzę tam kodu tej "rzekomej reklamy", a Ty?

__

Użytkownik
GrooBer

2008-02-27 15:11:24

Szambo się tu robi ;f

__

Użytkownik
tobster

2008-02-27 15:12:27

"Powyższy tekst jest subiektywną opinią autora i nie jest oficjalnym stanowiskiem serwisu eSports.pl."
Chowanie się za ładnymi słowami. Umieszczony na esp ? Umieszczony. Zresztą akcja z esl i betonem powinna dać do myślenia, żeby takich tekstów się wystrzegać, a tym bardziej ich nie publikować.

__

Redaktor Naczelny
rml

2008-02-27 15:23:17

cwirek jest masonem a rr cyklistą, nie mowiąc już o tym że obaj są czarni i razem spiskują żebyś ty i reszta mas nie dostrzegli tajemnego przekazu płynącego z ukrytych banerów !!! o a za ukradzione pieniądze cała redakcja ma wstawione złote zęby, żeby na lanach zjadac autorów takich topików

__

Użytkownik
s2e

2008-02-27 15:23:27

W dwóch słowach bo nie chcę się rozpisywać.
To, że ktoś kogoś zbluzga, a potem napisze że był to tylko felieton, to nie znaczy, że może sobie na to pozwolić.
Jak ktoś kogoś zbluzga, dopisze cytaty, i napisze na dole, że to felieton (lub analogicznie umieści w dziale felieton), to nie znaczy, że może sobie na to pozwolić.
Jak ktoś kogoś zbluzga, dopisze cytaty, poprze się dowodami i źródłami, to nie znaczy, że może sobie na to pozwolić.
Jak ktoś sobie napisze felieton do gazety w której pracuje, napisze na dole, że to tylko jego zdanie, ale mimo to zbluzga kogoś (albo analogicznie komuś coś zarzuci bez dowodów), poprze się źródłami, poprze go dodatkowo gazeta (bo musi naczelny dopuścić do druku przecież tekst, to zastanów się, czy aby na pewno odpowiedzialność ponosi tylko ta jedna osoba?
A teraz drogi czytelniku, obróć sobie to o tyle stopni ile chcesz, przepuść te parę zdań przez swój filtr, przeczytaj raz jeszcze ten tekst o pgs i się zastanów, czy autor tego felietonu ma prawo pisać coś takiego, a i czy na pewno jest to jego stanowisko?

__

Redaktor Naczelny
rml

2008-02-27 15:23:48

cwirek jest masonem a rr cyklistą, nie mowiąc już o tym że obaj są czarni i razem spiskują żebyś ty i reszta mas nie dostrzegli tajemnego przekazu płynącego z ukrytych banerów !!! o a za ukradzione pieniądze cała redakcja ma wstawione złote zęby, żeby na lanach zjadac autorów takich topików

__

VIP
Grmx

2008-02-27 15:26:12

fajnie... :D mam nadzieje ze wybuchnie jakas afera, i wejdzie w to prokuratura i zamknie paru internautow :D

__

Moderator
mefikh

2008-02-27 15:28:56

Serio masz 28 lat? :>>

__

VIP
V!ct!M

2008-02-27 15:32:22

divided by 2

__

VIP
ZnowuJa

2008-02-27 15:33:06

Lubie kaszke

__

Użytkownik
e2

2008-02-27 15:33:58

moje też :D

__

Użytkownik
boro71

2008-02-27 15:35:06

rzuciła Cie ? :D

__
.

VIP
Van Helsing

2008-02-27 15:45:24

ja pier*ole! człowieku ale z Ciebie żal! o ku*wa! przy Tobie rr i Darky są święci :/

__
Miejsce na Twoją reklamę!

Użytkownik
tobster

2008-02-27 15:46:55

Myszki na ziemie Myszkowski Patrol!

__

VIP
Van Helsing

2008-02-27 15:48:01

tak teraz poważnie, brakuję żądów Lucasa - TAK! brakuje bo robi się juz totalna żenada ufacie czytelnikom userom i za niedługo ch*ja będizecie mieli przez takich debili. Przydałaby się mocna ręka która zbanuje takich niedorozwojów i zostawi prawdziwych czytelników.

Po ch*j Wam te odwiedziny, wzrost oglądalności jak esp traci poziom na łeb na szyję? Czy to przez redów, czy przez userów, którzy są debilami. Dodatkowo ostatnio mało kto się zajmuje forum pozwalając użytkownikom na wszystko ;/

Przepraszam cwirek, ale ku*wa opamietajcie się w końcu!

__
Miejsce na Twoją reklamę!

Użytkownik
majan

2008-02-27 15:50:36

Pozdrawiam wszystkich!

__
Pozdrawiam!

Użytkownik
majan

2008-02-27 15:52:59

http://pl.youtube.com/watch?v=eKbEnCvC9NI

__
Pozdrawiam!

Użytkownik
s2e

2008-02-27 15:55:30

Tak czytam Twoje posty nie od dziś, i odnoszę wrażenie, że sporo sobą dokładasz do spadającego poziomy esports.pl. Wiesz, że masz w tym swój niezły udział.
Jak będziesz odpowiadać na tego posta, to pamiętaj byś użył odpowiednią ilość słów: "lol", "żal" "kur**" itp.

__

VIP
Van Helsing

2008-02-27 15:56:58

Wybacz, Twój poziom inteligencji jest za niski abyś zrozumiał me słowa.

"lol", "żal" "kur**" itp.

btw. zapomniałeś przecinka... ;/

__
Miejsce na Twoją reklamę!

Użytkownik
majan

2008-02-27 15:58:19

wypier*alaj stąd! nikt cię tu nie chce ;d

__
Pozdrawiam!

Użytkownik
majan

2008-02-27 16:01:36

to niech do bravo girl napisze ;d

__
Pozdrawiam!

Użytkownik
SLS_Kapitano

2008-02-27 16:03:09

teraz to już nikt nie powie mi, że białe jest białe, a czarne jest czarne

__

Użytkownik
s2e

2008-02-27 16:04:36

Udowodnij, że esports.pl nie ma i nie było ukrytych reklam.
Jeśli to udowodnisz, to dobrze. Jeśli nie, nic nie wnosisz to tematu, zatem zwyczajnie będę Cię ignorować. Naprawdę szkoda mi czasu na przepychanki słowne. Zrozum to i uszanuj.

__

Użytkownik
majan

2008-02-27 16:05:10

nie no, s2e, jak czytam twoje posty to się zastanawiam nad skasowaniem sobie konta tutaj, na fotce i w ogóle wszędzie ..

boje się że mnie prześledzisz, sprawdzisz moje ip, moje konto na nasza-klasa i na twoich tajnych sajtach, skąd masz elo na czasie i sprawdzone informacje, a następnie mnie posądzisz o to że jak miałem 4 lata to zajeb*łem sąsiadowi skakanką, którą później spaliłem podczas nielegalnej manifestacji przeciwko śmiercionośnemu wirusowi "żabawtrampakch"

__
Pozdrawiam!

VIP
JC

2008-02-27 16:06:57

pokaz nam, czytelnikom, gdzie sa te bluzgi

__

VIP
JC

2008-02-27 16:09:51

nawet jak sa takie reklamy to o co ci chodzi? Dla mnie moga byc na kazdej stronie internetowej, jesli za bardzo mi nie przeszkadzaja. Nikt tutaj nie trzyma tego serwisu i innych charytatywnie.


kiepski z ciebie troll

__

VIP
JamJestZuras

2008-02-27 16:12:23

To, ze s2e glupcem jest juz wiemy.

Mimo wszystko nie mowil bym tutaj niczego glosno i odwaznie, poki nie przeczytam tego co mialby do napisania cwirek :)
Zalosne jest, ze rzucacie w siebie miechem nie wiedzac nawet jak sprawa wyglada, ale dobrze. Jest punkt zaczepienia do fejmu, ok :)

Samego mnie ciekawi o co chodzy z tymi bannerami i co maja na celu i podejrzewam, ze cwirek napisze tu cos sensownego co i moja ciekawosc ugasi, on albo rr, albo ktos z gory.

Dobrze esp.pl pilki nie odbilo a wszyscy w sumie rzuciliscie sie na temat, kiedy chyba najrozsadniejsza odpowiedzia powinno byc 'ciekawe co powie esp.pl'. Ktos mi cos zarzuci, ze tak napisalem? Badzcie bardziej bezstronni, ciekawe jaki grom podniosl by sie, gdyby taki temat zalozono o PGS. Oj bolalo by, juz widze te komentarze. Mi sie wydaje, ze to nic powaznego, dlatego tez glupcem jest s2e, ktory wywleka na powierzchnie tak ostre teksty i jeszcze oczekuje inteligentnych argumentow w innych wypowiedziac, kiedy sam znizyl sie do poziomu troll'a. Inaczej czytal bym topic, 'ej siema sluchajcie znalazlem to i to, nie wiece moze co to ma na celu :)?'. Ogolnie dobra, okej, esports.pl ostatnie dziw*i ch*je spalic wszystkich na stosie...

Arturze skomentuj prosze i po sprawie, bez zalu, ze trollowi sie zamknelo jape jak i bez zalu, ze trollowi pozwolono trollowac ile wlezie.

Za ten caly pseudo-nastroj na esp.pl, grom, burze i deszcze odpowiadaja wlasnie glupie wypowiedzi samych uzytkownikow. A komentarz napisalem po to, bo pozapominaliscie, ze jezeli tu ktos wpadl na taki pomysl nabijania reklam przez taki hide, to badz co badz oszukuje osobe, ktora za wyswietlanie reklam placi a mi na miejscu placacego bylo by conajmniej 'nieprzyjemnie'. Krzyczcie, a potem idzicie czytac onet.pl i wku*wiac sie, ze ktos kogos okradl tolerujac to na wlasnym podworku. IMHO - Niczego nikomu nie zarzucam, jestem przekonany, ze esp.pl inteligentnie sie wypowie o co chodzi, a zdanie wczesniej napisalem w kierunku ludzi, ktorzy nie znajac odpowiedzi zalozyli, ze nie przeszkadza im taka forma reklamy, brawo! :)

__
gdzietenwosk.pl

Użytkownik
varfare

2008-02-27 16:15:28

#54, prawda, takie arty sa konfliktowe i nie powinny byc publikowane chyba ze ilosc odwiedzin spada do 1 dziennie.

#56, ja nie wiem jak to jest na prawde i sie w to nie mieszam. napisalem jedynie ze ten fel to subiektywna opinia autora. ale powiedz mi prosze jak poruszyc ten temat? mial napisac ze pgs dobrze zrobilo ze tak olalo graczy csa (przypominam ze jedyne co o tym wiem to ten fel, cos tam slyszalem wczesniej ale nie wiele)? a pgs nie lepsze, napisalo sztywna i oficjalna riposte ze esp jest zle bo jest nieprofesjonalne a pgs jest cudowne wrecz i miodem plynace bo maja wyselekcjonowanych ludzi, redakcja esp nie i dodali 2 ustawy wg ktorych niby moga esp pozwac do sadu... sadzilem ze ludzie na scenie esportu zalatwiaja to jak ludzie a nie jak pier*****i politycy ktorzy strasza ludzi prawem... co nie zmienia faktu ze nikt mnie do portfela nie patrzy, ja nikomu tez i ta zasada powinien sie kierowac autor felietonu. tematem przewodnim moglo byc olewanie graczy a nie pieniadze bo wiadomo ze jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniadza a jak chodzi o pieniadze to nie wiadomo o co chodzi.

nie zmienia to faktu ze nie chcialbym widziec nigdy tego arta bo rodzi konflikty i wiele osob zle go odbierze. jesli juz zapada decyzja opublikowania takiego felietonu powinien byl byc kilka razy przeczytany i jak na moje oko gruntownie przebudowany. moge sie jednak zalozyc ze gdyby bylo o olewaniu graczy to tez pgs by straszylo.

a ten temat to no comment, nie wiem co chciales nim pokazac.

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

4335 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie