cod4vxv.com

Dostosuj

  • 1
  • 2
Autor Wiadomość
Użytkownik
kryshak

2008-02-24 14:24:01

[color=red]Witam![/color]
Chciałbym Was zaprosić na nową stronę klanu =vXv= !
http://www.cod4vxv.com
Na naszej witrynie zamieszczać będziemy nie tylko newsy ze świata eSportu, ale także chcę, aby ta stronka była czymś więcej niż tylko kalką newsów z portali gamingowych. Dlatego postaram się regularnie publikować ciekawe artykuły, związane nie tylko z CoD4. Przykładowo znaleźć możecie u nas mały artykulik o sterownikach kart graficznych i ich alternatywach. W planach mam stworzenie też kilku ciekawych tutoriali dla mod-makerów.
Zatem serdecznie Was zapraszam do jak najczęstszych odwiedzin!
[color=red]http://www.cod4vxv.com[/color]

http://www.cod4vxv.com/images/logo.png

__

Użytkownik
lucarr

2008-02-24 14:33:00

znowu v3r ;P ?

__

VIP
marikkkk

2008-02-24 17:09:12

Opis teamu rozwala :DD

__

Użytkownik
boro71

2008-02-24 17:14:33

wypierdalaj :D

__
.

Użytkownik
jaszczurka

2008-02-24 17:17:06

taa :)

__

Użytkownik
kryshak

2008-02-24 17:43:57

Czemu to?

__

Użytkownik
chopin

2008-02-24 20:30:31

"*Dysk twardy: 80 gb malo ale sobie dokupie"

dobrze wiedzieć, lmao

__

VIP
marikkkk

2008-02-24 20:38:26

Lepsze jest:

"wiek 14 :p ( troche malo )"

__

Użytkownik
Forem

2008-02-24 20:48:20

Lepsze jest:

"nick: =vXv=kryshak, V!tal!TY, Xcessive Assassin, Rad3On, UsmiechSlonca"

__

Użytkownik
po1nt.x

2008-02-24 20:59:38

najlepsza to jest strona w joomli ;D na bazie rockettheme jesli sie nie myle

__

Użytkownik
Forem

2008-02-24 21:23:31

Created by =vXv=kryshak. Wszystkie prawa zastrzeżone

__

Użytkownik
kryshak

2008-02-24 21:55:19

Wow, jakie komenty. Nie wiem po co to cytujecie. Czy na mojej stronie tego przeczytac nie mozna, ze kopiujecie to tu? Poza tym chyba nie wiecie, ze opisywanie klanowiczów może być smieszne i niekoniecznie takie jak na 99% stronek, gdzie jest pokazane to samo, tylko inny layout.

Forem, mam wykupiony Development Pack w RocketTheme. Jesli nie wiesz co to znaczy, to powiem Ci, ze ten podpis jest logiczny i że mogę te themesy wykorzystywać nawet w celach komercyjnych.

A jesli ktos uważa, ze Joomla jest slabym CMSem to naprawdę smiac mi sie chce. Skoro Wy korzystacie z prościutkiego i banalnego WebSpella, to nie znaczy, że nie ma alternatyw. Popatrzcie sobie zręszta na zagraniczne klany. Wszystko to albo PHP Nuke albo Joomla. Ale coż ta polska pseudo-pro-scena :)

__

Użytkownik
Kalekus

2008-02-24 21:58:20

po co ? bo to jest śmieszne ? =]
no offence, ale to nie pasuje do tego co sie ogolnie przyjęło i dlatego stronka/twój klan jest dziwny/śmieszny

__

Użytkownik
enceo

2008-02-24 22:04:01

#6 i #7 oba teksty miazdza :D

__

Użytkownik
kryshak

2008-02-24 22:13:19

Kalekus, trafiles w sedno!
Ja mam to gdzieś co sie ogolnie przyjelo. Nie bede kopiowal przyjetych rozwiazan, jak to robi kazdy klan. Chcecie pozostać anonimowi? OK. Wasza sprawa. Ja zawsze staram sie wymyslic cos nowego i tyle. Liczylem na jakies konkretne, poparte argumentami, opinie o stronce. Niestety widze, ze sie nie doczekam. Wyobrazcie sobie tylko taką rzecz. Jak to wyglada z boku? Co o tej scenie, mysli ktos kto jej nie zna i patrzy na takie idiotyczne komentarze? Ja nie chce, zebyscie wychwalali moją stronę. Ja chcę RZECZOWEJ krytyki. A narazie to, co tu zostało napisane, świadczy tylko o tym, jacy gowniarze są na tej scenie. Brawo!

__

Użytkownik
po1nt.x

2008-02-24 22:40:41

no wlasnie co sobie pomysli taka osoba ktora nie zna tej sceny patrzac na wasza strone ? "Totalny plagiat, lenistwo oraz zero profesjonalizmu. O moj boze i to jest sportem w rosji !?!? - Tak sobie pomysli.

btw: wlasny cms > ol a jednak ja z darmowych wole webspella, zabronisz ?

__

ex-Redaktor
exilek

2008-02-24 22:48:59

ooo, to multi clany jadą na joomali albo php nuke? Ja myślałem, że te pr0 zawsze mają swoje własne cms.

__

Użytkownik
kermitzor

2008-02-24 23:04:56

"Ulubione Mapy w cod4- W sumie kazda lubie oprucz shipmenta."

Oprucz? *_^

__

Użytkownik
kryshak

2008-02-24 23:05:20

Swoje wlasne CMS cyz yrobione pryey jakas firme? Haha jak nikt w klanie nie umie zająć sie stronka to wywalaja kase na ludzi, ktorzy to robią. OK, ich sprawa.

__

Użytkownik
kryshak

2008-02-24 23:12:11

kermitzor , błąd klanowicza, powiadomie go oczywiscie o tym. Sorry.

po1nt. Chodziles do szkoly? Wiesz, ze jak cos sie pisze, to sie argumentuje? Plagiat? Haha stary to ma byc oryginalne, co ty wygadujesz? Zero profesjonalizmu? Argumenty stary argumenty.
I jeszcze odnosnie plagiatu. To, ze kupilem layout to plagiat? Czy plagiatem też jest 99% polskich stronek bo oni tego nie zrobili. Tam samo ze strona Wildy. W stopce jasno pisze kto zrobil szablon i sie oakzuje, ze to jakas firma, czyli Ty ich tez powinienes okreslic plagiatem.
Widze, ze myslenie to nie jest Twoja mocna strona.

Coraz bardziej utwierdzacie mnie w przekonaniu, które określilem wyżej.
Nadal zero konkretnej krytyki, a posty zakompleksionych kolesi, którym sie nie podoba jak ktoś robi coś innego.

I jeszcze taka dygresja. Po1nt jak wielki musisz być skoro okreslasz moja stronę jak zero profesjonalizmu, a tymczasem nawet pracownikow Infinity Ward sie podoba. Gusta są rózne. Ale 100 razy nie bede powtarzal Wam, ze jak cos sie krytykuje, to sie stawia konkretne ARGUMENTY. Cóż nawet tak prostej rzeczy zrozumiec nie mozecie? Zatem idzcie do skzoly, a nie na serwery.

__

Użytkownik
BezimiennyJoe

2008-02-24 23:48:14

Według mnie strona jest nieczytelna. Zbyt dużo jaskrawych kolorów i niepotrzebnego stuffa. Wartości merytorycznej nie oceniam, bo nie czytałem. Krótko mówiąc strona główna odrzuciła mnie. Przykład strony czytelnej i zarazem prostej jak mp_aim. http://www.iii-lo.tarnow.pl/joomla/index.php Trochę przykre, ale imho bije Twoją na głowę. Może temat całkiem niepodobny ale to nie ma znaczenia.
Pozdrawiam :)

__

VIP
V!ct!M

2008-02-25 00:18:03

Razer DeathAdder [uwazana za najlepsza myszke dla Graczy na swiecie]

:AS

__

VIP
V!ct!M

2008-02-25 00:19:17

SSK>* :AS

__

Użytkownik
lucarr

2008-02-25 11:30:09

"pozostac anonimowi" ... ^^

sorry.. kto jest anonimowy ten jest..

__

Użytkownik
lucarr

2008-02-25 11:36:14

Drogi UsmiechuSlonca ^^ po dluzszym zastanowieniu strona jest jednak -cud, miód i orzeszki- :D

jakie argumenty tu zawrzec... hmm.. PROOO no i tyle :D Z pewnoscia bedac orginalnym nie bedziesz anonimowy jak reszta sceny ;] wszyscy juz Cie znaja :) w hstv wczoraj mowili ;P


dygresja.. ;P

"Danger(teraz z malych) wczesniej D@NGER " xD

__

Użytkownik
kryshak

2008-02-25 17:11:20

BezimiennyJoe, dzięki za krytyke. Choc nie zagadzam się z Twoją opinia, to masz prawo mieć swoją. Kazdy ma po prostu inna wizję i inne upodobania.

Do innych postów nie ma sensu się odnosić. Sa na tyle przykre i żenujące, ze po co dodawać komentarz? Mam tylko radę dla panów pro-zróbcie coś lepszego. Wtedy pogadamy. Łatwo wyśmiewać, ale samemu coś zrobić to już klopot. Ale to juz Wasz problem.
Odnosnie HSTV. Z tego co mi wiadomo, to wczoraj [niedziela] nie bylo zadnej relacji na żywo. Zatem jak mówili, to na pewno nie wczoraj. Jak coś gadasz to trzymaj się faktów luc44r. Mowili o mnie w poprzednia sobote, ponieważ wygralem konkurs, tworząc menu do CoD4, i tym samym otrzymalem podkladke Razer Mantis. Ty niestety o takich osiągnieciach to pewnie pomarzyc możesz co?

__

Użytkownik
lucarr

2008-02-25 17:20:29

ojj no napewno ;D
tylko prosze UsmiechuSlonca nie przekrecaj mi nicku ;) Ja Twoj staram sie pisac poprawnie :)

__

Użytkownik
Marqez

2008-02-25 17:22:51

Marikkk zastanów się co piszeż bo żal tego czytać pacz na swój clan też masz smieszny opis clanu

__

Użytkownik
kryshak

2008-02-25 17:26:00

się pisze " na pewno' analfabeto. To po pierwsze.
Po drugie moj nick na tym forum to "kryshak" i chcialbym, żebys takiego uzywal.

Nie odpowiedziales mi tez na moje pytanie. Czy jestes w stanie zrobić rownie dobrą [także pod wzgledem technologicznym] stronkę albo czy w ogóle umiesz zrobić jakiegos moda do CoD4? Sorry, pytanie retoryczne. Jasne, że nie. Ty pewnie nawet nie masz pojęcia co to jest AJAX :) Albo wrapper:) Nie dziwię się, ze stronka Ci sie nie podoba skoro nie rozumiesz połowy słów, na niej zawartych. Wiesz co z tego wynika? Skoro nie umiesz toczyć rozmowy na poziomie i nie rozumiesz wielu rzeczy, to lepiej nic nie pisz. Milczenie jest złotem, zwłaszcza jak się jest analfabetą.

__

Użytkownik
fantz

2008-02-25 17:32:32

krysak czlowieku opanuj sie. wbijasz dajesz reklame - ok. ale ktos pisze SWOJE WLASNE NIEZALEZNE ZDANIE a ty co robisz ? odpisujesz na kazdego posta w stylu 'argumentuj' albo wracaj do szkoly. pozatym jesli to co czytalem w komentach o tej stronce jest prawda to pozdro. a ten tekst o tej podkladce - yyy ? sluchaj bardzo fajnie ze cos wygrales, ale to nie znaczy odrazu ze tylko ty jestes tak iscie cudowny na tym swiecie. jesli chcesz to zaloz temat na forum 'co kto osiagnal w esporcie' - tez sie moge pochwalic.
podejrzewam ze wygladalo to tak iz po wygraniu tego konkursu czy cokolwiek to bylo troche sie w tobie 'zagotowalo' i odrazu chciales zeby cale esports.pl pisalo na forum 'o kurcze, kryshak, ale wyje*ana strona! no nie moge nice"
i napisales tu posta. spotkales sie z zwyczajna opinia i nie mozesz przyjac tego ze to sie ludzium nie podoba.

__

Użytkownik
jaszczurka

2008-02-25 17:34:53

No dobra panowie uspokójcie się. :)

__

Użytkownik
kryshak

2008-02-25 17:47:22

Eee takie opinie, jak ich są normalne? A to Ty nie wiesz, ze jak się wyraża opinię, to się ją argumentuje? Więc ja mówie: "Uważam, że strona esport.pl jest do dupy. Mam gdzieś to że wy uważacie inaczej. Jest do dupy i tyle". Taka wypowiedź jest bezwartościową oceną. Czemu? Bo nie podałem argumentów. Tak trudno Ci to pojąć? NORMALNA opinia by była, gdybym napisal, że strona ta mi się nie podoba, bo poziom artykułów jest slaby i tu podal jakis wywiad jako przykład. I wtedy, nieważne czy komuś to sie podoba czy nie, to musialby przyjąć ją do wiadomości. Dlatego ja olewam wszystkie wspomniane opinie, bo one nic mi nie mówią. Niektórym trudno jest napisać JEDNO zdanie, argumentujące swoje stanowisko. Jasno napisalem też, ze chce rzeczowej krytyki, a nie pochwał. A temat HSTV nie ja zacząlem. Gdybym tego nie skomentowal, to jeszcze ktos by pomyslal, ze gadają o mnie zle rzeczy. A ja dbam o swoją reputację. Przeczytaj ze zrozumieniem moje posty, później oceniaj. Bo piszesz o rzeczach z kosmosu. Tak jakbyś przeczytal moje komentarze, a inny już nie, bo Ci się nie chce. Zreszta nawet moich nie czytasz, bo ja napisałem specjalnie dla takich ludzi wielkimi literami, ze oczekuję RZECZOWEJ krytyki. Pewnie nawet nie będzie Ci sie chcialo szukac tego w tym "ogromnym" steku tekstu, więc cytat:
"Ja nie chce, zebyscie wychwalali moją stronę. Ja chcę RZECZOWEJ krytyki."
Więc co na to powiesz mistrzu?

__

Użytkownik
fantz

2008-02-25 18:08:43

dobra widac ze masz jakies podraznione ambicje. pewnie ze jakis miesiac bedziesz patrzyl na to juz zupelnie inaczej.

wylaczam sie z tej jakze bezcelowej rozmowy.

__

Użytkownik
kryshak

2008-02-25 18:18:53

Tak trudno przyznać się do błędu? Jeśli chodzi o ambicje, to mam ogromne. To źle?

"wylaczam sie z tej jakze bezcelowej rozmowy."
Jak się nie ma co odpisać, to się pisze wlasnie tak. A nie prościej po prostu powiedzieć, że nie miales racji? Bo przecież jasno Ci wytlumaczylem. Wiesz, mi czasami puszczaja nerwy [nawet często], więc wybacz, jeśli Cie uraziłem. Ale jak w taki sposób kończysz temat to w moim mniemaniu świadczy to o jednym. I na pewno nie o tym, że dyskusja jest bezcelowa.

Mam tylko pytanie do wszystkich. Dlaczego komentujecie wybiórczo to co Wam się podoba? Ja staram się odeprzeć wszystkjie argumenty, Wy jak nie wiecie jak wybronić swoje stanowisko to piszecie właśnie tak jak fantz. Przepraszam za uogólnienie, ale po prostu odnoszę takie wrażenie. Jak konczysz dyskusję, to napisz, że robisz to dlatego, że nie masz już nic ciekawego do powiedzenia i tyle. Przecież to nie będzie świadczyło o Twojej słabości. Tak trudno czasami komuś przyznać racje? Bo ja np. potrafię to zrobić, np przepraszając za błędy klanowiczów, bo to jest kompromitujące tymbardziej, że jestem niesamowicie, jak widać, wyczulony na tym punkcie, a tego nie zauważyłem.

__

Użytkownik
kryshak

2008-02-25 18:26:02

A jak na to będę patrzyl za miesiąc?
Pewnie będe mial do siebie pretensje, że tracilem czas, żeby zrobić coś niemozliwego: wbić Wam do głowy, że wystawienie opinii jest jednoznaczne z potwierdzeniem jej argumentami.

To jest tak samo, jak idziesz do lekarza i prosisz o opinię o złym stanie zdrowia, dzięki której dostaniesz zwolnienie ze szkoły. I czy lekarz daje Ci odrazu papierek? A może najpierw Cię bada? I wlasnie to badanie jest podstawą i argumentem to wystawienia zwolnienia, czyli opinii o aktualnym złym samopoczuciu.

Nikt z nas, ani ja ani Wy, nie bedzie wiarygodny, jesli będzie pisal takie glupoty jak Panowie powyżej. Jak chcecie to pojedźcie po mojej stronie jak chcecie, ale powiedzcie DLACZEGO. Bo narazie to wskazuje, że jedynym powodem jest to, że większość wypowiadającym sie tu osób to zakompleksione gówniarze. Typowe rozumowanie: "skoro on coś potrafi, czego ja nie, to muszę go za to zjebać" Przepraszam za wulgaryzm. Jak pochwała to sensowna i uargumentowana, jak krytyka to ma być tak samo!

__

Użytkownik
lucarr

2008-02-25 18:41:48

z ust mi to wyjales ;P

__

Użytkownik
BezimiennyJoe

2008-02-25 18:44:48

Żebyś mnie źle nie zrozumiał. Strona jest dobra pod względem technicznym jak i graficznym. Wszystko dobrze się komponuje, jednak osobiście preferuje czyste, proste strony. Na przykładzie widać to doskonale. Także nie miej mi tego za złe :P

Kto wykonał intro? Może do Industrial Light & Magic mu daleko, ale ciekawe. :)

Podoba mi się Twój zapał, stworzyć coś innego. Przypomina mi to mój klan w ET...
pzdr

__

Użytkownik
kryshak

2008-02-25 18:45:12

A marikkk, z racji takiej że jesteś reprezentantem Polski, to wydaje mi się, że powinienes dawac innym dobry przykład. Nie tylko jak grać, ale także jak poprawnie się wypowiadać. Może ja jestem typem archaicznym, ale wydawało mi się, że bycie reprezentantem do czegoś zobowiązuje. Nawet w naszym małym, prymitywnym esporcie. Cóż zderzenie ideałów z prawdą jest porażające.

__

Użytkownik
Forem

2008-02-25 18:49:12

Ale fajnie sobie pier**lnąć 3 posty jeden pod drugim, nie? :D

__

Użytkownik
kryshak

2008-02-25 18:55:01

Mówiąc o zakompleksionych gówniarzach, właśnie miałem na myśli przypadek powyżej :) Witaj w Esportowej Galerii Ludzi Negatywnie Zakręconych :)

__

  • 1
  • 2

Warning: getimagesize(http://www.cod4vxv.com/images/logo.png) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 409 Conflict in /home/esports/library/bbcode/parser.php on line 166
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

854 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie