warsow race. <333333333 luv

Dostosuj

  • 1
  • 2
Autor Wiadomość
Użytkownik
chegee

2008-02-02 13:40:19

Hejka.

Jako ze przez caly praktycznie 0.3 bylem inaktiv a w wSw 0.21 top 5 na warsow-race.net wraz z przyjscie 0.4 wrocilem do biegania na czas. Niestety fizyka 0.4 troche popsula zabawe ale na szczescie znalazl sie ktos kto umial to wszystko naprawic. Zolex :) Jezeli chodzi o sam race 0.4 i wiazaca sie z tym zmiana fizyki spowodowala ze wszyscy zostali przy 0.32 i namiar na te servery znajdziemy wlasnie na tamtej stronie. Ranking jest automatyczny takze wystarczy ciagle grac na tym samym nicku a czasy beda zliczane i rankingowane na stronie. Dodatkowo zalozyciele juz pracuja nad modem udoskonalajacym fizyke, wiec napewno bedzie ciekawie :)

Jak narazie po tygodniu skakania w rankingu jeszcze nie zalapalem sie na pierwsza strone [url=http://www.warsow-race.net/?op=player&id=4258]CheGee[/url] ale mysle ze do miesiaca czasu sie to zmieni. Trzeba sobie przypomniec co nieco, bo reka na podkladce nie smiga juz jak kiedys :)

Pytanie z mojej strony. Szukam ludzi ktorzy skacza by zalozyz tim. Oferuje wszelkiego rodzaju pomoc taktyczna, venta i mile spedzony czas :P Nie dlugo kolejne WRC i mam nadzieje sie zalapac przynajmniej do top10. Jak to wyjdzie w praktyce? Zobaczymy czy zdaze przypomnic skila. Pracuje tez nad filmikiem promujacym ale jak narazie jest to bardziej na etapie zbierania runów niz skladania tego w calosc.

__

Użytkownik
Crash_

2008-02-02 15:01:42

ja chce :P

__

Były Redaktor
so0fka

2008-02-02 15:06:14

ja też bym mógł, aczkolwiek raczej rocket jump to nie jest to, co robię w życiu najlepiej. poza tym fizyka 0.4 ssie.

__

Użytkownik
a1mar

2008-02-02 15:12:46

Miazdzy.

__

Użytkownik
a1mar

2008-02-02 15:13:49

Szkoda, ze zostajecie przy 0.32, a nie idziecie z duchem czasu :U
Zmiany w fizyce? Masz na mysli delikatnie zwiekszona grawitacje, tak? Az tak zmienia to rozgrywke? :E

__

VIP
V!ct!M

2008-02-02 15:22:14

szkoda ze nie widzialse cos na forum Ci kolesie od race pisali ;DD jak byly jeszcze wieksze zmiany w movemencie jak sie bulwersowali :D

__

Użytkownik
yeltzyn

2008-02-02 22:02:53

Byłem #17 w RACEATHON #3 nadaję się?

Pytam z ciekawości, narazie jestem inactiv od wszelkiego gamingu (wróce active ale nie wiem jeszcze kiedy)

__
więcej sprzętu niż talentu

VIP
[fhn]AL|EN

2008-02-02 22:57:15

Uważam, że &quot;triki&quot; polegające na wciśnięciu klawisza &quot;dash&quot; są mało atrakcyjne.

Oglądnij sobie Event Horizon 2/3 to przestaniesz uważać Warsow za gę do trików.

__
Ta strona umarła...

VIP
V!ct!M

2008-02-02 23:13:38

obejrzyj sobie q2jumpmoda to przestaniesz uwazac q3/defraga za gre do trickow he-he

__

Użytkownik
a1mar

2008-02-02 23:17:28

W kazdej grze tricki zespołowe robić można :F

__

Użytkownik
guhard

2008-02-03 00:22:35

ta, a najwiecej w cs&#039;ie :-)

__

Użytkownik
El-Mo

2008-02-03 00:44:52

teraz to palnąłeś

__

Użytkownik
FRANT!C

2008-02-03 00:47:31

0.12 &gt; all

__

Użytkownik
a1mar

2008-02-03 01:03:37

[url=http://youtube.com/watch?v=MQaHILKK0Ak]klik[/url] =D

__

Użytkownik
chegee

2008-02-03 13:18:47

spoko. Zainteresowanych zapraszam na pma. Dam namiar do downloadu mapek, versji i ip venta :) 2019137

__

VIP
[fhn]AL|EN

2008-02-03 13:56:04

Grałem dużo w q2 i triki tam to głównie movement ale i tak jest o niebo trudniejszy niż w prostym warsow. Natomiast q3 był początkiem prawdziwego trickjumpingu - walljumpy dodane w warsow niczego tak naprawdę nie utrudniają a wręcz ułatwiają(no i jeszcze te dashe po pochylniach bleee)

__
Ta strona umarła...

VIP
[fhn]AL|EN

2008-02-03 13:57:21

hahhaha no rzeczywiście to są &quot;triki&quot; :D

__
Ta strona umarła...

VIP
Grmx

2008-02-03 14:22:22

movement q3 jest trudny ?:DDD
tam nie ma co byc trudnego bo polega jedynie na klikaniu strzalka przod+bok :)

__

VIP
[fhn]AL|EN

2008-02-03 14:41:20

hahahhahahahhahah przeskocz ukryte pady na bliss-beta2a to pogadamy o tym co jest łatwe :D

__
Ta strona umarła...

VIP
Grmx

2008-02-03 14:55:47

:EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
nie mam pojecia co ty do mnie mowisz... ale nie oceniaj innych nie znajac ich, to samo tyczy sie gier...
a ze jestes funboyem q3 jakis tam, to juz moglem sie przekonac w topicu osp vs cpm, gdzie twardo jako jedyny obstawales za cpma, gdzie reszta ci udowadniala twoje błędy :)
BEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

__

VIP
[fhn]AL|EN

2008-02-04 01:19:00

No i kto ty ma pojęcie o tym czy w q3 łatwo się biega ?
Grałem w QW, Q2,Q3,CPM,PK,Warsow - z tych gier najłatwiejszy movement ma warsow: jedno kliknięcie lecisz gdzie chcesz. Nawet PK ma trudniejszy movement do opanowania a jak myslisz, że tam się lata z wciśniętym +forrward to się grubo mylisz. Często się mylisz.

Napewno lubię Q3/CPM właśnie za możliwości które daj graczowi+stopień ich trudności.

Tylko mi pokaż te błędy które mi reszta udowadniała przy okazji ikonek ?
No i oczywiście TYLKO ja gram na Cpma hahahhaha

O i właśnie się dowiedziałem, że dyskutuję z fanbojem warsow hahha

__
Ta strona umarła...

Użytkownik
a1mar

2008-02-04 16:14:04

Dziwne, bo jakoś większość sądzi, że to właśnie WarSow ma najtrudniejszy do opanowania na przyzwoitym poziomie movement...

__

Użytkownik
chegee

2008-02-04 18:24:51

exactly. Roznica jest niewielka. Ale powoduje ze to ze jest ciezej w wSw. W cpm duzo latwiej nabrac predkosc za to ciezej sie steruje, na odwrot jest w warsowie. A wszystko przez to ze fizyka cpma i wSw byla kodowana w odmienny sposob. Inne klucze inne vartosci. Dla gracza wyglada to podobnie. Btw rakiety sa duzo trudniejsze w wSw przez dasha i roznice w kodzie. Nie mozliwy jest praktycznie zwykly rocket wall z cpma. Tu trzeba przydaszowac.... i to jest niefajne.

__

Były Redaktor
so0fka

2008-02-04 19:46:01

cicho, nie wiesz, ze kuczy jest lepsze? nie odzywaj sie bo sie nie znasz fanboju warsow!

__

Użytkownik
a1mar

2008-02-04 20:07:15

Swoją drogą, ja nie mówie, ze ktoras gra jest lepsza, chociaz i tak pewnie na takiego wyjde :Dsa

__

VIP
[fhn]AL|EN

2008-02-04 20:59:18

Pokaz mi tą większość :-] Ja tez nie mówię, która gra jest lepsza tylko ta która oferuje największe możliwości w stosunku do umiejętności movementu. Bo gdyby ktoś zrobił pod jednym klawiszem circla 620ups to sorry co z tego, że gra miałaby możliwości jak osiągałoby się je przez jedno kliknięcie.

__
Ta strona umarła...

Były Redaktor
so0fka

2008-02-04 21:34:13

[url=http://youtube.com/watch?v=TnC-Wz4n3SI]niemożliwy?[/url] :-asd

__

VIP
V!ct!M

2008-02-04 21:45:57

mi sie ogolnie ani defrag ani race nie podoba. obydwa jak sie oglada to sie ograniczaja zwykle do dwoch rzeczy: po prostu bieg przez jakies kladki albo naje**** rocketjumpow od cholery...

w q2 bylo duzo ROZNYCH trickow i nie sadze, zeby defrag byl trudniejszy do opanowania.

aha i nie powiedzialbym, ze cpma trudniejszy movement. gralem tylko kilkanascie meczow a gralo mi sie dosyc komfortowo (to samo qw). owszem, movement cpma jest w stosunku do wsw &#039;wolniejszy&#039;, glownie przez brak walljumpow i (czego nie jestem pewien) zmniejszenie predkosci po teleportacji

__

VIP
V!ct!M

2008-02-04 21:50:55

nie, grum-x nie gral nigdy w qw ani w pk, wiec nie ma pewnie za bardzo pojecia o movemencie

__

Użytkownik
a1mar

2008-02-04 21:54:49

Jak mam ci pokazać, sonde przeprowadzić?
Co do jednego circla i 620 ups. Nawet jeśli coś takiego można zrobić (a nie można :SDA), to nie świadczy to o tym, że jest mniej możliwości. W koncu wsw to nie q3. Mapy zawsze można przejść w inny sposób, a i warsow ma sporo aren, które od początku robione były pod wsw.
Polecam - [url=http://www.1337demos.com/]klik[/url].

__

VIP
[fhn]AL|EN

2008-02-04 23:51:54

Widzę, że nie rozumiesz tego co napisałem ale OK.

__
Ta strona umarła...

VIP
[fhn]AL|EN

2008-02-05 00:04:39

Człowieku co ty mówisz - delikatnie zaznaczę, że uważam iż BARDZO się mylisz.

W q2 były triki ? No pewnie: cj,dj i RJ i pod to można wszystko podpiąć w q2.

W q3 powstał FREESTYLE ! Wiesz co to znaczy ? Ze jest trików W HUJ!
Przez 6! lat ludzie triukują i co chwila nowe rzeczy wymyślają. Najpierw były proste skoki, potem proste triki, potem proste OB, potem połączenie tych wszystkich, potem ultramega trudne triki + OB + bronie, potem ... Team Trickjumping ostatnio zabija.

Potem pomyślałem, że już nic mnie nie zaskoczy w q3 i wyszedł EVENT HORIZONT 2 - kill.

Q2TJ to tylko namiastka Q3...

Skoro cpm nie ma trudniejszego movementu od warsow to zapraszam na PTC i pobij JEDEN czas OK ? Polecam FastCaps :D Naprawdę samemu się przekonaj, że vq3/cpm to najbardziej wymagające od graczy sposoby poruszania. Każdy kto umie biegać w cpm będzie w warsow biegać lepiej niż dobrze. Na odwrót niestety już to nie działa.

Warsow jest fajny bo dashe dużo ułatwiają dla początkujących-vq3/cpm trzeba biegać rok dwa żeby odruchowo w walce szybko biegać, strzelać itp.

__
Ta strona umarła...

VIP
V!ct!M

2008-02-05 00:41:12

Skoro cpm nie ma trudniejszego movementu od warsow to zapraszam na PTC i pobij JEDEN czas OK ? Polecam FastCaps :D Naprawdę samemu się przekonaj, że vq3/cpm to najbardziej wymagające od graczy sposoby poruszania. Każdy kto umie biegać w cpm będzie w warsow biegać lepiej niż dobrze. Na odwrót niestety już to nie działa.

omg ogarnij sie, juz Ci raz cos grumx napisal. nie odrozniasz normalnego movementu w grze od movementu trickowego/jumpowego? i co mam po kilku dniach NORMALNEJ gry bic jakies rekordy ustanawianye przez kilka ostatnich lat?:DD zreszta napisalem juz, ze ogolnie mnie tricki i tego typu rzeczy nie bawia, bo uwazam to za strate czasu. vq3 owszem, jest trudniejszym (i sporo wolniejszym, malo efektownym) movementem, tak jak q2. ale na pewno nie cpm. i schowaj swoje teorie do szuflady, bo gralem z wieloma osobami z cpma w wsw i jakos nie wszystkie blyszczaly movementem (chyba ze tutaj Ci tylko o race). w q2 trudno poruszac sie NA POCZATKU, w q3 to samo, w q4 rowniez trzeba opanowac slide&#039;y, w pk charakterystyczne bj, ale opanowanie movementu na wysokim poziomie w KAZDEJ grze wymaga duzo czasu. a w cpma poczatkujaca osoba z powodzeniem moze uzywac przez wiekszosc czasu tylko left/right, tak jak wsw

zreszta nie wiem po co po raz kolejny sie wcinasz i zaczynasz jakas bezsensowna dyskusje. ani Ty mnie, ani ja Ciebie nie przekonam, wiec eot i cze

__

Użytkownik
chegee

2008-02-05 11:40:34

nie drapcie sie dziewczyny.... obie gry maja swoje zady u walety i nie ma sensu sie sprzeczac o to ktora jest lepsza, trudniejsza itp. Wazne jest to ze obie gry daja mozliwosci, i to ze w obu trzeba cwiczyc od cholery by dojsc do jakiegos poziomu. Fakt EVENT HORIZON robi wrazenie, ale nie zapominajmy o tym ze to wszystko jest takze mozliwe w wSw. Gry sa bardzo podobne. Nie sadze by było to łatwiejsze/trudniejsze. Mysle ze tyle samo czasu zajelo by dopracowanie tego samego tricku w obu grach.

Problem jest raczej taki ze nie mam skladu by cos takiego zrobic. Wystarczyly by jeszcze 2 osoby i mozna nagrywac demka :)

__

Użytkownik
a1mar

2008-02-05 12:40:04

Tu racja - piszesz tak chaotycznie, ze cięzko Cie zrozumieć. Mi niestety nie udało się za pierwszym razem. &#039;Dyskusji&#039; i tak nie ma co kontynuować, bo po pierwsze twojego zdania NIC i NIKT nie zmieni, nawet jesli wiekszosc sadzi inaczej, a po drugie nie mam czasu ;D

__

Użytkownik
yeltzyn

2008-02-05 13:13:36

Widze, ze sie temat rozkrecil ale defakto zszedl na manowce. Wydaje mi sie, ze czesc osob probuje sobie udowodnic wlasne racje, ale czasem pisza o czym innym niz maja na mysli. Nastapilo pewne mylenie pojec. Postaram sie bycmoze co nieco rozjasnic i podac swoja subiektywna ocene.

1. defrag=race - czyli pokonanie mapy w jak najkrotszym czasie przy uzyciu dostepnych &#039;narzedzi&#039;
2. &#039;narzedzia&#039; - bronie, architektura/budowa mapy, movement (tak movement zaliczam do narzedzi w celu dalszego wyjasnienia)
2a. bronie - rl,gl,pg zarowno w wsw i defragu to podstawa, uwazam ze df(moj skrot na defrag) ma przewage, bo z rl i pg w df korzysta sie znacznie latwiej i daje wiecej mozliwosci (w wsw pg nie ma takiego knockbacku, a rl nie da sie zabardzo nabierac predkosci &#039;od scian&#039; i ma wolniejsze pociski)
2b. architektura - slajdy w wsw sa dzikie (przynajmniej dla mnie), w df sa slajdy ale w przeciwienstwie do wsw &#039;z gorki na pazurki&#039;, w wsw mozna latwo korzystac ze scian przy uzyciu dasha; za to w df.cpm jest stairjump (lg2mh@cpm3a), telejump, odbijanie sie od &#039;pizdzielnikow&#039; (guziki, niskie schodki itp), &#039;ocieranie&#039; sie o sciane przy wchodzeniu po schodach
2c. movement - dash w race duzo ulatwia: odbijanie sie od scian, &#039;nabijanie&#039; predkosci poczatkowej i mozna nadrabiac braki w kontroli lotu; df to przede wszystkim 2 movementy vq3 i cpm (calkiem rozne, przez co sa tak naprawde 2 kategorie df), OB (overbounces) - wykorzystywanie exploita silnika w roznym celu (ponadto jest kilka rodzajow OB [chyba ok 10?])

Ogolnie moge powiedziec, ze race jest namiastka df, poza dashem to po prostu port df w fizyke wsw. Nie wspominajac, ze 99% map do race, to mapy df (wiek wsw nie ma tu nic do rzeczy). Dla mnie df jest niedoscigniony, bo oferuje najwiecej mozliwosci i jest najbardziej rozbudowany. Oczywiscie sa rzeczy w wsw czy innej grze, po ktorych opada koparka, ale na pewno nie tak czesto jak w df.

Celowo nie poruszam freestyle bo nie da sie porownac 2 gier a napewno nie 3 movementow. Fastcap (hi alien) tego to chyba nawet w wsw nie ma (albo raczkuje, bo przeciez nie ma na tyle map)

__
więcej sprzętu niż talentu

VIP
V!ct!M

2008-02-05 13:47:56

[+]

__

Użytkownik
chegee

2008-02-05 14:36:36

no spoko. Tylko ja dalej nie mam z kim skakac. Osobiscie nie ma dla mnie problemu czy w wSw czy w df. W cpma gralem sporo, ale bardziej dla rozrywki niz z pasji. O defragu nigdy nie mialem pojecia i moja przygoda z fps fristajlem zaczela sie wlasnie w wSw. Na chwile obecna jest dla mnie wazne to gdzie znajde ludzi, przynjamniej 2,3 osoby z wolnym czasem. Nie wazny jest dla mnie silnik bo oba sa do opanowania :)

__

VIP
[fhn]AL|EN

2008-02-05 17:44:13

Więc zapraszam po sesji na coraz to Nowsze i Lepsze PTC: www.defrag.pl

Jeżeli nigdy tam nie byłeś, nie instalowałeś defraga itp to wpadnij na stronę i sprobuj intuicyjnie klikać aby się dowiedzieć co ściągnąc, jak zacząć itp - twoje uwagi byłyby bardzo cenne ...

__
Ta strona umarła...

Użytkownik
vicor

2008-02-05 17:56:38

vq3 malo efektownym movementem ?!

jebnij baranka w ściane zanim coś napiszesz :ASD

__

  • 1
  • 2
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

4207 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie