Szukamy mlodych perspektywicznych klanow

Dostosuj

  • 1
  • 2
Autor Wiadomość
Użytkownik
juventinio

2008-01-31 20:49:50

Witam
Jestem przedstawicielem firmy kampno.pl
Wychodzimy do mlodych, perspektywicznych klanów z propozycją partnerstwa, sponsoringu.


Wymagania, czolowka ligi - esl, cb badz gamebite.pl

W razie zainteresowania prosze o kontakt mail [email protected].
Pozdrawiam Bartosz "juventinio" Świątek

__

VIP
spec_u

2008-01-31 20:53:27

domena kampno.pl coś nie działa ;- )))

Btw 89 to rocznik (wiek właściciela firmy ? ; )

__
ema

Użytkownik
Bezołowiowy

2008-01-31 20:57:59

przedstawiciela ;D

__

Użytkownik
zuba

2008-01-31 21:03:45

kolega szefa

__

Użytkownik
reurion

2008-01-31 21:07:00

wszystko super tylko ze to jakieś przedstaiciel (pelnoletni) powinien robić a tak btw co to za firma jak jej strona nie działa?

__

Użytkownik
majan

2008-01-31 22:11:33

a on nie jest pełnoletni? HELOŁ myślenie mode on :))

__
Pozdrawiam!

Użytkownik
reurion

2008-01-31 22:21:11

a racja ;D jakoś nie moge się przywyczaić :d

__

Redaktor Naczelny
rml

2008-01-31 22:35:16

toszto nazwa firmy a nie adres www jest !

__

Użytkownik
Forem

2008-01-31 22:36:50

xD

__

Użytkownik
juventinio

2008-02-01 14:35:42

ehh, ehh, no tak 89 to moj rocznik,nie uwazam aby to mialo jakikolwiek wplyw na moznosc reprezentowania firmy, nawet gdybym mial 15 lat to co z tego? jezeli was zasponsoruje to tylko sie cieszcie.., mam 19 lat i jestem jednym z pracownikow firmy kampno.pl , wychodze z propozycją do "młodych perspektywicznych klanów" a nie do spamerów

www.kampno.pl - ctrl+c i ctrl+v - myslenie nie boli

__

Użytkownik
reurion

2008-02-01 16:42:24

DRABEK PAWEŁ - nieznana wpłata
Redaktor: jrsh
01.02.2008.
DRABEK PAWEŁ proszony jest o podanie na adres [email protected] adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć danych serwera za który zapłacił ponieważ tytuł jego przelewu kompletnie nic nam nie mówi.



GABRIEL BUCZEK - nieznana wpłata
Redaktor: jrsh
29.01.2008.
GABRIEL BUCZEK proszony jest o wyjaśnienie swojej wpłaty pod adresem mailowym: [email protected]

KRZYSZTOF WILK - nieznana wpłata
Redaktor: jrsh
29.01.2008.
KRZYSZTOF WILK proszony jest wyjaśnienie swojej wpłaty pod adresem: [email protected]

super profesionalny system widze

btw kto tu mowi o spamie poczytaj trochu o defincji słowa forum do czego jest

mówisz ze jestes jednym z pracowników hmmm a kto tam jeszcze pracuje mama,tata kolega z teamu o kimś zapomnialem?

a i jeszcze jedno jakie pingi kolo 60? 0_o poza tym jestem ciekaw co dajecie prócz serva

__

VIP
spec_u

2008-02-01 16:46:14

a skąd wiesz, że dają serwer ? ; - DDD

__
ema

Użytkownik
HiVKoRn

2008-02-01 17:06:51

bo firma sie tym własnie zajmuje ?:P

__

VIP
V!ct!M

2008-02-01 17:12:16

:DD

__

VIP
JamJestZuras

2008-02-01 17:41:19

Perspektywicznych?
Ja pierd**lę

U was to ja nawet nie widzę perspektywy, a co dopiero perspektywiczności.

__
gdzietenwosk.pl

Użytkownik
juventinio

2008-02-01 18:54:58

stworz cos lepszego, ehh dzieci boarda..., nie interesuje Cie sponsoring wiec sio, idz gdzie indziej wypisywac swoje przemyslenia

__

Użytkownik
reurion

2008-02-01 19:03:22

bo to mysle ze max co daja bo nie wieże ze kase ;d

__

Użytkownik
reurion

2008-02-01 19:03:40

ogarnij sie człowieku

__

VIP
spec_u

2008-02-01 19:21:04

dzieci boarda



lepiej weź sie za nauke, bo biznesmen'em to ty raczej nie zostaniesz ;afssafsfafd

__
ema

Użytkownik
reurion

2008-02-01 19:26:39

on jest tylko handlowcem xD

__

Użytkownik
Miki520

2008-02-01 19:32:51

hehe pojechane ;D

__

Użytkownik
juventinio

2008-02-01 20:08:48

eh eh nie ma co dyskutowac widze ze poziom na forum gorzej niz zenujacy, cu.

__

Użytkownik
reurion

2008-02-01 20:27:18

ok prosze cie bardzo jeśli chcesz na poziomie po 1-sze profesionalna firma nie szuka klanów na forum po 2-gie jaki macie sprzet na serverach po 3 nie wieże ze chcesz zeby was postrzegali jako dobry hosting jak w newsie piszecie jeden po drugim ze nie wiecie od kogo za co wpłata po 4 jak chcesz byc traktowany poważnie jeśli masz w mailu wiek ale to szczegół a na krytyke i wypowiedzi ragujesz słowami typu dzieci boarda pamietaj na przyszlosc jesli chcesz byc traktowany serio i chcesz zeby serio traktowana ta firme uzasadnij coś lub nie odpowiadaj na krytyke bo ja niechce miec z wami nic wspolnego jak mi piszesz ze jestem dziecko boarda

__

Użytkownik
El

2008-02-01 20:33:49

;] heh dokladnie

__

Użytkownik
esqu

2008-02-01 21:05:48

jak już wytykasz komuś błędy to chociaż sprawdź czy masz rację...

perspektywa i perspektywiczność - obie formy są poprawne (kosmetyczne różnice możesz sam odnaleźć sięgając za słownik, ale mniej więcej znaczy to to samo)

ale ktoś lub coś może być perspektywiczne, a nie perspektywne, więc błędu tu nie ma.

__

Użytkownik
Adriano

2008-02-01 21:09:19

Dalibyscie mu spokoj, moze chlopak ani pisac nie umiem, ani nie mysli nad tym co pisze...Ale z drugiej strony sporo tutaj takich osob, no i to ze chce komus pomoc. Wiek nie swiadczy o doswiadczeniu tak po za tym

__

Użytkownik
juventinio

2008-02-01 23:04:22

Nie ma sensu sie rozwodzic nad osoba .reru, i tak niczego nie zrozumie. Zwykla zazdrosc tyle, "19 lat ma i mi tu wyskakuje z propozycja sponsoringu" no wiec dawaj reru, trza sobie powypiisywac glupoty. Dodawanie rocznika, cyferek do maila naprawde o niczym nie swiadczy, w zyciu nawet na takie cos bym nie zwrocil uwagi, no ale niektorzy poprostu chyba naprawde sie nudza. Zazdroszcze mi niestety na odwrot, brak czasu.

Jezeli koles nie potrafi domyslic sie ze trzeba dopisac www do adresu zeby strone odpalic to wybaczcie ale chyba obsluga gg to jego szczyt umiejetnosci.

A komentarze w stylu:
-:D
-heh dokladnie
-hehe pojechane
-kolega szefa
świadczą tylko o ich autorach.

@UP
"Dalibyscie mu spokoj, moze chlopak ani pisac nie umiem, ani nie mysli nad tym co pisze...Ale z drugiej strony sporo tutaj takich osob, no i to ze chce komus pomoc. Wiek nie swiadczy o doswiadczeniu tak po za tym" -

proponuje slownik firefoxa, ewentualnie maly pluginik do opery i tez sprawdzi bledy, wybacz ja rozumie, kazdy popelnia bledy, ale jezeli wytyka innym ze nie potrafia pisac a sam kaleczy ojczysty jezyk w znacznie wiekszym stopniu to ja poprostu nie mam pytan. Pozdrawiam

Pozatym dziekuje wszystkim spamerom za podtrzymywanie tematu.

__

Użytkownik
reurion

2008-02-01 23:17:49

hmmm a czy ja o glupotach pisze odpowiedz czemu nie znacie kto i za co wam wplaca kase jak jestes taki fajny

__

Użytkownik
Adriano

2008-02-01 23:56:16

=] kolego po pierwsze moim jezykiem natywnym jest niemiecki, po drugie chodzilo mi o twoja merytoryke i idiotyzmy ktore piszesz. Bo wypowiadasz sie jak osoba zywcem z nonsteama ktora wrzucila wallhack i stwierdza ze pokona mYm.cs bo ma statystki 41/0 na publicu nonsteam.... Idzie spac i rano opowiada w szkole ze on pojechal PGS|Taz na Nonsteam publiku. Prowadzenie firmy przez 19 latka jest glupie dlaczego? Bo to nie jest firma to jest reselling... Nie wiem jakie sa z tego pieniadze ale z tego co widze nie dzialacie jako zarejestrowana kompania, wiec ani nie jestescie znana marka, ani godna polecenia przez jakiego kolwiek gracza na poziomie. Chcialem byc mily i zwrocic twoja uwage zebys przeczytal swoje posty dwa razy ale ty widocznie zyjesz w innym swiecie tym "boarda" wlasnie ktorego sam tutaj przytoczyles. Dla nas wszystkich brzmisz jak skonczony idiota z prostego powodu...Wypowiadasz sie na tematy i zwroty o ktorych nie masz pojecia... Ale tak odpisz na moj post zrob z siebie wiekszego idiote niech tu przyjda twoi koledzy!

Podsumowanie
-Jestes idiota :D osoba ktora wypowiada sie publicznie w forum przeznaczonym do wymiany zdan powinna przyjmowac krytyke i pewnie ja takowa tez przyjme...Ale moj boze, popatrz ty traktujesz to jako reklame i to wlasnie wszystkich smieszy...Ze zachowujesz sie jak idiota ktory zna sie na rzeczy... Tak zwany slinotok. I fakt ja nie uzywam ogonkow wiec robie wiecej bledow :<

mozecie nukowac jebie mnie to

__

VIP
spec_u

2008-02-02 00:16:14

"GAJEWSKI ROBERT - nie znana wpłata" itd. zdecydowanie jak nie wiesz za co ci ludzie płacą to pr0fesionalizm pełna gębą ;- DDD

Btw NIP i REGON też pewnie przez przypadek zapomniałeś wpisać ? Spytaj na swoim "blogu informacyjnym" może ci go ktoś tam poda albo chociaż wyjaśni co to jest... xDDD

__
ema

Użytkownik
Zippi9

2008-02-02 00:27:52

Pozatym hmmm...

__

Użytkownik
Adriano

2008-02-02 01:52:01

przez analogie mozesz dojsc do wniosku ze wiekszosc albo nawet wszystkie te newsy to fake...W wiadomym celu, nie wierze zeby takie servery mialy popularnosc nie wiem pifpaf...czy czegos z "zadkiego" wyboru, o jakosci nie wspominam...

__

VIP
wilgotna pela

2008-02-02 02:27:26

skoro taka forma podtrzymywania tematu ci odpowiada to nie mam pytań. cu

__

VIP
j3sh

2008-02-02 08:01:35

[url=http://www.kampno.pl/]Nie działa[/url] ?

__

VIP
j3sh

2008-02-02 08:07:48

Jeżeli nie jesteście zarejestrowaną firmą to GL z US.

__

VIP
Grmx

2008-02-02 11:30:51

co za płaczki... gosh... zawsze tylko placzecie i wytykacie komus bledy i niedopowiedzenia . Sami byscie sie wzieli za cos porządnego bo krytykowac to kazdy umie.

__

VIP
JamJestZuras

2008-02-02 12:39:55

Nie moja wina, ze mama Ci nie powiedziala jak byles maly, ze istnieje szeroko pojeta ironizacja.

__
gdzietenwosk.pl

Użytkownik
chopin

2008-02-02 16:44:48

Typ chce komuś pomóc a pleb go jedzie jeszcze za to, n/c. Nie jesteście zainteresowani współpracą z typem to stfu. Taka jest imo mentalność naszego narodu, nie jego dotyczy, ale musi popieprzyć głupoty i ew. kogoś zgnoić.

__

Użytkownik
Adriano

2008-02-02 18:26:20

widze ze nie czytasz calosci... Ten typ uzyl esp jako metody reklamy... Nie widzisz tego naprawde jestes az taki slepy?

__

Użytkownik
chopin

2008-02-02 19:21:42

A jak ty byś chciał kogoś sponsorować to nie podałbyś adresu/danych itp? Nawet jak chce komuś dać tylko serwer to nie napisze przecież, mam na imię X i szukam klanu który będzie dla mnie grać. Jego post jest daleki od dzisiejszych reklam.

__

  • 1
  • 2
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

805 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie