Problem z mp4 od Pentagrama

Dostosuj

Autor Wiadomość
Były Redaktor
so0fka

2007-12-25 22:03:39

Witajcie. Niecałe 24 godziny mam mp4 firmy Pentagram i już zaczęła się sypać. Fajnie by było, gdybym najpierw trochę z niej skorzystał zanim ją wyrzucę, zatem zwracam się do was ze szczerą prośbą o pomoc.

Po aktualizacji firmware'a na najnowszy, który, rzekomo, miał rozwiązać problem z panelem dotykowym i odtwarzaniem filmów, pojawił się biały ekran. Pamięć flash działa, komputer widzi odtwarzacz, czyta z niego informacie. Panel dotykowy i wszystko w środku działa, udało mi się odpalić radio. Tylko, do cholery jasnej, nic nie widać.

Szukałem pomocy na innych forach. Formatowałem pamięć na wszystkie sposoby, ściągałem nawet Nand Toola aby usunąć absolutnie wszystkie informacje z mp4 i postawić firmware od nowa. Niestety za każdym razem gdy chcę to zrobić pojawia się napis: "Not found any ROCK USB device". Podobnie jest gdy chcę po prostu uaktualnić po raz kolejny firmware. Czy ktoś wie, o co chodzi i co może pomóc? Bardzo proszę o rychłą pomoc i nagrodzę każdego, kto powie mi, jak wyjść z tej patowej sytuacji. Pozdrawiam i dzięki.

Edit: i próbowałem już wszystkich "trików" z różnymi metodami włączania. Nie działa. No, chyba, że właśnie to jest klucz do rozwiązania zagadki. Może czegoś nie wypróbowałem.

__

Użytkownik
reurion

2007-12-25 22:11:48

to nie lepiej odesłać na gwarancje?

__

Były Redaktor
so0fka

2007-12-25 22:13:12

zanim odeślę chciałem zrobić co w mojej mocy, aby naprawić. czytałem przeciez na innych forach, że ludzie naprawiali, więc jest to wykonalne.

__

Użytkownik
reurion

2007-12-25 22:20:29

tzn wiesz po co sie meczyc jak zadzwonisz po GLS zakapujesz i wyslesz a oni ci dadza nowe i przywioza GLS chyba do 7 dni tam maja czas jak dobrze kojarze

__

Użytkownik
sCorsy

2007-12-25 22:29:04

ja bym to odrazu do reklamacji oddał, żeby się nie męczyć i jeszcze ich ochrzanił za to że coś nie trybi :D

__

Użytkownik
Yakcyll

2007-12-25 22:42:35

Zauważ, że możesz spróbować, ale skoro raz się nie udało, to nie szukałbym głębiej, niż się już dostałem, bo a nuż kliknie się nie to, co trzeba, czy wgra coś nie z tego świata i zasady gwarancji - naruszone. Poszperałbym trochę i oddał, im szybciej, tym wcześniej przyślą nowy/naprawiony.

EDIT:
"I fixed it!!!

Thanks Jerome but I couldn't even see the loading screen... just a white screen.

Ok, here's what i did:

1- Place the lower switch to right (when you have it at right you cannot turn on your player).
2- Connect the USB cable to C260 player.
3- When player turns itself on, press and hold both ON/OFF button (upper one) and Menu Button (M) for about 5 seconds.
4- Open CustomerUpdate app (crappy app btw) and load the firmware. I used the one that comes in the 'NO CI' folder to fix it. I remember that my player died when upgraded with the one that's located at 'CI' folder.
5- Click on Update, (i thought it was not going to work but it does!), let it finish (i let it there for 5 minutes) and then click on exit.
6- Disconnect player from USB cable, it turns OFF automatically.
7- Place the lower switch to left (when you have it at right you cannot turn on your player).
8- Turn it ON and let it go!!"

Szczeście, że zauważyłem "white screen", zanim zamknąłem zakładkę... =D

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

5918 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie