Problem z dzwiekiem

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
Nor

2007-12-25 11:01:02

Hejka,

Mam pewien problem z dzwiekiem, a jesli mam byc dokladny to z mikrofonem ale to tez tylko i wylacznie podczas korzystania z vt czy TSa. Po prostu przebija mi wszystko co mam na kompie, czyli gram i slychac odglosy z gry, czy tez mp3 itp.

Gram na sluchawkach a przebija nawet jak nie mam podlaczonego mikrofonu. Jak znam zycie to jakis bzdet ale walcze z tym od dwoch dni i nie moge sobie z tym poradzic, z gory dziekuje za pomoc.

__

Użytkownik
Anarchy

2007-12-25 11:13:38

Nie wiem czy to z powigilijnego niewyspania czy jak ale jak po raz pierwszy przeczytalem nazwe tego posta to wyszlo mi cos takiego :D - Problemy z dziwkami :P.
No dobra, dosc tego @#!@#, przejdzmy do rzeczy. Jezeli to jest to co mysle to faktycznie jest to bzdet. Kliknij 2xLpm ikonke glosnika w tray'u > opcje > wlasciwosci > zaznacz opcje nagrywanie > na dole w tym kwadraciku zaznacz Stereo Mix i Mikrofon > OK. W nagrywaniu mozna wybrac tylko jedno zrodlo, powinien to byc mic, ale ty zapwene masz wlaczony stereo mix i sciaga ci wszystkie dzwieki jakie masz w danym momencia odtwarzane. To tyle.

Pozdrawiam

__

VIP
marikkkk

2007-12-25 13:38:54

Mialem tak samo bo wlaczylem program eJAY. Zrob tak jak wyzej Anarchy napisal i bedzie dobrze, mi jeszcze nie dzialal mikrofon to zrobilem testowanie sprzetu w dzwiek -> glos.

__

VIP
Nor

2007-12-29 19:25:27

Wszystko jest dobrze, az do momentu wcisniecia ok po odznaczeniu Stereo Mix, bo jak odznacze to moge wybrac tylko 'anuluj'...
Jakies rady?

__

Użytkownik
Anarchy

2007-12-29 19:48:32

Jeszcze raz przeczytaj mojego posta. Masz "zaznaczyc" te dwie opcje a nie odznaczyc (w tym przypadku faktycznie mozesz tylko wybrac Anuluj).

Pozdrawiam

__

Użytkownik
SpOoN_Frager

2007-12-29 20:45:05

Moze po prostu masz mikrofon za blisko słuchawki? Jak jest mocny i masz go w głośności na FULL może ściągać.

__

VIP
Nor

2007-12-30 10:35:24

Caly bajer polega na tym, ze w opcjach nagrywania mialem TYLKO miks Stereo i nic wiecej, ale problem juz rozwiazalem. Dzieki za pomoc.

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

5661 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie