"Co ci się nie podoba w Cpma ?"

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
[fhn]AL|EN

2007-12-25 14:35:13

u GaD'a r_ignorehardwaregamma "1" rozwiązało sprawę :D

__
Ta strona umarła...

Użytkownik
666-gad

2007-12-25 14:52:41

Nie tak do konca, ale mniej widoczne łatki na scianach, thx ;D

__

Użytkownik
ghrd

2007-12-25 17:38:06

najbardziej mnie ciekawi co kierowało ix-irem zeby wpasc na pomysl zmienienia ikonek simple itemsow. Ja rozumiem zeby była jeszcze opcja przestawienia sie na stare (az tak doglebnie nie przegladalem changeloga).

tak samo jest z tym nowym LG. Po co to zmieniac skoro nikomu to nie przeszkadza? Taki sam lg mozna sobie ustawic wpisujac odpowiedni duzy fov ;D

__

Użytkownik
Cwirkov

2007-12-26 11:33:19

Dokladnie jest wazny moment, od ktorego wiele zalezy - trudny skok, kazdy go wykona ? i to jest to, calkowicie popieram trudniejsze skoki, zalezne od wykonania

__

Użytkownik
Cwirkov

2007-12-26 11:34:49

Nie wiem czy ktos jeszcze oprocz mnie i Deta to zauwazyl, ale zdazylo mi sie kilka razy nie zebrac ra, ominalem po prostu ? przypadek, czy jest mniejsze ? jesli jest to w liscie zmian to sor, nie czytalem

__

VIP
prox16

2007-12-26 12:17:20

Nie nazwalbym tego przypadkiem lecz niedokladnoscia :>

__

VIP
prox16

2007-12-26 12:40:45

No to mam pytanie. Czemu promien lg jest zielony w wersji picmip 5? :D chce powrotu do bialego!!!

__

Użytkownik
kaboom

2007-12-26 13:28:14

chyba jest troche mniejsze, bo rzeczywisice zdarza sie to czesciej, to samo sie tyczy quada

__
Cybersport.pl

VIP
matr0x

2007-12-28 12:11:40

Gad pobaw sie odswiezaniem ja tez tak mialem na hlc. R_displayrefresh daj np na 100 albo 120 zalezy jaka masz rozdzialke na full screenie. Ja gram na 120Hz 640-480.

__

VIP
matr0x

2007-12-28 12:13:50

Wez sobie kredki proxik i ekran pomaluj na bialo bo Lg wyswietlane jest tylko w jednym miejscu na monitorze:D P.S. te nowe cpma jest spierdzielone na maxa. Wiecie w sumie to wszystko jest do dupy w tym cpma. Mi nie przeszkadza ze tam arq wprowadza zmiany robi z grafiki nie wiadomo co ale jakby byla mozliwosc zmiany wszystkie na stare cpma to byloby ok a niestety nie ma takiej mozliwosci z wszystkimi opcjami (np itemy) ;/

__

Użytkownik
Zielek

2007-12-29 05:13:00

Dlaczego ,skoro NIC nie jest zmienione w CPMA.vq3 to ... wszystko jest zmienione - takie proste pytanie, chcialbym uslyszec odpowiedz.
Dlaczego skoro gram na CPMA.vq3 nie moge wlaczyc cg_FajneOSP 1 i miec wyglad/dzialanie [ respy!, dmg, itd - PROCZ SUPER NETCODE'u ] z OSP ?
Skoro tworca CPMA potrafi tam pozmieniac wszystko to niech sie nie meczy i niech przerobi NETCODE i zostawi osp takim jakie bylo ...
Ostatni pytanie, czy to prawda ze grajac na pingu 0 w OSP i CPMA.vq3 LG "lapie" TAK SAMO i zabiera TYLE SAMO ?
Dzieki

__

VIP
[fhn]AL|EN

2007-12-29 14:30:09

Zasady Cpma.vq3 to to samo co BaseQ3.vq3 i NIC nie jest "zmienione", poprawiane są tylko błędy baseq3 jak i OSP (np zablokowane respawny na ztn3tourney1 itp)

"cg_FajneOSP 1 i miec wyglad/dzialanie [ respy!, dmg, itd - PROCZ SUPER NETCODE'u ] z OSP ?"

Masz respy takie jakie powinny być w niezabugowanym OSP, dmg takie jak jest w OSP - chyba nie sądzisz, że ktoś ci będzie przenosił wszystkie opcje z OSP do Cpma bo tu nie umiesz skorzystać z SuperHUD's ?

Co do pytania odnośnie LG no to niech powiedzą ci co katują jeszcze OSP, albo przeczytaj sobie changelog i spróbuj znaleść CHG: LG damage incensed in vq3

__
Ta strona umarła...

Użytkownik
n4rf

2007-12-29 16:58:13

ale po co czytac changelogi skoro czuc wyrazna roznice w czasie gry? @_@

__

Użytkownik
Forem

2007-12-29 17:10:17

Lekki oftop: czego teraz dokładnie trzeba, by pograć w q3? Jakiej wersji cpma?

__

Użytkownik
Zielek

2007-12-29 18:41:12

Wiec tak, jesli poprawiasz bledy to zarazem ZMIENIASZ (cos) .... wiec nie pisz ze nic nie jest zmienione skoro piszesz ze jest .

"respy takie jakie powinny byc " ? czy respy takie jakie tworcy cpma MYSLA ze powinny byc ? Respy sa zmienione .

"chyba nie sądzisz, że ktoś ci będzie przenosił wszystkie opcje z OSP do Cpma bo tu nie umiesz skorzystać z SuperHUD's ?" - to juz absolutnie glupie alienie :DDDDD
Twoje stwierdzenie "przenosil wszystkie opcje" jest smiechowe :D Nie chce by mi ktos przenosil cokolwiek , ja nie chce super-lol-huda :D, daj mi kurwacmac huda z OSP i eot :)
Hud jest zmieniony.

Skoro cpma.vq3 to baseq3.vq3 - wiec: movement jest zmieniony.

LG ... nie rozumiem odpowiedzi ALIEN .. a pytanie bylo proste mysle jak dla czlowieka ktory costam z q1 potem q2 i costam pisales ze znasz sie i q3 i ohoho.

Po odpowiedziach ktore dostalem, mimo ze chcialem sprobowac cpma.vq3 ctf - atm ... nie dzieki ...

__

Użytkownik
DeTonator

2007-12-29 20:38:15

quad h.j z nim, ale tyle razy co minolem juz "gumke" na ztn to moje... tera trza dobrze trafic zeby nie zawadzic ryjem o sciane probujac ją zebrac na pełnej predkosci:| - jest mniejsze jak nic

__

VIP
[fhn]AL|EN

2007-12-30 14:32:11

Zielek - mogę ci wszystko dokładnie wytłumaczyć, tylko musisz mi obiecać że mnie wysłuchasz a nie powiesz "peplaj peplaj a ja i tak wiem swoje"

Mały test: Czy możesz zaakceptować to, że LG NIGDY URWAMAĆ NIE BYŁO ZMIENIANE ?
Jeżeli czujesz inaczej OK ale czy możesz sobie wbić do głowy, że nikt nie grzebał w kodzie przy LG ? Jeżeli dotrze to do ciebie to mogę zacząć pisać dalej ...

__
Ta strona umarła...

Użytkownik
fur1

2007-12-30 14:49:01

Mysle ze nikt by sie nie czepial gdyby nie nazwali tego vq3. To jest calkiem inny mod i w niczym nie przypomina vq3 :) Przeraza mnie poziom bugow w tak "rozwijanym" dodatku :x Osp moze jest stare i nie ma takich fantazyjnych mozliwosci konfiguracji ale nie ma tylu bugow odpychajacych i utrudniajacych rozgrywke.

__

VIP
[fhn]AL|EN

2007-12-30 15:10:56

"To jest całkiem inny mod i w niczym nie przypomina vq3 :)"
Gościu chyba źle wstałeś bo zaczynasz mnie już irytować swoją paplaniną - nie lubisz to nie graj ale nie możesz takich bzdur wygadywać bo naprawdę to śmiesznie wygląda

"nie ma tylu bugow odpychajacych i utrudniajacych rozgrywke."
Bug z Rakietami jest znany od 2001 roku i w OSP też jest. Na dodatek w OSP są blokowane respawny na ZTN ale co to ciebie obchodzi - ty i tak powiesz, że błędy w OSP nie mają znaczenia, natoniast w Cpma to "odpychają i utrudniają rozgrywke."

Daruj już sobie OK ?

__
Ta strona umarła...

VIP
P!thrawn

2007-12-30 15:15:43

utrudniajacych? no mi nic nie utrudnia ;o

__

Użytkownik
sianko

2007-12-30 18:48:56

cpma dazy do oddzielenia sie od q3 wiec potrzebuje nowych ikon, dzwiekow i wielu innych rzeczy

__

Użytkownik
fur1

2007-12-30 19:47:13

http://rapidshare.com/files/80130707/bug_.dm_68.html

Pokaz mi taki blad w osp.

__

Użytkownik
yeltzyn

2007-12-30 20:19:33

Ja natomiast mam następujące pytanie:

Co jest nie tak z netcodem, a dokładniej z detekcja kolizji ([url=http://en.wikipedia.org/wiki/Collision_detection]collision detection[/url]) bo to nie jest wina map, że zahacza sie o ściany (wystające meshe to błędy początkujących maperów). Nie przypominam sobie, żeby w starszych wersjach CPMA

__
więcej sprzętu niż talentu

Użytkownik
qwe

2007-12-30 22:54:55

superhud ??
jak to wlaczyc ?

__

Użytkownik
qwe

2007-12-30 23:00:01

jakie zabklokowane respy na ztn3 ?

__

Użytkownik
qwe

2007-12-30 23:05:12

hahahaha niezly bug znalazles :D
mnie tez w**** rakietnica, pare tazy gralem na lanie strzelilem wprost pod nogi przeciwnika i NIC, 0 damage'u
2 slowa do arqona: SPIEPRZAJ DZIADU !

__

Użytkownik
qwe

2007-12-30 23:06:42

hah dokladnie, jak gram w cpmavq3 to praktycznie w kazdym meczu pare razy zachaczam o sciane, czasami wrecz seryjnie sie o nie obijam czego nie bylo np w cpma 1.40 ani w OSP

__

VIP
[fhn]AL|EN

2007-12-30 23:17:51

http://www.promode.org/forum/viewtopic.php?f=2&t=3929&st=0&sk=t&sd=a&start=10

Tu sobie przeczytaj ...

__
Ta strona umarła...

Użytkownik
qwe

2007-12-30 23:56:31

OMG ale mi to BUG ://
na dm6 masz 10 spawnow i tez na poczatku uzywane est tylko 4-5
po prostu niektore miejsca nie moga byc uzyte jako spawn na poczatku bo to daje strasznie nierowne szanse

jakos nikt do tej pory nie narzekal
arqon oczywiscie musi cos zmienic, eh...

__

VIP
[fhn]AL|EN

2007-12-31 00:05:41

Naucz się angielskiego lepiej hahaha

__
Ta strona umarła...

Użytkownik
qwe

2007-12-31 00:33:12

znam 10x lepiej od Ciebie...
a rzucilem tylko okiem bo umieram ze zmeczenia a Tobie nigdy nie chce sie napisac o co chodzi tylko potrafisz napisac "poszukaj na forum", "dowiedz sie na IRCu" itp.
juz lepiej nic nie pisz
przynajmniej klotni nie bedzie

__

Użytkownik
n4rf

2007-12-31 01:15:27

cpma\docs\HUD.txt

__

Użytkownik
fur1

2007-12-31 02:32:06

http://www.wrzuta.pl/film/kcv2A9lS8F/

__

Użytkownik
Zielek

2007-12-31 04:09:58

-"
Zielek - mogę ci wszystko dokładnie wytłumaczyć, tylko musisz mi obiecać że mnie wysłuchasz a nie powiesz "peplaj peplaj a ja i tak wiem swoje"

Mały test: Czy możesz zaakceptować to, że LG NIGDY URWAMAĆ NIE BYŁO ZMIENIANE ?
Jeżeli czujesz inaczej OK ale czy możesz sobie wbić do głowy, że nikt nie grzebał w kodzie przy LG ? Jeżeli dotrze to do ciebie to mogę zacząć pisać dalej ...
-"

Troche to dziecinne [ jak zjesz warzywa to dostaniesz tego cuksa ...] ale ok, wysluchalem Cie ....
Akceptuje to ze "nikt nie grzebal w kodzie przy lg" - ZROZUMIALEM
Pragne tylko nadmienic ze jak masz sok z truskawy to go sie robi z wody ,truskawowego wywaru i innych koloro-slodzikow ... jezeli nikt nie grzebal [nie sprowadzil innej odmiany ] w truskawach ,tylko po prostu wode mineralna "kazahstanskoje pryki" zakupil - bo smaczniejsza i krystalicznie czysta ,to sam przyznasz ze smak napoju sie zmieni . Ale to tak tylko zeby zobrazowac ci co u mnie we lbie siedzi.
Wyjasnilismy sobie sysko wiec pokornie czekam na wyjasnienia .
Dzieki.

__

VIP
P!thrawn

2007-12-31 13:07:32

Tak na przyszłość:
"rzuciłem tylko okiem" - To jak nie przeczytałeś do końca to nie komentuj tego :D Proste, a wszyscy będą szczęśliwi :)

__

Użytkownik
qwe

2007-12-31 18:10:27

no ale takie sa wypowiedzi aliena,
"blablabla poszukaj na forum"

__

Użytkownik
qwe

2007-12-31 18:37:59

AHAHAHHAH !!!!!
pokazcie arqonowi ten film
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D:
big [+] :)

__

Użytkownik
qwe

2008-01-01 20:06:58

no to juz jest przesada
ten cpma jest zjebany
juz chyba 10 mecz z kolei na schodach kolo RA na prodm6, gdy trafie prosto pod nogi wroga nie zadaje mu obrazen
zenada, dostalem pare raili zza sciany

najgorszy blad jaki do tej pory mi sie przytrafil to zabicie wroga na dm17 na RA strzelajac railem w kladke na ktorej stoi :|||

poza tum niech spiernicza mowiac, ze zolty timer w ostatniej minucie gry z osp mu sie nie podoba
niech wy*****a z tym swoim badziewnym cpma

__

VIP
[fhn]AL|EN

2008-01-02 17:09:03

Hahhahahahhahah właśnie się dowiedziałem, że to BUGI W OSP powodują, że teraz widzicie magiczne reile niby daleko od modelu hahahhahahhaha

ja nie mogę - już naprawdę myślałem, że z tym reilem to coś nie tak hahah ale OSP mnie zawsze zadziwia hahah

tylko napiszę jeszcze w czym rzecz:

W Cpma RG trafie TAM GDZIE JESTEŚ ale jeżeli masz ping 50 i RG cię trafi to wyświetla te trafienie 50ms później ze względu na ping ALE z TĄ SAMĄ POZYCJĄ STRZAŁU - więc widok się tak jakby "porusza" ale tak naprawdę ten efekt jest spowodowany brakiem laga z OSP
bo w OSP widok jest "opóźniony" o 50ms, czeka na kolejną klatkę z serwera i trafienie z RG jest wyświetlane z lagiem.

Bug ze splashem naprawią i mam nadzieję, że zamkniecie się w końcu paplarki/narzekadła ...

__
Ta strona umarła...

Użytkownik
yeltzyn

2008-01-02 17:18:46

Dzięki za aktualizacje, a co z "klejącymi ścianami"?

__
więcej sprzętu niż talentu

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

886 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie