Wypożycz nasz serwer CoD4 na mecz

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
maXym

2007-11-29 11:13:16

Drabinki w ClanBase wystartowały. Zapewne nie jedna drużyna chciałaby już zainaugurować oficjalnie swój występ na nowej platformie, jednak często jest to uzależnione od pewnej rzeczy.

Mowa oczywiście o serwerze do gry. Aktualnie niewiele polskich drużyn takowy posiada, co znacznie utrudnia grę.

Z tego właśnie względu postanowiliśmy wypożyczać klanom nasze serwery. I tak w godzinach wieczornych możliwe jest wypożyczenie jednego z naszych serwerów FFA.

Jesteśmy w stanie udostępnić góra 3 serwery publiczne (jak wyżej napisałem, jedynie wieczorami) klanom do swobodnych rozgrywek w ramach polskiej drabinki ClanBase lub innych gier.

Serwer, przy napiętym grafiku, każda drużyna może wypożyczyć na maksymalnie dwie godziny, aby dać szansę każdemu. Z racji tego jednak, że dysponujemy trzema serwerami, które możemy pożyczać, wariant ten wydaje się mało prawdopodobny, a więc drużyny będą mogły korzystać z serwera nieco dłużej. Wszystko zależy od grafika.

Co zrobić aby pożyczyć serwer? Wystarczy przesłać maila na adres z następującymi informacjami:

- Nazwa drużyny, która wypożycza serwer oraz nick lidera
- Cel wypożyczenia (CB, inna liga)
- Godziny w których serwer jest potrzebny (np. 29/11/2007, od 21:00 - 22:00)

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

6569 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie