Anime i Animowane

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
Pajda

2004-04-11 14:09:33

Jak lubisz typ Oh! My goddess to koniecznie obejrzyj Hand Maid May. Takze nieco bardziej romantyczne Video Girl Ai moze sie podobac :)

__

VIP
Pajda

2004-04-11 14:11:22

Hah wlasnie przypadkiem znalazlem plyty z Sabre Marionette J i DNA^2, tez polecam, az sobie obejrze po raz nty (niestety brakuje mi odcinkow SM J to X powyzej 10tego) ;P SMJ to klasyczna odrobina smiechu + rozczulanie sie, DNA^2 bardziej romantyczne.

__

VIP
Pajda

2004-04-11 14:15:01

GunsmithCats ma fajny klimat i design ale nudnawe. Zreszta po przeczytaniu pierwszych 4 tomikow mangi stwierdzam, ze anime to nawet nie cien mangi :P

Kto by przypuszczal, ze Minni May w wieku 13 lat zaczela pracowac w burdelu, a teraz majac 17 rznie sie na lewo i prawo i robi co trzeba ustami :P Albo scena z Rally w toalecie ;P Rozwalka, eksplozje, latajace czlonki etc. :P

__

Użytkownik
gÓpek

2004-04-12 12:12:21

Widze , ze masz sporo mangi&anime o_O :D Ja tam mam tyle , co sobie kolezanka zalatwi ( kiedys sciagalem z neta ,ale juz mi sie nie chce ;D) . A co do Video Girl AI to widzialem mange ;D

__

Użytkownik
zawisz

2004-04-14 20:50:01

mi sie DNA nie podobalo :P
ale za malo tu sie pisze o mandze a za duzo o anime :P
no wiec zeby zapelnic ta luke wymienie kilka tytulow zajebistych mang :F

~Bleach (niesamowita , inne slowo nie przychodzi mi na mysl )
~Black Cat (zajebista manga o legendarnym zabojcy ktory stal sie lowca nagrod - to ten koles z mojego avatarka :D)
~Tenjo Tenge (sam dopiero przeczytalem 1 tom ale juz widze ze bedzie dobra , duzo walki czyli to co tygryski lubia najbardziej :P)
~Zombie Powder ( chyba nadal mozna sciagnac z TW)
~Fullmetal Alchemist ( wypuszczaja co jakis czas na TW ale za wolno im to idzie , zdecydowanie polecam , momentami smieszna , momentami smutna ale bardzo dobra :) )

Teraz kilka przy ktorych boli przepona ;)
~Midori no Hibi ( o chlopaczku ktory budzac sie pewnego dnia ma zamiast reki panienke - od pasa w gore zeby nie bylo :F)
~My name is Zushio
pozniej cos jeszcze dorzuce :) jak macie jakies pytania to walcie :)

__

VIP
Pajda

2004-04-14 22:57:53

Hmm z wymienionych tylko do Black Cat nie mialem cierpliwosci sie wczytac, widac trzeba nadrobic.
Co do Zombie Powder to imo na glowe bije pozniejsze Bleach tego samego autora i strasznie ubolewam, ze nie bylo dokonczone :(

Z mangi polece przygodowe Hunter x Hunter by TW (i dalej by MS) oraz MAR (Marchen Awakens Romance) by SC .

Kazdy chyba slyszal o Hikaru no Go... genialne... TW mnie wkurzylo, ze brakowalo do konca chyba 2 chaptery i raczyli nas "radosna" informacja o licencji (z pierwszej reki mieli info...).

Jak TW czytasz to pewnie znasz 666satan i eyeshield21... nawet niezle ale szkoda ze tak sie slimaczy TW ze wszystkim :(((

Jezeli hentai nie odrzuca to koniecznie trzeba przeczytac Futari Ecchi, takie hentai... hmm edukacyjne z deka ;) Szczerze mowiac jest w nim taki ladunek humoru, ze brechtalem sie mocniej niz z jakiejkolwiek innej mangi. genialne genialne genialne... by CX.

Z takich "innych" to romantyczno-komediowe-dziwne Perfect Girl Evolution by AW oraz Hajime no Ippo (kreska gorsza niz w anime... niesadzilem ze to mozliwe;P czyta sie fajnie ale anime lepsze jednak w tym przypadku i to sporo) by SC.

Podsumowujac HxH, MAR, Futari Ecchi to power trio :P No i Hikaru ale to kazdy zna :)


ps. aha MAR to kolesia od Flame of Recca (recca znaczy flame swoja droga... fajny tytul;P a i anime niezle;) i jest bardzo podobne z taka roznica, ze jakos bardziej postacie do mnie przemawiaja oraz, ze przedstawia bardziej bajkowy swiat.

__

Użytkownik
zawisz

2004-04-14 23:22:39

Hikaru no Go nie lubie =]
jakos nie moge sie w to wkrecic :P
co do Bleacha to mam 8 tomow (na TW bylo bodajze 6) i nie moge sie doczekac co bedzie dalej :/ na nieszczscie jeszcze nie ma skad sciagnac dalszych chapterow ;(

Hajime oO moj boze , to jest straszne :P przynajmniej kreska , podobno fabule ma zajebista ale sorry, jak to wyglada oO nie bede sobie oczu katowal :P
Wiem , ze kreska to nie wszystko (kumpel pokazal mi mange ktora wyglada tragicznie ale byla nieziemsko smieszna :D - niestety tytol zapomnialem :F)

jak mozna odpuscic BC oO od wczoraj jestem w posiadaniu 10 tomow i sie nie moge oderwac :P

__

VIP
Pajda

2004-04-15 01:12:50

Jestes pierwsza osoba na ziemi, ktora mi powiedziala, ze nie lubi Hikaru :P Powaznie ;P

Hajime no Ippo fakt kreska najgorsza jaka widzialem :P Ja czytam ostro ale z uwagi na to, ze widzialem juz anime. Naprawde goraco zachecam do ogladniecia anime, mimo, ze tematyka bokserska to niesamowicie wciaga, a podczas walk czlowiek sam macha rekami i krzyczy "prawa! prawa!" ;P W momencie wyjscia stalo sie juz praktycznie klasykiem (76 epow, special i movie). I jest tez smieszne momentami ;P

__

Użytkownik
neseser

2004-04-15 06:23:19

Bepop (nikt o tym nie napisal :o)
Berzerk
Full Metal Alchemist
GITS
Great Teacher Onizuka (i o tym tez :o)
Hellsing
Kenshin
Ninja Scroll
Witch Hunter Robin (to tylko chyba ja lubie :])

i jeszcze pare niezlych Naruto, One Piece, Onegai Twins etc... ale wole mroczne klimaty i tak mam jeszcze w **** do sciagniecia :/

__

VIP
Pajda

2004-04-15 11:04:15

Jak Kenshin i Ninja Scroll Ci sie podobaly to koniecznie obejrzyj Peace Maker Kurogane.

GTO fakt niezle. C.Bepopa nie wymienialem bo mnie nudzil szczerze mowiac :PPP Polecam TriGuna tez :P

__

VIP
Pajda

2004-04-15 11:05:26

Jak Kenshin i Ninja Scroll Ci sie podobaly to koniecznie obejrzyj Peace Maker Kurogane.

GTO fakt niezle. C.Bepopa nie wymienialem bo mnie nudzil szczerze mowiac :PPP Polecam TriGuna tez :P

__

Użytkownik
zawisz

2004-04-15 14:31:10

chyba sie nie przekonam bo Hajime ma juz ponad 30 tomow oO

__

Użytkownik
zawisz

2004-04-15 14:35:47

ogladales moze Kenshina ale OAV'ki????
o wiele lepsza kreska niz TV i o wiele powazniejsze i smutniejsze :)
boskie :)

nie wiem czy ktos wspomnial o "Vampire Hunter D : Bloodlust"
jesli jeszcze tego nie widzieliscie to goraco polecam ^^
na prawde warto :]

Pajda : chyba o Trigunie pisalem :)

__

VIP
Pajda

2004-04-15 19:05:36

Pisales i ja jeszcze wczesniej w komentarzu nr. 8 tez :P Ale dobre anime mozna wspominac wiele razy ;PPP

Co do oavek Kenshina to racja, swietne sa. Ale ja niestety widzialem tylko pierwsza serie Reminisence czyli historie jego blizn. Drugiej serii Seisouhen czyli ich historii po latach + retrospekcje nie mam :(

__

Użytkownik
zawisz

2004-04-15 20:26:39

to drugie jest srednie :P
ale Vampire Hunter D musisz zdobyc :>
jesli nie widziales to pozycja obowiazkowa ^^

i jeszcze : jesli znacie jakies dobre stronki z manga do downloadu to z przyjemnoscia bym je tutaj ujzal :P

__

Użytkownik
neseser

2004-04-16 05:28:21

ja tez ova tylko widzialem i to pierwsze drugie olalem bo podobno nie trzyma poziomu... a co do tv edycji to watpie ze kiedys obejrze bo anime seansy solo sux :P

__

VIP
sEctOr

2004-04-16 10:02:01

hell sing jes wypas !
podobno ma byc 2ga częsc niedlugo ;) tylko czekac.
btw. kozackie z pewnoscia bedzie ghost in the shell 2 movie. jak narazie trailery rox.
a przy okazjoi to slyszal ktos ze ma wyjsc Evangelion tyle ze normalny film ;) to bedzie dopiero wypas zobaczyc te biegajace mechy :)

a ogladal ktos apelspeeda? fajne to ?

__

VIP
Pajda

2004-04-16 15:03:48

apelspeed ?
Pierwsze slysze, nawet animenfo milczy. Nazwa podobnie brzmi do Apple Seed (mam mange). O czym to ?

__

Użytkownik
zawisz

2004-04-16 15:38:18

mysle ze sectorowi chodzi o apple seed'a :)
qrde mam ta mange w 2 "tomach" to "zajebiste" polski wydanie :/
anyway sector ja myslalem ze apple seed jeszcze nie wyszedl , widzialem dopiero promo - jak na moj gust troche za bardzo wspomagane komputerami :F
o filmie NGE slyszalem (nawet pogloski ze Shinjiego ma zagrac chlopaczek ktory gral Harrego Portera :F).
A jak was kreca takie filmy bardziej niz mniej robione na kompie to polecam sciagniecie promo filmu opartego na Final Fantasy 7 =]

__

VIP
Pajda

2004-04-16 17:46:41

Ja tez mam to 2 tomowe pl wydanie.
Co do anime to przeciez jest http://animenfo.com/animetitle,46,mmormm,appleseed.html ;PPP I gry niewiele mlodsze tez ;)

__

Użytkownik
zawisz

2004-04-16 20:30:17

nie wiedzialem ze cos takiego powstalo :)
w kazdyn razie powstaje cos nowego :P

__

VIP
sEctOr

2004-07-11 16:11:04

ja ostatni ogladalem jungle wa itsumo hale nochi guu! wszystkie serie ! prezciez to jest zajebiste ;-)) nigdy w zyciu sie tak nie smialem z zadnej komedii ;-D

__

Użytkownik
und

2004-07-11 16:51:15

Dajcie linka do slayers : )

__

VIP
sEctOr

2004-07-11 17:02:13

:P poszukaj w internecie ! co chwile linki bosz

__

Użytkownik
Kabu

2004-07-11 18:57:47

Jedyne dobre anime jakie widzialem to DBZ :) szkoda ze juz nie leci w tv:(:( a wlasnie ma ktos linki skad mozna sciagnac pelne filmy DBZ???

__

Użytkownik
Azatoth

2004-07-11 22:33:06

ghost in the shell
ninja scroll
D - wampire hunter
dbz :D

__

VIP
sEctOr

2004-07-12 00:07:10

a co mozecie mi powiedziec o full metall alchemist ?

__

Użytkownik
und

2004-07-12 00:52:53

Kabu mam 2 cd z filmami DB. poszukaj w kazzie :]

__

Użytkownik
cannabis

2004-07-12 01:53:55

dragonbul > all !
;@

__

VIP
sEctOr

2004-07-12 09:51:23

ci co mowia z dbz > * pewnie widzieli tylko dragonbole w telewizji i nie maja pojecia co to jest dobre anime ! smutne ;-(

__

VIP
acci

2004-07-12 10:02:39

morda plebs tbh.

__

VIP
sEctOr

2004-07-12 10:18:49

a ty juz napewno :-)

__

VIP
fragmat1c

2004-07-12 12:24:29

anime i te sprawy to jest jedna z wielu rzeczy na mojej 2do liście ;) zawsze mnie ciekawiło jak coś takiego może być tak popularne :)

__

VIP
sEctOr

2004-07-13 00:57:28

najwyzszy czas by zaczac aaaaj? ;-)

__

VIP
fragmat1c

2004-07-13 12:47:21

w sumie to jest kilka rzeczy przed tym ale co tam ;) aaaj! ;)

__

Użytkownik
Red!ps

2004-07-17 12:20:54

dragon bal Z i jest zajebiscie :)

__

VIP
Pajda

2004-07-17 13:01:01

Blyskawiczny transfer! \o/

__

VIP
Pajda

2004-07-17 13:03:21

Jest popularne bo moze byc tym wszystkim czym film fabularny, a nawet wiecej bo nie dotycza go ograniczenia.

__

VIP
sEctOr

2004-07-17 14:00:14

a jakie inne anime jeszcze ogladales ?

__

VIP
Pajda

2004-07-17 14:50:20

Czarodziejke z Ksiezyca i Pokemony ;)

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

6360 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie