Access is Denied ?

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
grubka

2007-11-09 21:01:39

Mam problem, mianowicie kiedyś zainstalowałem sobie Viste, po tygodniu meczenia się z 1gb ramu postanowilem wrócić na xp i nie formatując dysku zainstalowałem WinXp na drugiej partycji. I teraz pojawił się problem bo brakuje mi miejsca na pierwszej partycji a 8 gb zajmują foldery program files i windows które poprostu leża odłogiem :o przy probie usunięcia przez shift delete pojawia sie komunikat Access is Denied, to samo przy próbie usunięcia w trybie awaryjnym (to chyba jasne :s) i w konsoli ratunkowej uruchomionej z płyty winxp.
Jest jakiś cudowny program który omija te zabezpieczenia ? Jeżeli nie to czy jest jakaś inna opcja żeby pozbyć się tych winszitowych folderów za wyjątkiem format c:?

__

Użytkownik
yeltzyn

2007-11-09 21:13:19

bootloader ma odwolanie do plikow katalogu windows (tych od visty), napewno jest tez jakis wpis w tablicy partycji. Bez formata nie bedziesz mial wg. mnie pozadku na dysku.

__
więcej sprzętu niż talentu

Użytkownik
grubka

2007-11-10 13:25:31

nikt ?

__

VIP
virus~T

2007-11-10 13:35:38

Zaraz zaraz? Chcesz usunąć folder windows i folder program files - to dlaczego nie robisz formata? Nagraj to co masz na tym dysku ważnego na płytę i po problemie. A tak btw: w ogóle z tego dysku na którym jest vista da się cokolwiek usunąć?

A legalnego programu prawdopodobnie nie znajdziesz (bo go nie ma), gdyż naruszałby on prawa dostępu (czyli musiał by je ładnie mówiąc - hackować)

__

Użytkownik
Zippi9

2007-11-10 13:46:39

Jak masz kilka partycji to przenieś ważne dane na tą 2 sformatuj i po kłopocie, jak nie masz miejsca na skopiowanie danych to tak jak virus napisał wypal na DVD i tyle... Zawsze tak robię przed formatem i żadnych danych nie tracę

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

3944 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie