Oficialna strona o warsowie w polsce.

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
chegee

2007-11-08 10:32:38

Czy istnieje jakas? Widze ze servisy ktore byly do tej pory padly i nie mam pojecia czy prace nad nimi beda kontynuowane. W Samo wSw oram dosyc dlugo. Zaczynalem na race (reed) potem ca w klanie [L!N] ostatnio strasznie wypadlem z formy i jedyne co mi zostalo to retrain aima na CA. Pozatym zawsze mialem problemy na duelach ktorych nie mam z kim cwiczyc. Zawsze jest tak ze albo gram z trolem ktory nawet skakac nie umie ani nic nie zbera wiec żadna to przyjemnosc, lub trafiam na czlowieka ktory mnie tak zgnoi ze sie tylko wqrwiam i przestaje mi cokolwiek wychodzic. Stronka jakas by sie przydala bo scena wSw jezeli chodzi o polske w porownaniu do niemiec jest niewielka. Fakt faktem wiekszosc polskich fanow woli gry typu cS gdzie mozna kampic i czekac na fri fraga. Samo wSw nie jest gra latwa i przydal by sie jakis obszerny portal o wszystkim. Z checia przylaczyl bym sie do redagowania takowego. W wSw gram od 0.12 hehe i pamietam czasy jak w race byla jedna mapa ^^. Jezeli chodzi o sam race hmm. Jakies sukcesy? W racetkach udzialu nigdy nie bralem bo raz ze praca drugi raz studia i jakos nigdy nie mialem czasu akurat jakiegos dnia i wypadala mi mapa z rankingu wiec nie bylo sensu kontynuowac caly konkurs. przed 0.3 ponad miesiac czasu bylem w top5 na serverach sochejca. Po wyjsciu 0.3 przezucilem sie na CA i to byl raczej moj wielki blad. Teraz ani formy w skakniu (chociaz troche tam zostalo i przydaje sie w standardowych grach) ani aima bo nigdy tak intensywnie go nie cwiczylem. Ogolnie to nie mam z kim i gdzie cwiczyc bo skakanie samemu po mapach nudzi sie niesamowice. Przydal by sie invite do jakiegos polskiego klanu odnosnie CA jezeli nadal mial bym to kontynuowac lub eventualnie poznanie osob co do race. (podejrzewam ze po wyjsciu 0.4 bedzie znowu restart na sochejcu i chcialbym sie do tego jak najlepiej przygotowac by znow przynołlajfić mapki)

W zasadzie temat nic nie wnoszacy. Klika kwesti poruszonych. Czekam na odpowiedz.

p.s nienawidze irca :P (xfire,ts,vent jak najbardziej)

__

Użytkownik
mbronka

2007-11-08 14:46:01

practice, practice, practice (c) fatal1ty

a od czytania skilla nie nabierzesz

__

VIP
Grmx

2007-11-08 14:53:43

:)

__

VIP
V!ct!M

2007-11-08 15:04:14

1. juz nie
2. istnialo, warsow.owned.pl :s i nawet bylo bardzo aktywne (czerwiec - listopad 06), pozniej cale owned mialo slawne problemy z serwerem i przez kilka miesiecy stronka nie dzialala. poza tym przepadlo wiele ciekawych tekstow (np. moja relacja z lps 2, ktora robilem 2 dni :E ze zdjeciami, 10 wywiadami, filmikami i mnostwem tekstu i duzo newsow grumxa i innych osob)
3. teraz po zamknieciu i ponownym otwarciu owned kilka dni temu widzialem strone, ale teraz znow wiekszosc owned nie dziala (zostalo tylko kilka sekcji, moze wlasnie tylko te beda kontynuowane)
4. nie bardzo jest obecnie dla kogo pisac. co innego w wakacje rok temu gdy gralo kilkadziesiat osob, a co innego gdy gra kilka(nascie).
poza tym tutaj (eSp) jest sporo newsow o wSw i chyba prezentuja sie najlepiej ogolnie ze wszystkich serwisow europejskich o wSw. malo osob ktore nie graja w wSw wejdzie na strone tylko o tej grze, za to tutaj sporo ludzi moze cos od czasu do czasu przeczytac (chyba ze maja odznaczone wSw w profilu :P)

__

VIP
priAm

2007-11-08 15:45:46

Oficialna? No bez jaj

__

Użytkownik
Linkin

2007-11-09 08:44:15

"Pozatym zawsze mialem problemy na duelach ktorych nie mam z kim cwiczyc." - no w sumie dużo osób w to nie gra, ale zawsze ktoś sie chyba znajdzie na serwerze albo ircu zeby pograć duele, hm?

__

Użytkownik
chegee

2007-11-09 11:52:32

Mowilem ze problem jest tego typu ze albo sie gra z trolem ktory nie zna podstawowych zasad albo gra sie z typem gdzie mecz konczy sie po 10 minutach wynikiem 20:1 Zadna z tego motywacja. Jak bede w chacie jutro wbije na irca i sproboje jakos z kims zagadac i pograc. Moze cos mi podpowiecie. Z checia wkrecil bym sie w duele i startowal w zawodach. Brakuje mi jednak praktyki... Z move nie mam problemow żadnych. Kwestia aima tez jako tako bo wypoczety na amfi lg mam kolo 60 a rakiety 40. Prediction tez jako taki. Nie wiem gdzie tkwi problem. Mowili ze nie dobijam jak przeciwnik ma malo hp i zamalo strzelam... Dlatego poprostu musze sie ograc ale nie ma z kim.

__

Użytkownik
rox.

2007-11-09 14:05:08

mogę z Tobą sprobować :D ale jestem nabus :D

__
:S

Użytkownik
chegee

2007-11-09 17:54:51

Jezeli zbierasz itemki skaczesz i strzelasz to mozemy zagrac :P Mapa nie gra roli. Bede dzisiaj w domu tak kolo godziny 12 to tak do 3-4 mozem poorac mapki. Jak bede w domu (kurwa ciagnac sie tym abtonem z siedlec do wawy 2 godziny....) to wbije na irca i jakos sie zgadamy. Do tej pory prosil bym cie o sciagniecie xfire. Ulatwi nam to wbicie na ten sam server. Wiecej informacji dam na gg (2019137) jak juz dojade do domu.

Pzodrawiam.

Edit: Fajnie by bylo gdyby ktos jeszcze bardziej ogarniety obadal jak gram i mi conieco podpowiedzial w czym tkwi problem. Za pomoc stawiam Browca jak ktos jest z wawy :]

edit2:Jednak nie bede dzisiaj w domu. Zostaje u starszej na noc. W takim razie mozemy sie ustawic jutro tak kolo godziny 13:00 pasi?

__

Użytkownik
Linkin

2007-11-10 08:59:26

lg masz 60 na amphi? no to szacunek stary..

__

Użytkownik
rox.

2007-11-10 16:09:14

kurde ;/ nie odpowiedziualo CI ;/ niestety ale nawet o tej porze w domu mnie nie bylo ;x jak co to mozemy zagrac o 22/23 lub pozniej? ok? pisz na gg: 2837575

__
:S

Użytkownik
chegee

2007-11-10 19:35:22

teraz jak gralem mialem lg 53 rl 42... to zalezy od zmeczenia... co z tego jak na dulach praktycznie kazdych w dupe. Posiedzialem na ircu... od 15 do 19 nie bylo z kim zagrac. Jedna osoba sie ruszyla to wpierdol na maxa. 2 mapki i sobie poszedl. Na #warsow zbytnio zainteresowania tez nie ma..Chyba odpuszcze do 0.4 jak znow bedze naplyw nowych graczy. Pozatym... czlowiek gra od 0.12 praktycznie a miejsca w becie dla niego niema :o

Deo daj cynk na gg jak bedziesz mogl pyknac.

/łajn off

__

VIP
V!ct!M

2007-11-10 19:39:45

nie wiem jak Ty chcesz zeby ktos z #warsow wszedl, skoro nawet ip nie podasz :| juz pomijam fakt, ze 90% osob nie bedzie chcialo grac na polskim serwerze. wejdz na ktorys djith albo inny popularny i poczekaj

a odnosnie 0.4, to "staz" nie ma wplywu na bycie testerem

__

Użytkownik
chegee

2007-11-10 22:45:51

sporo racji w tym co gadasz "aczkolwiek" w niektorych kwestiach sie nie zgodze. Ja i damage jako jedyni biegalismy na poziomie. Nikt sie tak naprawde z polakow race nie interesowal. W 0.3 bieganie poniekad stracilo sens glownie na przyspiesozne rakiety. Ciekaw jestem jak rozwiaza problem sprinterow w 0.4. W 0.3 spier****li zabawe wszystkim fristajlowcom w tym mi, dlatego przeszedlem na CA ktore imo zjechało mi move i praktycznie w tym momencie na serverach od biegania nie jestem w stanie zlapac sie nawet w top 10. Mile czasy wspominam chodz czasu na rcth nie mialem bo zawsze mi wypadl jakis dzien w pracy gdzie wypadala mi mapa z trojbiegu, dlatego tez nie startowalem... Teraz robote zmienilem i gdyby pozostawiono stara fizyke z checia zaczal bym znow rashowac, bo nic tak mnie nie demotywuje jak 30:-1 na duelu. Byc moze poprostu sie do tego nie nadaje i wole rywalizowac bezdotykowo :P Fakt faktem ze w CB na CA razem z chlopakami z [L!N] trzymalismy topa az do momentu usunieciaWSW z wszystkich drabinek.
Odnosnie jeszcze polskiej sceny. Sam fakt ze w niemczech gra jest strasznie popularna a Polsce tylko nie liczni zachwycaja sie warsawka jest dla mnie zagadka ktorej do tej pory nie rozpracowalem. Grajac na race 2/3 ludzi to byli wlasnie niemcy. Dobrze znany jesuz czy ludzie z soha to wlasnie szfaby...

__

Użytkownik
chegee

2007-11-11 12:01:33

sporo racji w tym co gadasz "aczkolwiek" w niektorych kwestiach sie nie zgodze. Ja i damage jako jedyni biegalismy na poziomie. Nikt sie tak naprawde z polakow race nie interesowal. W 0.3 bieganie poniekad stracilo sens glownie na przyspiesozne rakiety. Ciekaw jestem jak rozwiaza problem sprinterow w 0.4. W 0.3 spier****li zabawe wszystkim fristajlowcom w tym mi, dlatego przeszedlem na CA ktore imo zjechało mi move i praktycznie w tym momencie na serverach od biegania nie jestem w stanie zlapac sie nawet w top 10. Mile czasy wspominam chodz czasu na rcth nie mialem bo zawsze mi wypadl jakis dzien w pracy gdzie wypadala mi mapa z trojbiegu, dlatego tez nie startowalem... Teraz robote zmienilem i gdyby pozostawiono stara fizyke z checia zaczal bym znow rashowac, bo nic tak mnie nie demotywuje jak 30:-1 na duelu. Byc moze poprostu sie do tego nie nadaje i wole rywalizowac bezdotykowo :P Fakt faktem ze w CB na CA razem z chlopakami z [L!N] trzymalismy topa az do momentu usunieciaWSW z wszystkich drabinek.
Odnosnie jeszcze polskiej sceny. Sam fakt ze w niemczech gra jest strasznie popularna a Polsce tylko nie liczni zachwycaja sie warsawka jest dla mnie zagadka ktorej do tej pory nie rozpracowalem. Grajac na race 2/3 ludzi to byli wlasnie niemcy. Dobrze znany jesuz czy ludzie z soha to wlasnie szfaby...

edit:poprawione :P

__

Użytkownik
sacret

2007-12-09 16:28:10

Hej V!ct!m czy to przypadkiem nie Ciebie lalem w q3? :)

__

Użytkownik
sacret

2007-12-09 16:32:19

...ale i tak szacun, z checia zobacze co to ten Warsow, widze ze nawet istnieje scena.Wlasnie pobieram wersje 0.32,nie bardzo sie znam wiec zadam glupie pytanie. Stoja w sieci jakies servery na tej wersji? :)

__

Użytkownik
a1mar

2007-12-09 17:23:05

No oczywiście, ze stoja, az tak zle nie jest ;p
Jako przegladarke/wyszukiwarke serwerow polecam Qtrackera.

__

VIP
Grmx

2007-12-09 19:43:42

kquery wyszukuje ~200 serwerów.

__

VIP
V!ct!M

2007-12-09 22:01:18

nie, nie mnie :E juz bylo duzo razy tlumaczone

ja sobie gralem w q2 pod takim wlasnie nickiem (V!ct!M)
w q3 gral rowniez kto inny o podobnym nicku (vtm/victim9k)

no i jeden o drugim nie wiedzial, az do wyjscia q4, gdzie spotkalismy sie na kanale ff :D ale postanowilismy, ze kazdy zostanie przy swoim :)

ja gram w wsw, on gra tera chyba w cod4

poza tym i tak jak widac coraz czesciej jest vicek, bo nawet jak mialem nicka V!ct!M to i tak 90% osob, czy to w necie czy na lanie mowilo vicek :)

i pod nickiem V!ct!M gram w sumie tylko w trwajacych turniejach, zeby potem nie bylo problemow ze na innym nicku :) a w QCupie (www.crossfire.nu) jest juz vicek :)

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

4022 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie