Znowu skrypty...

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
obur

2004-04-05 14:26:57

Mam problem robilem sobie ostatnio skrypta na rj i kurwa czsem pierwszy rj wychodzil a potem za chuja do pionu nie chcial wyskoczyc . Po drugi nie moglem strzelac spowodowane to jest zapewne komeda "wait" - wiec niech ktos zuci mi jakis przyklad dzialajacego skrypcika - i plusik gwarantowany (ps. szykuje sie do szkolnego turnieju i musze wszystkich wyorac :)))) )...

__

Użytkownik
El-Mo

2004-04-05 16:03:10

Loodzie nie urzywajcie skryptów =} Ja niewiem bo nigdy nie urzywałem tego, ale może być to spowodowane tym że traciłeś pakiety. Tak samo jest gdy naciskasz zmianę broni, a nic się nie dzieje bo Q3 wysyła chyba każdego snapshot-a tylko raz, a jak nie dojdzie to jakbyś tej broni nie zmienił dla serwera. No ale kodu nie czytałem i są to czyste przypuszczenia =P Ten turniej szkolny jako że szkolny będzie LAN-owy, więc tam pakietów tracił nie będziesz (chociarz jak ktoś namiesza w configu serwera to kto wie).
A tak na koniec to nie urzywaj skryptu tylko naucz się robić manualnie, wiem to dla niektórych za trudne ale więcej jest plusów niż minusów.

__

VIP
aphex

2004-04-05 16:25:00

masz tu dwa rozne skrypty - hf

seta rj "vstr +rj; wait; wait; vstr -rj"
seta -rj "-attack; -moveup; cl_pitchspeed 140; centerview"
seta +rj "cl_pitchspeed 5000; +lookdown; wait; wait; wait; -lookdown; +moveup; +attack"
bind capslock "vstr rj"

seta rjump "+moveup;wait;+attack;wait;-attack;wait;-moveup"
bind capslock "vstr rjump"

__

Użytkownik
h1

2004-04-05 16:27:08

sprawdz czy jest wylaczone synchronowanie, czy masz stale 125 fps (to nie powinno miec teoretycznie nic do rzeczy ale u mnie kiedys mialo :D) i sprawdz jaki masz ping ;DDD

__

Użytkownik
blood

2004-04-05 17:04:52

bind XXX "cl_pitchspeed 10000;+lookdown;wait;wait;+attack;+moveup;wait;wait;-attack;-moveup;-lookdown;wait;wait;wait;wait;wait;wait;wait;wait;wait;centerview" Masz i ... daj mi [+] :P

__

Użytkownik
obur

2004-04-06 13:02:15

thx za pomoc plusiki dalem ... a propo manualnie mi wychadza zajebisscie rj ale tza byc na czasie, a po drugie czasem wygodniej jest taki skrypcikk uzyc, ogulnie to w 90% przypadkach robie go recznie no ale dobze go miec zbindowanego pod reka tak na wszelki wypadek - a nawet jeden prosty 9dzialajacy udalo mi sie wczoraj zrobic ale nie jest to wybicie na maxa ale na ztnie i cpma3 sie sprawdza wyskakuje z dolu na gore wiec jest spox - no a wasze sie sprawdzi ... no to thx.

__

Użytkownik
mental

2004-04-11 19:34:35

agreed. ja mialem kiedys skrypty, ale duzo wiecej frajdy czerpe z manualnego robienia rjumpow. :/

__

VIP
vader

2004-04-12 17:38:07

Manual rox ... ja nie uzywam praktycznie zadnych skryptow :P

__

Użytkownik
obur

2004-04-27 12:18:25

no i po turnieju (drugie miejsce :((( ) - skrypt mi sie nie przydal . ale najchujowsze jest to ze myslalem ze na cpm bedziemy grali - gdyby tak bylo to bym mial pierwsze ...wiec chujnia :(((

__

VIP
OnliNE

2004-04-28 00:22:11

eh .. musze rozkminić configa :>

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

1113 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie