Netia - Lepsza perspektywa ?

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
dave

2007-03-20 22:25:16

Witam, czy jest ktos kto skorzystal z rezygnacji neostrady przed 14 luty i podpisal umowe z Netia ? Moja przygoda wygladala nastepujaco:

10 lutego podpisalem umowe z Netia.
16 lutego neostrada przestala dzialac, rozkrosowana linia.
...miesiac bez internetu...
...wieczne proby dodzwonienia sie na infolinie netii, zerowy odzew...
7 marca konsultant Netii powiedzial ze jeszcze nie maja odpowiedzi od TPSA
13 marca konsultantka powiedziala ze od 3 marca !! jest juz zgoda z TPSA i ze dawno moge korzystac z internetu, ale oczywiscie przez 10 dni mialem blad 721 czyli zdalny serwer nie odpowiada. Pomijam fakt, ze Netia miala dzwonic do klienta ze moze juz korzystac z uslugi.
Zaraz po tym telefonie pierwszy raz nawiazalem polaczenie i zaczelo dzialac - oj jaka radosc !
I znowu porazka, umowa na 6Mbit a do dzisiaj (czyli juz przez tydzien czasu) ani razu lacze nie przekroczylo przepustowosci 500Kbit !! Czyli ponad 10 razy wolniejsze niz powinno. I to nie ze w porywach zwalnia, 24h mi tak chodzi i nic nie pomaga - tak ma wiekszosc (jak nie kazdy - dlatego pytam).
A najlepsza jest Infolinia Netii :D Okragla godzine trzeba czekac ze sluchawka w reku na polaczenie bo niestety "wszystkie stanowiska w tej chwili sa zajete. Przepraszamy za oczekiwanie" :D Godzina to przy dobrych wiatrach, a jak juz sie polaczylem to koles mi powiedzial ze przelaczy mnie do innej osoby ktora sie zajmie moim problemem po czym czekalem kolejne 40min, no to sa przeciez kpiny w bialy dzien :D

Jesli jest ktos kto mial jakas przygode z Netia to mile widziane write story, najlepsze sa jazdy z konsultantami.

Jeszcze jeden rodzynek - po jednej z wielu godzin siedzenia ze sluchawka, odbiera konsultantka - pytam sie dlaczego tak dlugo nie mam internetu - a ona pierwsze co sie mnie pyta to czy zainstalowalem sterowniki :D

__

Użytkownik
dave

2007-03-20 22:30:25

Aha, dzisiaj napisalem reklamacje i wysylam jutro faksem i poczta. Nie bede siedzial na telefonie godzinami po to zeby sie niczego nie dowiedziec, albo samych glupot ewentualnie klamstw.

Jesli nic sie nie zmieni to do tygodnia wysylam rezygnacje i biore NEO 1MB Megapromocja. Dla tych co nie wiedza, mozna skorzystac z tej promocji jesli sie zrezygnowalo 14 lutego.

Nie wiem co mnie pokusilo zmienic providera, przeprosze sie z TEPSa i juz nigdy nie bede na nia psioczyl :)

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

8536 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie