Wybór monitora CRT...

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
V!ct!M

2007-02-04 03:46:30

Było już o LCD, to teraz pora na CRT :F Muszę znaleźć jakiś nowy monitor, bo mój dotychczasowy (F700B) "umarł" (odeszed/zmienił miejsce zamieszkania). Może go oddam do naprawy, ale zapewne nie będzie to warte zachodu i pieniędzy, a i tak przyda mi się jakiś nowy...

Przede wszystkim musi być 17 calowy (nie mniej, nie więcej), mieć płaski kineskop no i odświeżanie na poziomie 120 Hz w 1024 (może w końcu pogram w Q2 na więcej niż 90 FPSach :ASD). Choruję na oczy, więc to nie może być jakiś "pierwszy z brzegu".

Jak na razie w oko wpadł mi Flatron 795FT, ma ktoś może taki model? Albo korzystał z niego wcześniej? Jakieś opinie?

Mile widziane też inne propozycje, najlepiej coś z allegro no i niestety tylko do 200 zł (po ostatnich zakupach straciłem wszystkie fundusze :F), ale może się coś znajdzie ;>

__

VIP
V!ct!M

2007-02-04 03:47:09

Przepraszam że nie dałem syren albo czegoś innego w tym stylu :W

__

VIP
Pajda

2007-02-04 04:41:22

Cos na diamondtronie sb czyli Nec FE791SB, lub jego klon Mitsubishi 750 SB. Jezeli nie ma to mozna sie rozejrzec tez za diamondtronem m2 w postaci iiyamy HM703UT lub HM704UTc (roznia sie obudowa). Aczkolwiek juz teraz nie pamietam z glowy ile maks w 1024 wyciagna (ja mam ustawione 100, wiem ze wiecej da rade, ale nie jestem pewien czy 120, glownie 800x600 uzywam).

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

2155 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie