zobacz co robisz....

Dostosuj

  • 1
  • 2
Autor Wiadomość
VIP
overeq

2004-02-29 18:44:49

ktos moze powiedziec ze miesa je sie od zawsze... ze zwierzeta nie boli... ze one sa klupie ale naprawde jedyna glupia osoba jest ta ktora sie tak tlumaczy.... bezsensowna rzez po co? bo bez miesa nie da sie zyc? kto cie tak oszukal? ja nie jem tego swinstwa od 2 lat... w wakacje lekarz mi wcisnol kit ze musze jesc to swistwo... **** a nie prawda to nie bylo spowodowane brakiem witamin poniewarz w owocach i warzywach tez mozna dostac to samo.... dobra do czego zmierzam.... tu jest [url=http://members.chello.pl/g.skrzypiec/animal-veganism.zip]PAK[/url] ze zdjeciami ktory musicie zobaczyc... jesli tego nie zrobie okazecie sie tchuazmi i najgorszym scierwem na ziemi! GJ i GW dla was za ta niepotrzebna masakre... w sumie zdjecia sa o tematyce “testowania waszych gowien na zwierzetach” ale zdjecia z rzezni nie byly by bardziej derastyczne, uwierzcie mi poniewaz sam widzialem!

nijedzenie miesa nie jest dozum wyrzeczeniem.... warto sprobowac...

http://members.chello.pl/g.skrzypiec/2powody.jpg

dobra bo caly temat jest troche inny niz fotki i troche poleciale m w chuj ale chodzi mi o ten pak z fotkami!

__

VIP
overeq

2004-02-29 18:54:43

wiem zupelnie nie na temat... ale jak by nie bylo OT tez po nic nie zostalo wymyslone.... czytajcie czytajcie! moze jakies ALE???

__

Użytkownik
ziel1na

2004-02-29 18:59:34

a po co mi futro?! :> to powinno sie znalesc na forum jakichs pism dla dziewczyn 4 ex. bravo czy glamur :DDDDDDD

a co do miesa to: no coz - jem i jesc bede...

__

VIP
overeq

2004-02-29 19:01:24

pokazuje to jaki jestes mega zajebisty widziles te fotki?? twoj zajebisty azpach adidas napewno nie byl testowany na ktoryms z tych zwierzat dalej utrzymuje GJ i GW a co do bravo i glamur... ach szkoda gadac ale polecam ci pewnie twoj poziom

__

Użytkownik
ziel1na

2004-02-29 19:13:43

chcialem przez to powiedziec ze nie chodze w zadnych futrach wiec co mi do tego
a czy popieram testowanie perfumow i innych rzeczy na zwierzetach to oczywiscie - NIE!
te zdjecia sa tragiczne ale nie powiesz mi ze to ze np. pies ma przbita glowe to sa testy perfumow etc...

__

VIP
overeq

2004-02-29 19:16:13

no nie powiem... sorry psialem pod impulsem czy jak to sie tam mowi... poprstu sie zszokowalem.... sorki :]

__

Użytkownik
ziel1na

2004-02-29 19:19:31

nie no spoko ale IMO wydaje mi sie ze to wszystko to ze stanow jest bo u nas to nawet kiedys cos w dzienniku mowili o znecaniu sie nad zwierzetami w rzezni(!) a co dopiero o takich przypadach i w szczegolnosci pierwszym katalogu od gory :/

__

VIP
overeq

2004-02-29 19:24:33

ale w polsce tez kupisz produkt amerykanski :} a co do polski to o tym co sie w rzeziach dzieje nikt nie mowi :} widzialem wszsytko na materialach filmowych :}

niech ktos cos napisze, ciekaw jestem tez zadania innych!

__

VIP
overeq

2004-02-29 19:58:20

to jest cena postepu i naszej chciwosci....

__

Użytkownik
Bs0d

2004-02-29 21:25:52

Ehh fotki sa naprawde masakryczne i tylko sie czlowiek doluje przez ich ogladanie, ale tak czy siak nie wplynia to w zaden sposob na moj stosunek do jedzenia miesa. Przeciez kazdy normalny czlowiek wie ze zwierzeta cierpia jak sie je zabija i skoro mimo tego zjada mieso to chyba sie pogodzil z taka koleja losu no nie?

__

VIP
s4iek

2004-02-29 21:30:22

Heh, smiesznie rozumujesz. Testy na zwierzetach a nie jedzenie miesa to dwie inne sprawy.. Widze, ze jestes bardzo pewny tego co piszesz, jednak ja doksztalcalem sie troche pod katem diety (w tym pokarmow zwierzecych i roslinnych) i swoje wiem...

Czuje, ze nie masz za bardzo pojecia o czym piszesz.. :P

__

VIP
overeq

2004-02-29 21:48:29

patrz na konice tematu... mam pojecie o czym pisze ale teraz popiepszylem wegetarianizm z testami na zwierzetach i postepem.... a co do Bs0d no czlowiek od zawsze je mieso no i sie zgodze zeby jadl dalej ale sposob chodaowania zwierzat ich przechowayanie karmienie i sposob zabijania to jest calkowita przesada....

__

VIP
s4iek

2004-02-29 21:52:10

Tu masz racje, jednak nie zdarza sie to tak czesto jak piszesz. Co prawda, slyszy sie o tym jak przewozone sa np. konie, czy zabijane zwierzeta (vide ostatnie informacje w telewizji o zabijaniu zywych swin :\), ale w wiekszosci zwierzeta sa dobrze traktowane i w miare lagodnie zabijane...
Nie wyolbrzymiajmy..

__

VIP
OnliNE

2004-02-29 22:36:51

ojejku :>

__

VIP
wilgotna pela

2004-02-29 22:45:30

szczegolnie droob :) co nie zmienia faktu ze miesko zarowno z gaski, swinki jak i krowki rzadzi :p

__

VIP
c35

2004-02-29 23:02:50

mieso jak jem, tak bede jadl, a zdjec nie obejrze, bo jestem wrazliwy ;pppp

__

VIP
overeq

2004-02-29 23:27:25

a ktos mowi ze jest niedobre :} sproboj soji tez jest smaczna :] ale fakt jedzenia tego samego w kolo dobija :(

__

Użytkownik
kobe

2004-03-01 12:39:46

smutno mi...
..................................
ok, juz przeszlo. ide na sajgonki :>

__

VIP
wilgotna pela

2004-03-01 13:06:46

probowalem soji. syfiasta jest. jakies kotety z trawy bueee. a miesko mi sie nie znudzi pooki jest duzo rodzajow zwierzatek. jak bedzie brakowac pomysli sie o trawie :)

__

Użytkownik
HeatoN

2004-03-08 23:41:01

co do tych roslinek to powiem jedno: " just gimme some weeeeeed :D " - to moze byc^^

__

Użytkownik
shook

2004-03-08 23:59:39

No cóż, mało jeszcze widzieliście. Myślę, że śmierć jest dla większości z tych zwierząt wybawieniem.
sai4h: 'Tu masz racje, jednak nie zdarza sie to tak czesto jak piszesz. Co prawda, slyszy sie o tym jak przewozone sa np. konie, czy zabijane zwierzeta (vide ostatnie informacje w telewizji o zabijaniu zywych swin :\), ale w wiekszosci zwierzeta sa dobrze traktowane i w miare lagodnie zabijane...
Nie wyolbrzymiajmy.. '
Jasne, wszystkie biegają sobie po trawie i muczą radośnie. Otóż jest tak, że krowy są podłączone do urządzeń, które pobierają 10x więcej mleka niż w warunkach naturalnych doprowadzając je do skrajnego wyczerpania. Męskie kurczaki są jeszcze ze skorupkami wyrzucane do wielkiego kontenera o stromych ścianach, z którego nie mogą uciec. Pod nimi znajduje się wielka warstwa zginiłych skorup i korpusów umarłych kurcząt - tych, które nie zostały zjedzone przez innych. Gniją tam zwyczajnie i są wyrzucane gdzieś dalej. Masowy grób to przy takim kontenerze nic. Świnie są trzymane w boxach, w których przez całe życie nie mogą się obrócić. Stoją w jednej pozycji i karmią. Całe życie nie mogą nawet spojrzeć, co jest za nimi. Ja wiem, że inny system nerwowy, że niby brak świadomości itp., ale to wszystko jest po pierdolone i tyle. W Polsce jeszcze tego nie widać, ale właśnie Ameryka to po prostu takie fabryki mięsa/mleka/jaj czy czegokolwiek, co można otrzymać z tych biednych zwierząt. Nie wiem czy ten opis coś zmieni czy nie, sam jem mięso, bo to naturalne pożywienie. Jeśli można kiedykolwiek o śmierci powiedzieć, że jest przeprowadzona w sposób niehumanitarny (sic!), to jest ta sytuacja.

__

Użytkownik
fal

2004-03-10 09:20:22

heh wam sie wydaje ze poniewaz jakis ziomek co latal na golasa kilkanascie tysiecy lat temu wpieprzal zlapanego po dwoch dniach gonitwy kroliczka to jest dla was naturalne i zdrowe.

to czemu nie lazicie na golasa skoro "na poczatku ludzkosci lazono na golasa"?

a jaki byl jeden z wazniejszych skokow spolecznych jakie sie dokonaly w tych zamieszklych dziejach? przybranie osiadlego trybu zycia i przesiadka z mysliwego na rolnika.

"taa, jedzmy mieso bo wszyscy je jedzom, napewno nie jest tak zle z tymi zwierzetami jak ci fanatystyczni ekologisci mowia, pewnie od niejedzenia miecha im sie w lbie poprzestawialo."

to co teraz odchodzi to zjawisko masowej ignorancji na rzecz wlasnej wygody i proznosci. tak i w odniesieniu do testow na zwierzetach jak i sposobu odrzywania - wegetarianizm to styl zycia i sposob myslenia a nie tylko nie wpieprzanie biednych kurczaczkow.

mieso jest bardzo smaczne dla wielu z was a jego jedzenie kojarzycie z "byciem twardzielem, wyrosnieciem na zdrowego chlopa", co jest wierutnom bzdura, gdyz sporzywacie produkt z posrednika miedzy wami a przyroda. jedzenie roslin dostarcza wiecej bialka niz jedzenie zwierzat, na ktorych wykarmienie potrzeba bylo wielokrotnie wiecej bialka niz tobie byloby potrzebne.

wszystkie glowne religie, bedace przez tysiace lat wyroczniami moralnymi, opieraly sie na niejedzeniu miesa, zainteresowanym polemikom z tym sadem polecam "Diete ponad materiom" Stevena Rosena, ktory gleboko analizuje w niej stosunek roznych religi do zabijania zwierzat.

"Ziemia może zaspokoić wszystkie potrzeby człowieka, lecz nie jego żądze."
- Gandhi

__

Użytkownik
GrEaTEyE

2004-03-10 10:36:59

Nie mogę z tym się zgodzić:
" heh wam sie wydaje ze poniewaz jakis ziomek co latal na golasa kilkanascie tysiecy lat temu wpieprzal zlapanego po dwoch dniach gonitwy kroliczka to jest dla was naturalne i zdrowe."

Kiedyś "ziomki" latały na golasa i łapały po kilku dniach gonitwy. Czy ludzie kiedyś wiedzieli co to są pestycydy? albo co to chemikalia? Ja osobiście wole złapać takiego królika i go zjeść niż kupywać w markecie bojlerowca 2 tygodniowego. Taki króliczek którego złapie, to mam pewność, że nie nawpierdalał się pestycydów ;]

__

VIP
coshee

2004-03-10 14:00:01

Jesli nie zjem miesa na obiad to zle sie czuje. Uwielbiam schabowe i przysmazane udka z kurczaka i zawsze bede to wcinal. Futerko mam swoje wiec nie potrzebuje obcego :P

__

Użytkownik
Pan kracy

2004-03-10 14:57:39

Mam krotkie zycie i chce przezyc je zdrowo, a do tego sa potrzebne aminokwasy egzogenne ktorych NIE MA w roslinach. Mozna uzupelniac je przez nabial, ale mimo wszystko to gorsze wyjscie.

Mozesz powiedziec ze jestem egoista, ale tak nie jest. Nie jedzac miesa wcale nie chronisz tych zwierzat od smierci. One sa hodowane po to by je ubic i zjesc. Gdybym nie jadl miesa to w ogole by ich nie bylo.

Poza tym jak myslisz, ilu sportowcow jest wegetarianami? A jak myslisz dlaczego?

Sory jesli troche ostro, ale przypominasz mi Joanne Naturalny z ballady o zabarwieniu erotycznym (kto ogladal wie o czym mowie) :D

__

Użytkownik
fal

2004-03-10 22:07:40

a nie czaisz ze w miesie zwierzeta ktore jadlo przecierz takie pestycydy w roslinach jest wieksze stezenie srodkow toksycznych niz w odpowiedniej ilosci roslin z ktorych otrzymalbys odpowiednia ilosc bialka ^ ^

__

Użytkownik
fal

2004-03-10 22:16:22

jesli iyo jedzenie miecha jest lepszym wyjsciem mimo chorob ukladu krazenia, miazdzycy itd. to spoko, twoje krotkie zycie madralo :P

brawo za postawe "jak tak jest to czemu nie korzystac". no pewnie jak cala polska bierze lapowki to czemu ja mam nie brac? czy cos by sie zmienilo jakbym ja nie bral lapowek?

albert einstein i masa ludzi intelektu nie je i nie jadla miesa. wolisz byc sportowcem z mentalnoscia nie wieksza od tych ktorych jesz?

ja wole zyc w zgodzie z samym soba i to moze nawet jest egoistyczne ze chce czuc ze zrobilem wszystko zeby swiat byl lepszy i ze nie odwazylem sie byc aktywnym na tyle by zmienic swoje zycie w tym kierunku i odciac sie od przyzwolenia na cierpienie.

podobala ci sie "Dżuma" Camusa? tam to jest ;)

__

VIP
overeq

2004-03-10 22:17:08

dobra sportowcy po pogon za niczym... sami najchetniej nawpierdalali by sie jakiegos gowna zeby przebiec 100meterow z 3sekundy... a co do tego ze by ich nie bylo wogule bo sa one tylko hodowane po to zeby zabic i zjesc to powiem ci tak ze wolal bym zeby ich wogole nie bylo niz zeby byly traktowane tak okrutnie... pogodzilem sie juz z faktem zabijania zwierzat bo to jak by na to nie patrzec naturalne i towaryszy czlowiekowi od zawsze ale w jaki sposob... zasrany postep i checi zycia jak wladcy swiata...

__

Użytkownik
Pan kracy

2004-03-11 14:38:56

"jesli iyo jedzenie miecha jest lepszym wyjsciem mimo chorob ukladu krazenia, iazdzycy itd. to spoko, twoje krotkie zycie madralo :P"

Znajdz mi choc jednego specjaliste od zywienia, ktory powie ze nie jedzenie miesa dla normalnego (zdrowego) czlowieka jest zdrowe.

"brawo za postawe "jak tak jest to czemu nie korzystac". no pewnie jak cala polska bierze lapowki to czemu ja mam nie brac? czy cos by sie zmienilo jakbym ja nie bral lapowek?"

Co ty gadasz czlowieku za pierdoly.

"albert einstein i masa ludzi intelektu nie je i nie jadla miesa. wolisz byc sportowcem z mentalnoscia nie wieksza od tych ktorych jesz?"

Sugerujesz ze sportowcy to tepacy, jak dla mnie to juz wystarczajacy powod zeby cie olac. Skoro to jedza, to znaczy ze poprawia wydolnosc organizmu (regeneracja, synteza bialek). Ty wymieniasz einstein'a, a ja wymienie cala reszte. Czlowieku, co ma intelekt do stanu fizycznego ciala?! Probujesz powiedziec ze nie jedzenie miesa, tylko wpieprzanie kapuchy pomaga rozwojowi intelektualnemu. ROTFL

__

Użytkownik
Pan kracy

2004-03-11 14:41:23

"dobra sportowcy po pogon za niczym... sami najchetniej nawpierdalali by sie jakiegos gowna zeby przebiec 100meterow z 3sekundy... a co do tego ze by ich nie bylo wogule bo sa one tylko hodowane po to zeby zabic i zjesc to powiem ci tak ze wolal bym zeby ich wogole nie bylo niz zeby byly traktowane tak okrutnie... pogodzilem sie juz z faktem zabijania zwierzat bo to jak by na to nie patrzec naturalne i towaryszy czlowiekowi od zawsze ale w jaki sposob... zasrany postep i checi zycia jak wladcy swiata..."

Co do sportowcow, macie wypaczone podejscie do tego przez informacje z dziennikow itd. Sami nigdy nie zaznaliscie tego, wiec kierujecie sie opinia internetowych zazdrosnikow.

NIGDZIE nie pisalem, ze jestem za tym by katowano zwierzeta. To oczywiste ze powinny byc ubijane zgodnie z najwyzszymi normami. A to ze tak nie jest, to nie wina calego przemyslu miesnego, tylko pojedynczych dupkow, ktorzy w pogoni za pieniadzem oszczedzaja na wszystkim. Taki jest swiat.


Nie podoba mi sie ze ktos nazywa mnie " tchuazmi i najgorszym scierwem na ziemi!". Zyj sobie w swoim swiecie i badz z siebie dumny. Tylko nie zdziw sie jak ktos ci za takie teksty przetraci kregoslup i bedzie mial w dupie nie tylko twoje zwierzaki, ale i ciebie. Przez takie teksty powodujesz dokladnie odwrotne skutki niz zamierzales, jak myslisz, poslucha ciebie ktos po takim tekscie?

__

VIP
scR

2004-03-11 15:09:39

to chyba dlatego, ze nie jesz miesa takie ortografy i bledy, az srac mi sie chce... ale mniejsza z tym.. w wakacje lekarz ci wcisnal kit, no tak bo przeciez lekarze sa po to aby wciskac kity, a nie pomagac ludziom. jedzac warzywa i rosliny otrzymamy to samo? bardzo ogolnie stwierdzenie, ale nie ma co go rozwijac bo to gowno prawda. ogolnie post sux

tobie chyba bardziej chodzi o katowanie zwierzat, a to inna sprawa.. co do jedzenia miesa, to jadlem, jem i bede jesc tymbardziej, ze uprawiam dyscypline sportu, ktora rzecz by mozna nie istnialaby bez miesa ;)

baks napisal wszystko jak trzeba, wiec nie bede pisal dalej tego samego :)

acha zycz mi smacznego, zaraz sciagne te fotki i bede ogladal je przy stosie filetow drobiowych, thx

__

Użytkownik
fal

2004-03-11 15:20:13

od jedzenia miesa agresja z ciebie kipii :P
no ale wy sie zawsze na forach ujawniacie i nie wytrzymujecie i w pewnym momencie wyskakujecie z argumentem "obicia komus ryja", czy jak w twoim przypadku przetracenia kregoslupa, no coz - no dres no stres :D

__

Użytkownik
tysik

2004-03-11 15:30:31

uhhhh :/ ale jatka... chyba faktycznie przystopuje z mieskiem :-|

__

VIP
scR

2004-03-11 15:37:48

heh te fotki nie maja w najmniejszym stopniu zwiazku z tym co wkladasz do ust

__

Użytkownik
Pan kracy

2004-03-11 15:41:38

Zwykla propaganda dzialajaca na ludzi, ktorzy nie mysla :)

__

Użytkownik
Pan kracy

2004-03-11 15:43:32

Lol, nie masz nic ciekawego do powiedzenia czlowieku to najezdzasz na mnie ze sie przyczepilem do tekstu ktory mnie obrazal? Czy ja mu grozilem polglowku? Twierdzisz ze ludzie jedzacy mieso to idioci, to mozna wyczytac z twoich wypowiedzi. Ja ci natomiast napisze ze to totalna bzdura i objaw jakiegos samouwielbienia lol.

__

Użytkownik
Pan kracy

2004-03-11 15:45:51

szczurex, kulturystyka?

__

Użytkownik
Pan kracy

2004-03-11 15:54:57

A i jeszcze jedno

"gdyz sporzywacie produkt z posrednika miedzy wami a przyroda. jedzenie roslin dostarcza wiecej bialka niz jedzenie zwierzat" by fal

Stary, gdzie ty byles jak w szkole uczono? Propagujesz cos o czym nie masz zielonego pojecia ! Piszesz totalne debilizmy myslac ze wiesz cos na temat zdrowego zywienia ROTFL.

__

VIP
scR

2004-03-11 15:59:15

tak

__

Użytkownik
Pan kracy

2004-03-11 16:08:23

Bardzo gut jawohl ;)

__

  • 1
  • 2

Warning: getimagesize(http://members.chello.pl/g.skrzypiec/2powody.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/esports/library/bbcode/parser.php on line 166
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

2012 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie