5L czyszczenie i slizg

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
Vego*7

2007-01-06 15:26:11

Kupilem sobie jakies 2-3 tygodnie temu 5L no i co by tu powiedziec podkladka na poczatku miala super slizg..

za 1 razem mx518 podkleilem S&S skatez no slizg po paru dniach byl dobry ale jak sie okazalo po 2 tygodniach byl beznadziejny imo w porownaniu do tego co sie mimo niedotartych slizgaczy dalo odczuc na poczatku..

za 2 razem 2 dni temu podkleilem miceskatezami i co, slizgi dalej sie nie dotarly do konca ale slizg jest troche lepszy niz przy S&S o dziwo,
nie czaje ludzi co polecaja slizgi S&S bo sa gorsze od miceskatez i da sie to poczuc, duzo szybciej sie scieraja i oferuja slabszy slizg, slizgi firmy co robi podkladke sa do d*py zal.pl, nie czyscilem podkladki jeszcze bo nie wiem po pierwsze czym..

pytanie 1 Czemu wszyscy biora do tej podkladki slizgi S&S, a nie miceskatez skoro miceskatez sa lepsze..

pytanie 2 Czemu S&S sie tak szybko scieraja, nie rzucalem myszka po scianach ani nie drapalem palcem po slizgach dla zabicia nudy..

pytanie 3 Czym czyscic to podkladke ?

pytanie 4 Czemu slizg na krancach podkladki jest duzo lepszy niz na srodku, to dopiero 3 tygodnie podkladka nie mogla sie juz zetrzec, a nie powiecie mi ze na srodku jest wiecej kurzu i to dlatego!!! , chyba nie po to wydalem 140 zl zeby pograc na niej nie pelne 2 tygodnie z zadowoleniem.. ;/

podkladke kupilem w sklepie pgs przed swietami i naprawde nie mam pojecia co z tym fantem zrobic, na dkt nie mialem takich problemow..

heh ale sie nadrukowalem ;d..

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

7382 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie