Instagib na Instaunlagged

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
mtheus

2004-02-21 14:49:10

Ostatnio wielu ludzi zaczyna grać na Instagib na Instaunlagged ale większość grających tam to ludzie którzy mają półroczne(jak ja), roczne albo i większe doświadczenie. Za pomocą tego forum chciałbym nakłonic was (czyli niektorych dobrych graczy) do tego, żeby grać z nami na kaliskich i lodzkich instagib serverach:

81.15.136.229:27961 - kalisz
81.15.136.229:27962 - kalisz

narazie hula tylko kalisz, bo lodz chwilowo padla..
jesli znacie jakies serwy instagib na instaunlagged to wrzucajcie w ten temat. pozdro

__

VIP
stR4y

2004-02-21 15:15:59

ano ja tez sobie pogrywam na instagib. Kalisz laguje jak jest duzo graczy, lodz byla spoko.. ale nie wiem co sie z nia stalo...

hmm moze na esp.pl postawimy jakis insta serwer?

__

Użytkownik
lysy24

2004-02-21 15:31:12

Takich serwow jest tysiace(zagranicznych oczywiscie)! Ja gralem w klanach grajacych wlasnie na tym modzie i stwierdzam ze instaunlagged jest gorszy niz zwykly instagib ktory jest na pm albo osp, dlaczego? Dlatego ze jest troche glupia baja z configami, bo prawie wszytkie serwy jak nie wszytkie obsluguja taka rzecz(nie wiem czy to zalezy w 100% od serwera ale...) ze nie daja mozliwosci widzenia swojego enemymodela, bo doslownie takiej opcji nie ma w unlagged! Ale da sie temu zaradzic, jesli grasz na enemymodeli tankjr to wybierz wlasnie takiego skina dla siebie, a przeciwnicy wtedy tez beda miec takiego skina, ale jak juz powiedzialem nie wszytkie serwy, jesli to od nich zalezy posiadaja ta opcje. Prawie na wszytkich serwerach gra sie na defualt sarge(jesli jest to FFA albo tournament), co zmiejsza wedlug mnie zdecydowanie widocznosc, poniewaz ten skin zlewa sie z otoczeniem(scianami, podloga itp.) w wiekszosci mapach, no nie tyczy sie dm17, ale na tej mapie slabo go widac w powietrzu(jesli gramy tdm i jestes w red jak sie nie myle) i to nie jest tylko moja opinia, ale wielu ludzi prubujacych grac w To. Oczywiscie zbiegiem czasu sie juz tego nie odczuwa(przyzwyczajamy sie), ale zpoczatku moze strasznie denerwowac, szczegolni ludzi ktorzy przedtem grali naprzyklad wlasnie "tankiem" albo "kilem" o kolorze bialym naprzyklad w osp. Oczywiscie unlagged ma tez swoje plusy ale juz mi sie pisac nie...

Ja ostatnio gram w [color=green]Unreal Tournament 2004[/color] demo i jest podobnie jesli chodzi o widocznosc, takze moze sprawiac trudnosc, ja sie juz naszescie przyzyczailem na unlagged i mi to nie sprawia wielkiej roznicy. Czekam na pelna wersje bo gra wymiata :D Nowe stwierdzenie: PLAY MORE UT2k4 by Mario. Zobaczmy jak dlugo bede w to pocinal, jedynie ciezko sie przyzwyczajic do innego strafe-jumpa, trikow itp, hahaha.

__

Użytkownik
mtheus

2004-02-21 18:39:48

Masz racje co do tego, że tych serverów jest tysiące ale w polsce są raptem 3 czy 4 z tego co wiem, i zgodze się ze stR4eyem że przydałby się server założony przez esports:D.

Zgodzę się z tobą co do tego, że instagib jest lepszy na osp ponieważ sam sobie tam ćwiczę, ale nadal brakuje mi tam tego co jest na instaunlagged czyli railjumpa. A co do modeli jakbyś grał pół roku to kolor modelu nie sprawi ci różnicy:]. Moim zdaniem sarge default jest bardzo łatwy do trafienia i nie zgrywa się z kolorami mapy

__

Użytkownik
EcStaSy

2004-02-21 19:45:36

czesc....chcialam wejsc na ten server ale napisalo .....SERVER USES PROTOCOL VERSION 69....co to znaczy....aha i co to jest....Instagib na Instaunlagged....?

__

Użytkownik
mtheus

2004-02-21 19:58:11

musisz miec zainstalowany paointrelease 1.32, czyli najnowsyz patch do q3.

instagib to mod, w którym grasz rail only

instaunlagged to mod, który wprowadza kilka zmian i stara sie wyrownac twoj ping i zmniejszyc ilosc straconych pakietow

__

Użytkownik
lysy24

2004-02-21 20:08:57

Rail-jump to jeden z plusow. Jesli bys gral pol roku na tankjr w kolorze bialym a gamma bardzo nisko, czyli wszedzie ciemno a twoj przeciwnik jest idealnie widzialny to by ci to sprawialo trudnosc, ja tak mialem, poniewaz jest to przyklad z mej "kariery".

__

Użytkownik
yareq

2004-02-21 20:25:36

Pointrelase 1.32, a nie 3.2 :}.

__

Użytkownik
mtheus

2004-02-21 22:39:50

heheh zdarzają się błędy, nie pamiętałem dokładnie :] a tak wogóle to jak piszę na ircu czy zagrasz w painkillera to chociaż odpowiedz hehe:P

__

Użytkownik
yareq

2004-02-21 23:59:28

Hmm ? Zawsze jak ktos sie pyta to odpowiadam - chyba ze mnie nie ma, a jak wroce to tego kogos nie bedzie juz.

Pozatym nie kojarze jakos takiej xsywki z irca :) Z kim mam przyjemnosc :P ?

__

Użytkownik
mtheus

2004-02-22 20:05:37

to tak: mtheus, m+h3us, mth3us, versus_pl, ^painkiller. Hehe ale i tak wtedy mialem lagi:P wiec by nie pogral. Wejdz czasem na te servy i jak znajdziesz dwie ostatnie ksywki to bede ja, pod innymi nie gram w q3:]

__

VIP
stR4y

2004-02-23 13:11:03

yareq mtheus to moj mlodszy brat ;p kiedys mu mowilem, zeby zajrzal na #painkiller.pl i popytal kogos czy nie zagra. ;)

__

Użytkownik
yareq

2004-02-23 13:28:53

:OOOOOOOOOOOOOOOOOOO

:P

Nie przypominam sobie tego, cos ze mna gorzej chyba ;)

__

VIP
stR4y

2004-02-25 16:10:46

ee ma ktos moze jakies ciekawe demka instagib??

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

1098 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie