radeon x1600 problem z rozdzielczością

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
Chester

2006-10-21 16:12:52

witam, mam pewien problem. niedawno zmieniłem karte graficzną na ATI Radeon x1600 PRO 256mb ddr2 i po zainstalowaniu najnowszych sterów do tej karty ( ati catalyst 6.9). dodam jeszcze że mam monitor samsung ASTRAL tft-lcd. i problem był już na początku taki że po ustawieniu rozdzielczości na 1280x1024 ( na poprzedniej karcie też takiej używałem i było wszystko ok) tak jakby pulpit nie mieścił mi się w monitorze, czyli widziałem tylko część pulpitu a resztą była gdzieś poza monitorem. po wejściu do tego całego ati control center w ustawieniach do ekranu znalazłem opcje: DCC display która była zaznaczona i wtedy automatycznie domyślna rozdzielczość ustawiała się tam 640x480 a w ustawieniach miałem 1280x1024 i to po odznaczeniu problem z za dużym pulpitem zniknął. natomiast obojętne czy opcja ta jest włączona czy nie, po włączeniu warcrafta mam ten sam problem. wszystko jest dobrze tylko na rozdzielczości 640x480, gdy ustawie inną, obojętne jaką ale większą to znów nie mieści mi się cały widok w monitorze (widze tylko jakiś tam kawałek). próbowałem już różnych rzeczy i nic nie pomogło plss pomocy!! dodam jeszcze że w innych grach, np w q3 wszystko jest dobrze tylko w warcrafcie jest ten problem....


PLS HELP

__

Użytkownik
Dlugi6661

2006-11-01 10:47:52

stary mam to samo i juz mnie qrw...ca bierze bo nie wiem co zrobic jak znalazles na to sposob daj znac pliz mam identyczna karte moje gg8520982

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

5301 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie