dziwny problem

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
stingger

2006-10-19 19:49:41

Witam, mam troche dziwny problem z ta gra w trybie multiplayer moze sie ktos z tym spotkal - jak wchodze na serva to po ok 1min obraz sie zacina, a dzwiek zaczyna trzeszczec ale co jakis czas zmienia natezenie trwa to ok 3-4min potem dzwiek wraca do normy ale obraz dalej wisi. Po jakims czasie zaczyna dzialc ctrl+alt+del i moge usunac proces. Kilka dni temu gdy zrobilem w czasie zawieszenia restart kompa to potem jak wszedlem znowu na server to bylo wszystko ok na 1 mapie jak wszedlem na druga to znowu po 1min zwis. Teraz juz tak nie robie bo potem sie caly komp sypie ;/;/. Wydaje mi sie ze stalo sie to praktycznie z dnia na dzien.

Robilem juz 3 razy formata, kupilem nowy (firmowy 400W) zasilacz :(, przeinstalowalem gre oraz sterowniki i ciagle to samo.


Moj sprzet:
AMD Athlon XP 1800+
768DDR
GF 6600GT
MSI KT4V
Windows XP + SP2 (bez aktualizacji ale wczesniej z aktualizacjami bylo to samo)
stery: Z-Tweaked v9128 probowalem takze na oryginalnych od nvidii i to samo



Pomoc odwzajemnie oczywiscie "+" ;)

__

Użytkownik
DudE

2006-10-20 20:42:24

Heh dziwna sprawa, 1wszy taz o czyms takim slysze:/ nestety nie pomoge, ale za to podziele sie moim problemem;P, mianowicie mam oryginalke cod2(zakupiona w UK) ale od kiedy wszyedl PB na 90% servov wyskakuje mi przed polaczeniem zolty napis: AWAITING KEY CODE AUTHORIZATION... po czym zaczyna sie odliczani... do usranej smierci moge czekac i nie polaczy:/ nudzi mnie granie na serwach lowskill :(

__

VIP
virus~T

2006-10-21 09:00:31

DudE

1. Start
2. Uruchom
3. wpisz: "regedit"
4. HKEY_LOCAL_MACHINE
5. Software
i teraz sprawdz czy masz dodane takie cos
6. Activision (folder)
7. Call of Duty (folder)
8. codkey (wpis w rejestrze) i czy wartosc klucza jest prawidlowa?

__

VIP
virus~T

2006-10-21 09:04:41

Przedewszystkim odpal jakas inna giere ktora ma calkiem niezle wymagania. Niech twoj komp popracuje troche w stresie, moze to wina hardware'u. Moze sie cos przegrzewac, np radiator od procka albo karty graficznej sie lekko oddalil albo jest za duzo pasty termoprzewodzacej, ktora zamiast przewodzic zaczela izolowac. Ja bym zaczal na twoim miejscu od wyczyszczenia calego kompa z kurzu. Wszystkie wiatraki radiatory, porty. Kurz tez ma ladunki ujemne wiec moze tworzy gdzies jakies przeskoki sygnalu cyfrowego. Ale wydaje mi sie ze moze jednak cos z kompem szwankowac. Podejzenia tez maga isc na kostki ram ktore moga byc uszkodzone i nie zwalniaja miejsca w pamieci tylko magazynuja az to momentu w ktorym zawiesza ci sie komp.

__

Użytkownik
DudE

2006-10-21 09:53:16

Dzisiaj jade do domu to bede mial okazje sprawdzic, jezeli to zadziala to otrzymasz honorowy tytul: SUPERZIOM 20006 .. ;]] tak czy siak big thnx!

__

Użytkownik
stingger

2006-10-21 12:36:18

hmmm ale czemu CS:S i CoD2 chodza normalnie tylko z CoD1 mam taki problem ;/

__

Użytkownik
stingger

2006-11-01 17:34:34

hmm i co nikt nie ma zadnego pomyslu :(:(

__

Użytkownik
guhard

2006-11-01 18:22:21

po co Ci taka wypas karta do tak słabego procka ?

Nie masz przypadkiem efektu wąskiego gardła ?

__

Użytkownik
dezCartezz

2006-11-03 18:03:53

Tak sie sklada ze mialem kiedys podobny problem. Tyle ze zwiecha trwala jakies 30sek po wejsciu na server, potem wszystko wracalo do normy. Sprobuj przeskanowac dysk antyvirem, sprawdz czy nie masz virow i robali. W moim przypadku byl to niejaki virus 'kernel' po usunieciu tego shitu gra hulala jak nigdy ;)

__

Użytkownik
stingger

2006-11-03 18:50:54

no chyba raczej nie przez vira bo zaraz po formacie to samo mialem, w cod2 tez mi zwisa na 1-2s ale potem wracado normy, a cod1 pada ;/

__

Użytkownik
stingger

2006-11-03 18:54:08

1. no az taki slaby to ten procek tez nie jest jak wyciagam na cod2 60-200fps
2. a coz to jest ? :P, ale chyba nie :D:D

__

Użytkownik
dezCartezz

2006-11-03 18:54:27

Hmm a formatowales caly dysk czy tylko wybrane partycje? Moze sie gdzies pochowaly te wstretne viry. You never know :p

__

Użytkownik
stingger

2006-11-03 19:02:00

no w sumie tylko C: :), ale dzisiaj zrobie skana reszty to sie zobaczy :)

__

Użytkownik
dezCartezz

2006-11-03 19:03:51

Życze powodzenia :p

__

Użytkownik
guhard

2006-11-03 22:41:10

chodzi o to ze mimo ze masz taka mocna kartę to niektóre programy będą słabiej chodziły bo np wymagają wiekszej mocy obliczeniowej procesora :]

Ale skoro uważasz ze jest dobrze ;]

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

8791 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie