Kupiłem PRO podkładke i...... dupa !

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
seba16pl

2006-09-12 21:35:00

Cześć jest to pierwszy post na tym forum i od razu wyskakuje z proźbą :)
Wczoraj przyszła mi zakupiona przezemnie PRO podkładka firmy X-Ray model Aqua3 (http://sklep.counter-strike.com.pl/product_info.php?manufacturers_id=25&products_id=301) i stwierdziłem że moja stara wysłużona już zresztą myszka (Logitech M-BJ67B) działa FATALNIE !!!!
Gdy tylko popchne ją troszkę mocniej (standard wkońcu grywam po 3-7 godzin dziennie w ET) to od razu zaczyna się gubić i dziwnie zachowywać
(oto link pod którym przeprowadziłem test działania, http://img501.imageshack.us/my.php?image=nowyobrazmapabitowa2gq8.jpg , poprostu starałem się myszkę szarpnąć w bok i widzicie z jakim skutkiem a raz nawet jak widac po przesunięciu myszki w prawo poleciała do góry a potem troche w bok o_0).

Gdyż jak już wspomniałem moja myszka jest już wysłużona (ponad 3 lata użytkowana) zastanawiam się nad kupnem Logitech G1

Lecz boję się że to nie wina działania myszki i że ona poprostu nie trawi tej podkładki ttylko że jest ta podkładka po prostu szitem i nie bedzie lepiej chodzić nawet na G7. CHyba na tej stronie był link do recenzji modeli Aqua2 z grafiką i została onadość dobrze oceniona przez autora tekstu ale nie jestem pewnien czy zrobiłem dobry interes.

Jak myślicie to wina myszki i że ona nie trawi tej dobrej? podkładki i powinienem zmienić myche na G1 czy wywalić ten śmieć? ??? (boję się że po wydaniu 100 zł nic się nie poprawi i bedzie chodziło gorzej niż na mojej starej myszce z dziadoską podkładką za 10 zł) myszka G1 ma optykę z dobrego MXa 510 (800DPI i 5,8 MPix).


CO MAM ZROBIĆ ????????????????????????????????????????????

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

6294 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie