Steel sound 5h?:C

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
no1se

2006-09-08 17:05:09

Jak widac w temacie, mam powazny dylemat (:/). Przegladajac ostatnio temat ze sluchawkami do 250zl rozwazalem rozne opcje zakupu.
W koncu zdecydowalem sie na medusa 5.1 headset, ktorego niestety w pewnym sklepie nie ma, a w innych sa srednio o 80zl drozsze :[

w zwiazku z tym postanowilem zakupic steel sound&#039;y, mam jednak jedną watpliwosc ktora nie pozwala mi poleciec do sklepu ;d mianowicie wiele osob narzekalo na mikrofon, byl tez post o wadliwych egzemplarzach..jak to jest wiec ? mikrofon niestety musi byc dobry w headsecie ktory kupuje, bo gram w et, gdzie dawane info w trakcie gry jest niezmiernie wazne. Nie chcialbym rowniez kupic i musiec ich wymieniac od razu bo sa wadliwe :< jak to wiec z nimi jest?:<

EDIT: prosze o NIE doradzanie sennheiserow, planctronicsow itp. itd.

__

Użytkownik
demisen

2006-09-08 17:09:18

Kup jakies sennki [ zaraz ktos doradzi odpowiedni model ] bo sprzet sygnowany przez heatona czy innego pro taki super nie jest.

__

PRO
Lucas

2006-09-08 17:16:13

Nawet jak wymiana, to nie widze problemu.

Seriws S.O.S. jest przyjemny w obsludze.

__

VIP
RomaNn0

2006-09-08 22:03:38

Ja mam 5H, słuchawki są świetne, jakość dźwięku idealna, a mikrofon... no cóż, nikt nie jest doskonały. Mikrofon działał bardzo dobrze na początku, potem zaczęły się jakieś szumy i trzaski przy zbieraniu dźwięku. Nie używałem go przez dwa miesiące i teraz szumów brak, ale dźwięk zbierany jest strasznie cicho. Reasumując, polecam słuchawki, mikrofon nie.

__

Użytkownik
EaSy2KiLL

2006-09-20 20:31:29

Ja tez mam 5H USB i z reka na sercu polecam. Moge smialo powiedziec ze sa to najlepsze sluchawki jakie mialem. Co smieszniejsze chcac oszczedzic kupilem dzien wczesniej sennheisery za 99 zl w media. Pomyslalem chwile ile musialbym wydac na sensowna karte muzyczna bo SB LIve to ciut malo + jakis mikrofon i wyszlo mi 250/300 zl. Stwierdzilem ze nie ma sensu i wyienilem sobie sluchawki na cos innego a kupilem 5H. 1sze wrazenie - qrde ale one duze pewnie ciezkie. Wyjmujesz i szok - JEJUUUU jakie one lekkie. Nakladasz na glowe i przezywasz kolejny szok - ale wygoda. Gram w CS i tutaj niestety mam maly zonk. Przy wlaczeniu EAX w opcjach mam ECHO w grze i nie mozna go wylaczyc - dziwne to i ciezko sie przyzwyczaic. DOkladnie da sie wyczuc i zorientowac gdzie jest przeciwnik i co robi ale jednak to echo denerwuje. Przy wylaczonym EAX basy dostaja takiego kopa ze ciezko grac, a strzal z AWP brzmi jak grzmot pioruna. Szczerze polecam te sluchawki sa naprawde dobre.

__

Użytkownik
twoonesix

2006-09-20 22:35:37

sluchaj, nie kumam twojej awersji do sennheiserow. zauwaz, ze sennheisery polecaja wszyscy co bardziej zorientowani w temacie ludzie ;)

medusa 5.1 headset? wierzysz w 5.1 w sluchawkach? o tym, ze ponizej 250 zl to nie wspomne juz ;))

__

VIP
Pajda

2006-09-21 03:57:42

Eeee strasznie dziwnie mowisz. Jak masz live i kupujesz sluchawki za 99zl nawet jesli sa to sennheisery to jest to i tak lowend, ktory nie potrzebuje wymiany sprzetu. Co wiecej nie ma to najmniejszego sensu poniewaz roznice jakosci odczujesz dokladajac pieniadze do lepszego modelu sluchawek, zamiast kupowac nowa karte, ktora da sladowy zysk o ile w ogole jaki kolwiek da.

Dziwi mnie tez to co piszesz o EAXie, nie wiem jak brzmi on w csie, ale przeciez EAX to efekty srodowisko czyli nic innego jak wlasnie echo.

__

VIP
Pajda

2006-09-21 04:00:19

Sluchawki dla graczy ? O nieeee, za nic, nigdy wiecej. Tylko porzadne sluchawki do audio, najchetniej sennheisera. Nie sadze bym jeszcze kiedys kupil cos ponizej HD 555, chyba, ze beda to jakies zamkniete, ktore mi beda potrzebne jako drugie do konkretnych zastosowan amatorsko-studyjnych.

__

VIP
Pajda

2006-09-21 04:03:44

Ja w dodatku zastanawiam sie co tak ciagnie ludzi do tego nastepcy mediatecha/mediona/itp jakim jest speedlink. Jedyny produkt jaki bym chetnie kupil to battlepad w ktorym oczywiscie kszty oryginalnosci nie ma ;) no i raczej z zainteresowania padami tego typu niz do uzytku codziennego ;)

__

Użytkownik
unit10

2006-09-21 11:24:44

Senki Hd 555+ mic za 10 zł : ) Daj sobie powiedzieć że te wszystkie gamingowe wynalazki to w przypadku słuchawek są o kant d*pu roztrzaść.

__

VIP
Hakan

2006-09-21 13:44:16

Ja bym do Sennheiserow dodal jeszcze Beyerdyniamiki i AKG (zwlasza AKG K501 - jeszcze rok czy 2 lata temu szczytowy model tej firmy, teraz juz troche nizej - ale i cena nizsza).

Co do zakupu sluchawek to podzielibym ludzi na 4 grupy:
- osoby, ktorym wisi (albo nie zdaja sobie sprawy co moga zyskac lepszym sprzetem) na czym sluchaja
- osoby, ktorym nie wisi na czym sluchaja (albo zdaja sobie sprawe co moga zyskac lepszym sprzetem) i wiedza cos o Sennheiserze
- osoby j/w ale wiedzace, ze oprocz Sennheisera sa jeszcze inne firmy profesjonalnie zajmujace sie sprzetem do sluchania (AKG, Beyerdynamic, Koss, Grado)
- osoby j/w, ktore po prostu przejda sie do sklepu i sprawdza na wlasnych uszach co kupic

__
Powyższy tekst jest subiektywną opinią autora i nie jest oficjalnym stanowiskiem serwisu eSports.pl

VIP
Pajda

2006-09-21 14:05:40

Mnie strasznie AKG do siebie zrazilo modelem za ktory kiedys trzeba bylo dac 350zl, K222 chyba byl oznaczony. Dzwiek taki, ze bez zalu oddalem je ojcu na uzytek. No, ale kazdemu sie moze trafic lepszy lub slabszy model.

__

Użytkownik
twoonesix

2006-09-21 17:53:35

AKG sa spoko :)

__

Użytkownik
szefo

2006-09-21 22:03:35

polecam Beyerdynamc DT880 , nie mialem lepszych :D

__

VIP
Hakan

2006-09-21 22:32:30

No tak, tylko troche szkoda podlaczac ich do komputera...

__
Powyższy tekst jest subiektywną opinią autora i nie jest oficjalnym stanowiskiem serwisu eSports.pl

VIP
rostek

2006-09-22 23:45:15

eh, tłuki. gosc prosi zebyscie mu nie truli dupy o senki i inne bzdety to wy mu na zlosc polecicie jakis szit ;D

__

Użytkownik
no1se

2006-09-23 12:27:15

Teraz to juz i tak bez znaczenia, kupilem steel soundy i sprawuja sie znakomicie, o wiele lepsze niz icematy np. A sennheiserow nie chcialem, bo gralem na kilku roznych modelach i nie bylo to cos, co spelnia moje oczekiwania.

__

Użytkownik
nrs

2006-09-26 02:38:31

To jestes du.. trzeba bylo poczekac na Speed-Link Medusa 5.1 ProGamer Edition :P Mam takowe od 2 tyg i musze powiedziec ze nie maja sobie rownych, sluchawek na uszach mialem wiele ale jakosc dzwieku i pozycjonowanie przeciwnika na medusach bije na leb na szyje wszystkie sluchawy jakie mialem do tej pory, nie wspomne juz o logitechach czy innych szajsach. Jedyne minusy to jakos wykonania pilota (same sluchawki sa bardzo porzadnie wykonczone). Przydalby sie potencjometr dla wszyskich kanalow naraz. Jesli chodzi o giery to istny WH (strzelam dokladnie tam gdzie przeciwnik zaraz sie pojawi). Medusy rzadza i nie maja sobie na dzien dzisiejszy rownych. BTW. Nawet nie wspominam o filmach. BTW2. odkad je mam ani razu nie wlaczylem glosnikow i chyba je wyrzuce - mozesz siedziec w nich 13h i zapomniec ze masz je na glowie.

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

6470 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie